PKO Ekstraklasa. Cracovia - Lechia Gdańsk ONLINE. Gdzie...

PKO Ekstraklasa. Cracovia - Lechia Gdańsk ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Na zwycięstwo czekają od lipca

• Virgil Ghita - 3
    • Matej Jugas - 3 (Paweł Jaroszyński - bez oceny)
    • Michal Siplak - 3
    • Mathias Hebo Rasmussen - 4 (Karol Knap - bez oceny)
    • Michał Rakoczy - 3 (Patryk Makuch - 3)
    • Takuto Oshima - 3 (Florian Loshaj - 3)
    • Jakub Myszor - 3 (Jewhen Konoplianka - 3)
    • Benjamin Källman - 3

• Dusan Kuciak - 4
    • Henrik Castegren - 3
    • Michał Nalepa - 3
    • Joel Abu Hanna - 3
    • Rafał Pietrzak - 3
    • Joeri de Kamps - 2 (Jakub Kałuziński - 3)
    • Jarosław Kubicki - 3
    • Christian Clemens - 2 (Filip Koperski - bez oceny)
    • Maciej Gajos - 3 (Kristers Tobers - bez oceny)
    • Ilkay Durmus - 3 (Conrado - 4)
    • Flavio Paixao - 4
  • Koniec meczu! Lechia Gdańsk wygrywa na wyjeździe z Cracovią! Jedyną bramkę strzelił Flavio Paixao z rzutu karnego.

• DUSAN KUCIAK!!!

Kapitalna interwencja - łapie piłkę na linii bramkowej po uderzeniu Mateja Rodina głową!

• To chyba była piłka meczowa dla Cracovii! Florian Loshaj uderza z kilku metrów obok bramki Lechii!

• Dusan Kuciak ratuje Lechii zwycięstwo! Wygrywa pojedynek z Matejem Rrodinem w narożniku pola bramkowego!

• Żółta kartka również na koncie Kristersa Tobersa.

• 89. minuta. Starcie Floriana Loshaja z Rafałem Pietrzakiem. Zdaniem sędziego nie było faulu w polu karnym Lechii, a reprezentant Kosowa został upomniany żółtą kartką Florian Loshaj i Rafał Pietrzak

• Filip Koperski zmienia Christiana Clemensa.

• Karol Niemczycki z żółtą kartką.

• Cztery minuty doliczone. Ale przy arbitrze zrobiło się tłoczno. Obok niego pojawili się prawie wszyscy zawodnicy obu drużyn.

• Żółtą kartką upomniany Florian Loshaj. Zdaniem sędziego reprezentant Kosowa chciał wymusić rzut karny.

• Goście ruszyli z kontrą i wywalczyli rzut wolny z lewej strony. Po krótkim rozegraniu Conrado przegrywa pojedynek w narożniku.

• Karol Knap zmienia Mathiasa Hebo Rasmussena.

• Paweł Jaroszyński zmienia Jakuba Jugasa.

• Kristers Tobers zmienia Macieja Gajosa.

• FLAVIO PAIXAO NIE MYLI SIĘ!!!

Doświadczony portugalski napastnik uderza w środek bramki, zmylony Karol Niemczycki rzucił się w stronę lewego słupka!

• Damian Sylwestrzak wskazuje na "wapno"! Rzut karny dla Lechii!

• Czy tu był faul Jakuba Jugasa na Conrado? Conrado w starciu z Jakubem Jugasem

• Przeraźliwe gwizdy kibiców "Pasów". Ich zdaniem Brazylijczyk symulował.

• Damian Sylwestrzak biegnie do monitora VAR! Chce obejrzeć powtórki ze starcia Jakuba Jugasa z Conrado w polu karnym gospodarzy!

• Jarosław Kubicki upomniany żółtą kartką za faul na Jewhenie Konopliance. Zatem trzech środkowym pomocników Lechii znalazła się w protokole sędziowskim.

• Ciekawie zapowiadała się kontra Lechii. Zepsuło ją niedokładne zagranie Conrado.

