Cracovia 3 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała

• Koniec!!! Cracovia w dobrym stylu pokonuje Podbeskidzie 3:1 i jeszcze liczy się w walce o utrzymanie. Dziękuję za uwagę Tomasz Kozimala

• A wcześniej akcja Cracovii. Saidi uderzył jednak w boczną siatkę!

• Steblecki zastępuje strzelca trzeciej bramki- Ntibazonkizę

• 4. minuty dolicz arbiter, a na murawie leży Dancik

• Nie ma kolejnej bramki dla Cracovii!! Biezen ograł obrońców Podbeskidzia i wyłożył "na tacy" piłkę Ntibazonkizie, jednak ten trafia w defensorów Górali!!!

• Kartka dla Radomskiego

• Demjan ukarany żółtą kartką

• Po kolejnej niezłej akcji Pasów i zagraniu piętą Boljevica, mamy korner

• Gospodarze teraz w natarciu i mamy rzut rożny dla Pasów. Blisko był jeden z napastników Pasów, ale zażegnane niebezpieczeństwo

• GOOOOOOOL!!! Ntibazonkiza!!! I mamy 3:1 dla gospodarzy!

• Karny dla Cracovii i czerwona kartka dla Sourka!!! Faulował Saidiego Ntibazonkizę

• Ostatnia zmiana w ekipie gości. Zaijka pojawia się za Cohena

• Rzut wolny blisko pola karnego dla Podbeskidzia

• Szczęście Cracovii!!! Akcja Podbeskidzia z prawej strony strzelał Patejuk, ale zakończyło się na kornerze dla gości i już szybka kontra po jego wykonaniu Pasów

• Strzał Budzińskiego! Nad bramką Zajaca!

• Korner dla gości, ale wybita piłka w pole przez stoperów Pasów

• Brutalny faul Biezena w środku pola i żółty kartonik dla Holendra

• Zmiana również w Cracovii. Wszedł Strun za Szeligę

• Również Sacha schodzi z boiska, zastępuje go Malinowski

• Podwójna zmiana u gości schodzi Nather, za niego pojawia się Sikora

• Żytko popełnia błąd, ale po dośrodkowaniu nad bramką strzelał Sacha

• Szczęście teraz Cracovii!! Nie ma bramki dla Podbeskidzia. Po wrzutce z 40. metra futbolówki w pole karne strącał głową piłkę Demjan, jednak ta minęła po rykoszecie o centymetry bramkę Kaczmarka

• Suart dobrze wywalczył piłkę w środku boiska, jednak jego podanie zmarnował jego rodak- Biezen i kontratak Górali

• Kolejny korner, tym razem z drugiej strony dośrodkowywać będzie Boljević

• korner dla Cracovii. Piłkę wywalczył Ntibazonkiza

• Było tam zamieszanie w polu karnym Górali! Saidi chwilę leżał na murawie i sędzia zdecydował się przyznać gospodarzom rzut wolny pośredni. Po ładnym dokręceniu Serba piłka znalazła drogę do braki Zajaca i mamy prowadzenie Cracovii!

• Rzut wolny pośredni z w polu karnym Podbeskidzia i GOOOOOOOOOOL!!!! Kosanović!

• Zmiana w Cracovii. Suart za Visniakovsa

• Kosanović jednak prosto w mur gości!

• Groźnie teraz będzie pod bramką Podbeskidzia z boku boiska faulowany Ntibazonkiza

• Kolejny groźny strzał Podbeskidzia. Tym razem uderzał Patejuk, ale broni Kaczmarek i korner dla gości!

• Demjan do Sachy!!! Ależ się minął z piłką napastnik Górali!!! I nie ma bramki!

• Kontratak Podbeskidzia, szarżował Patejuk, ale ostatecznie wyłuskali piłkę defensorzy Pasów

• Dobre zagranie do Visniakovsa i powolne rozgrywanie piłki w prawej części boiska pod polem karnym gości przez Cracovię

• Zaczynamy drugą połowę od środka Górale!