• Conrado zmienia Ilkaya Durmusa.

• 7 358 widzów na meczu.

• "Żółtko" na koncie Otara Kakabadze za faul.

• Benjamin Källman dostaje piłkę w "szesnastce". Jego strzał został jednak zablokowany.

• Kapitalna przebojowa akcja Mathiasa Hebo Rasmussena środkiem mogła dać gospodarzom prowadzenie! Przebiegł z piłką niemal 30 metrów, po czym uderza płasko w stronę prawego dolnego rogu. Piłka po rykoszecie o centymetry mija bramkę!

• Przeciągnięte dośrodkowanie Jarosława Kubickiego w pole karne. Piłkę spokojnie łapie Karol Niemczycki.

• Patryk Makuch zmienia Michała Rakoczego.

• Pokazał się teraz Christian Clemens. Po dośrodkowaniu z lewej strony huknął z woleja nad poprzeczką.

• Jeszcze jedna próba Jarosława Kubickiego. Dopada do bezpańskiej piłki na 16. metrze, skąd uderza dropsztykiem obok lewego słupka.

• Benjamin Källman upomniany żółtą kartką. Odpuścił walkę o piłkę i pchnął Joela Abu Hannę.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego nie sprawiło problemu obronie Lechii, a kolejna wrzutka - tym razem Michala Siplaka - pada łupem Dusana Kuciaka.

• Henrik Castegren pogubił się tuż przy narożniku pola karnego. Ratował się faulem na Jewhenie Konopliance.

• Cracovia - Lechia Gdańsk

• 14 Strzały 6
    • 5 Strzały celne 4
  • Karol Niemczycki pracuje na wysoką notę! Wyciągnął się jak struna do uderzenia Jarosława Kubickiego! Odbija piłkę do boku!

• W odpowiedzi Dusan Kuciak z trudem broni strzał Floriana Loshaja z pola karnego!

• Karol Niemczycki ratuje Cracovię przed utratą gola! Najpierw - po ostrym dośrodkowaniu z lewej strony - strzał Flavio Paixao na wślizgu zdołał sparować bramkarz gospodarzy, a po chwili Portugalczyk uderza technicznie zza linii 16. metra minimalnie nad poprzeczką!

• Podanie w pole do Flavio Paixao było bardzo niedokładne.

• Strzał Jakuba Jugasa z dystansu mógł postraszyć gołębie. Piłka poszybowała wysoko nad bramką Lechii.

• "Pasy" zaczynaj drugą odsłonę!

• W Cracovii również zmiana w przerwie: Jewhen Konoplianka zastępuje Jakuba Myszora.

• Jakub Kałuziński wychodzi na drugą połowę w miejsce Joeriego de Kampsa.

• Wracamy do Krakowa, gdzie dobiega końca przerwa w meczu Cracovia - Lechia Gdańsk. Po pierwszej połowie mamy bezbramkowy remis.

Co nas czeka po zmianie stron?

• +1' Po doliczeniu 1 minuty Damian Sylwestrzak zaprasza obie drużyny na przerwę. Cracovia bezbramkowo remisuje z Lechią Gdańsk.

• Kolejne płaskie zagranie Christiana Clemensa w "szesnastkę". Virgil Ghita wybija piłkę do boku.

• Flavio Paixao podaje na prawą stronę do Christiana Clemensa. Jego dośrodkowanie nie znalazło adresata. Piłkę spokojnie łapie Karol Niemczycki.

• Cracovia - Lechia

• W odpowiedzi Jakub Myszor uderza z pola karnego daleko obok bramki biało-zielonych.

• NIE MA GOLA DLA LECHII!!!

Ilkay Durmus przedarł się lewą stroną i podaje w pole karne do Flavio Paixao. Błyskawicznie z bramki wyszedł Karol Niemczycki, który nie dość, że skrócił kąt, to jeszcze obronił strzał Portugalczyka!

• Płaskie zagranie z prawej strony przed pole karne do Benjamina Källmana. Jego strzał został jednak zablokowany!

• Florian Loshaj trafia w mur, a po dobitce Michała Rakoczego piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką.

• Benjamin Källman faulowany tuż przed linią 16. metra po spóźnionym wejściu Joela Abu Hanny. Może być groźnie.

• Joel Abu Hanna wślizgiem wyłuskał na skrzydle spod nóg rozpędzonego Jakuba Myszora. Po chwili dośrodkowanie młodzieżowca nie znajduje adresata.

• Florian Loshaj zmienia Takuto Oshimę.

• Przerwa w grze. Sztab medyczny zajmuje się Takuto Oshimą, który ucierpiał w starciu najpierw z Joerim de Kampsem i po chwili Macieja Gajosa.

Do wejścia szykuje się Florian Loshaj.

• Składna akcja Lechii. Piłkę na prawej stronie dostaje Henrik Castegren, który zagrywa płasko w pole karne. Do piłki dopada Flavio Paixao, ale jego strzał spokojnie broni Karol Niemczycki.

• Prawą stroną próbował przedrzeć się Otar Kakabadze. Osaczyło go dwóch rywali , ale ostatecznie Michał Rakoczy przejmuje bezpańską piłkę przed polem karnym i decyduje się na uderzenie lewą nogą. Piłka w nieznacznej odległości mija dalszy słupek!

• Maciej Gajos upomniany żółtą kartką za faul

• Cztery mecze w Ekstraklasie, cztery żółte kartki

• Joeri de Kamps upomniany żółtą kartką za faul. To jego czwarte upomnienie w czwartym meczu na boiskach Ekstraklasy i ominie go mecz z Rakowem Częstochowa

• Dobre dośrodkowanie z prawej przed bramkę Cracovii. Jakub Jugas nie trafił czysto w piłkę; w porę nie zorientował się Ilkay Durmus.

• Mathias Hebo Rasmussen upomniany żółtą kartką za faul na Macieju Gajosie w środku pola.

• Lechia radzi sobie z dośrodkowaniem z lewego narożnika.

• Kolejna okazja Matthiasa Hebo Rasmussena. W ostatniej chwili został zablokowany i "Pasy" mają rzut rożny.

• Fin jest ostatnio w formie

• Po chwili Duńczyk podaje na lewą stronę do szeroko ustawionego Michała Rakoczego. Prosty techniczny błąd skutkuje tym, że piłka opuściła plac gry.

• Mathias Hebo Rasmussen! Piłka po jego strzale z ok. 20 metrów poszybowała minimalnie nad spojeniem!

• Górne zagranie przed linię 16. metra do Jakuba Myszora. W ostatniej chwili Joel Abu Hanna wybija piłkę za linię końcową. Rzut rożny nie przynosi zagrożenia pod bramką Dusana Kuciaka.

• Nie udała się akcja lewą stroną piłkarzy Marcina Kaczmarka. Z "piątki" grę wznawia Karol Niemczycki.

• Gdańszczanie bez zarzutu wychodzą spod wysokiego pressingu gospodarzy. Na razie nie są w stanie przedrzeć się w okolice pola karnego Cracovii.

• ... i po jego dośrodkowaniu zakotłowało się w polu karnym Lechii. Do odbitej piłki dopada Jakub Myszor, którego strzał blokuje na linii bramkowej Joel Abu Hanna!

• Atak "Pasów" na prawej strony przerywa faulem Ilkay Durmus. Piłkę ustawia Michał Rakoczy...

• Na gwizdek Damiana Sylwestrzaka spotkanie przy ul. Kałuży rozpoczęte!

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Cracovia w zeszłej kolejce wygrała w Radomiu 2:0 i sytuuje się w górnej połowie tabeli. Patrząc choćby na miejsce i zdobyte do tej pory punkty "Pasy" są faworytem sobotniego spotkania.

• Skład Lechii Gdańsk

Rezerwowi: Michał Buchalik - Kristers Tobers, Bassekou Diabate, Dominik Piła, Conrado, Marco Terrazzino, Filip Koperski, Tomasz Neugebauer, Jakub Kałuziński.

• Przed tygodniem Lechia uległa Pogoni 1:2. Zdaniem Zielińskiego był to specyficzny mecz, bo w Szczecinie akurat otwierano nowy stadion i rywal był wyjątkowo zmotywowany i "nakręcony". Mimo to morale Lechii nie mogą być wysokie. Zespół z Gdańska na wygraną czeka od 31 lipca, kiedy to w Łodzi pokonał Widzew 3:2. Bolączka biało-zielonych jest defensywa. Stracili już 21 bramek, najwięcej w całej lidze.

• Skład Cracovii

Rezerwowi: Lukas Hrosso - Cornel Rapa, Paweł Jaroszyński, Jewhen Konoplianka, Karol Knap, Florian Loshaj, Marcin Budziński, Patryk Makuch, David Jablonsky.

• ... a na relację NA ŻYWO zaprasza Tomasz Górski. Dobry wieczór, kłaniam się nisko!

• Ostatnim sobotnim akcentem 11. kolejki Ekstraklasy jest Kraków, gdzie za 25 minut Cravovia zmierzy się z Lechią Gdańsk! Spotkanie poprowadzi Damian Sylwestrzak...

Lechia - Cracovia LIVE! Na zwycięstwo czekają od lipca

Lechia - Cracovia LIVE! Na zwycięstwo czekają od lipca ©Anna Kaczmarz

PKO Ekstraklasa. Cracovia - Lechia Gdańsk ONLINE. W ostatnim sobotnim meczu 12. kolejki "Pasy" podejmą ostatnią w tabeli Lechię. Ekipa z Gdańska na koncie ma ledwie pięć punktów, a na ligowe zwycięstwo czeka od lipca. Gdzie oglądać mecz Cracovia - Lechia? Sprawdź, gdzie stream online w internecie. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 20:00!

PKO Ekstraklasa. Cracovia - Lechia Gdańsk ONLINE

- Lechia to jest firma, ma potencjał, który predestynuje ten zespół do tego, by grać w innych rejonach tabeli.
Jej sytuacja się skomplikowała, ale my nie podchodzimy do tej sytuacji tak, że to my jesteśmy faworytem, że Lechia jest ostatnia w tabeli. Jesteśmy przygotowani na to, że będzie to ciężki mecz. Chcemy zwycięstwem "poprawić" naszą sytuację i wykorzystać fakt, że gramy u siebie - przyznaje trener Jacek Zieliński.

- Wiemy, że tracimy dużo goli. To sprawa fundamentalna. To temat złożony. Mogę się wypowiadać odnośnie meczu z Pogonią, bo mieliśmy plan i koncepcję bronienia. Jednak fatalne błędy indywidualne zadecydowały o porażce. Funkcjonowanie defensywy to element, nad którym musimy pracować cały czas. Wierzę, że tak proste błędy nie będą się więcej Lechii przytrafiać. Jeśli konkretni zawodnicy będą robić je często, to jak będę musiał podejmować decyzje personalne - mówi Marcin Kaczmarek, szkoleniowiec Lechii.

Spotkanie poprowadzi sędzia Damian Sylwestrzak. Arbitrowi z Wrocławia na liniach asystować będą Adam Karasewicz i Michał Sobczak. W wozie VAR zasiądą Paweł Raczkowski oraz Adam Kupsik.

Nie zagrają w meczu Cracovia - Lechia
Cracovia: Kamil Pestka, Filip Balaj (kontuzje)

Lechia: Mario Maloca (pauza za czerwonę kartkę), David Stec (pauza za żółte kartki)

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Cracovia - Lechia 2:0 (Ekstraklasa, 11.02.2022)
Lechia - Cracovia 3:0 (Ekstraklasa, 14.08.2022)

Cracovia - Lechia Gdańsk TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE
Transmisja na żywo z meczu Cracovia - Lechia w Canal+ Sport. W internecie mecz w aplikacji i na stronie Canal+. Komentuje duet Michał Mitrut - Michał Trela. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 20:00 - zapraszamy!