• Zawodnicy już na murawie. Za chwilę rozpoczęcie drugiej połowy

• Pierwsza odsłona meczu nie zawiodła, ale tylko przez pierwsze dwa kwadranse. Zarówno Cracovia, która szybko objęła prowadzenie, jak i goście z Bielska- Białej, którzy 10. minut później wyrównali, potrafili stwarzać sytuacje pod bramką przeciwnika. Natomiast jeżeli chodzi o bramkę gości, to była ona pięknej urody, aczkolwiek zdaje się, że nie do końca taką intencję miał jej strzelec. Jakby nie było wyrównanie stało się faktem i druga połowa zapowiada się bardzo emocjonująco. Zapraszam do śledzenia relacji za niespełna 15. minut!

• Koniec pierwszej połowy spotkania w Krakowie!

• Ładnie teraz Ntibazonkiza przepuścił do Biezena, ale ten nie zrozumiał jego intencji, a tymczasem sędzia doliczył do regulaminowego czasu gry 2 minuty

• Mierzejewski faulował zawodnika gospodarzy i ujrzał za to zagranie kartkę od arbitra

• Korner dla pasów i obok bramki uderzał Boljević!

• Żółty kartonik dla Patejuka za faul taktyczny na Puzigacy

• Daleko wrzucana płka z autu przez Cracovię, piłkę wybijają obrońcy Podbeskidzia, a strzał Budzińskiego wylądował wysoko nad poprzeczką Zajaca

• Kontra Podbeskidzia, jednak zagrożenie zażegnane przez stoperów Cracovii

• Znów Radomski faulował w środku pola, ale sędzia nie sięgnął po kartkę mimo ostrej gry kapitana Cracovii

• Biezen popełnia teraz duży błąd przy zagraniu do Ntibazonkizy i gwizdy na El Passo

• Szeliga leży na murawie, a za ten faul żółta kartką ukarany Łatka

• Ależ szczęście Pasów po dwóch podobnych rzutach wolnych po jednym z nich groźnie strzelał Demjan, ale piłkę złapał Kaczmarek!

• Puzigaca ściągnięty do parteru w polu karnym Podbeskidzia, ale gwizdek sędziego milczy. Kontrowersyjna sytuacja

• Korner dla Cracovii, jednak szybkie przejęcie piłki przez Podbeskidzie i zagrożenie pod bramką Kaczmarka. Golkiper gospodarzy stanął jednak na wysokości zadania i wybił piłkę w pole!

• Ależ teraz kiks Cohen!!! Stracił piłkę w środku boiska Szeliga i wyśmienita akcja Podbeskidzia. tyle że Cohen z 10 metra fatalnie pudłuje na bramkę Pasów!!!

• Aktywny Ntibazonkiza, jednak dobrze kryty prze stoperów gości i akcja Cracovii przerwana

• Wydawało się, że kapitan gości będzie dośrodkowywał i chyba to miał w zamiarze, tymczasem piłka przelobowała źle ustawionego Kaczmarka i mamy wyrównanie!

• GOOOOOOOL!!!! Wspaniała bramka Sokołowskiego!!!

• Z prawej strony dośrodkowywał teraz Sacha, ale Kaczmarek dobrze wyszedł z bramki!

• Szeliga strzelał na bramkę Zajaca, ale słabe uderzenie i futbolówka mija słupek gości

• Korner dla Cracovii po akcji podopiecznych Kafarskiego, piłka bita była jednak wprost w defensorów Podbeskidzia

• Znów wolny dla Podbeskidzia po faulu Szeligi. Wrzucał pomocnik gości, strzelał głową Dancik, to obronił golkiper Cracovii, poprawiał jednak Sourek, ale niecelnie i nie ma wyrównania!!!

• Pierwszy gwizdek arbitra

• Zawodnicy już na murawie. Hymn Pasów i rozpoczynamy!

• Już niespełna 5. minut dzieli nas od pierwszego gwizdka arbitra!

• Z powodu słabych wyników podopiecznych Tomasza Kafarskiego również słaba frekwencja wśród kibiców "Pasów", zarówno na trybunach bocznych, jak i na "młynie" póki co nie widzimy dużej liczby fanów. Miejmy jednak nadzieję na dużo emocji i bramek w dzisiejszym meczu

• Arbitrem dzisiejszego spotkania jest Szymon Marciniak z Płocka. Powoli obiekt przy Kałuży zapełnia się, na stadion weszli już również sympatycy gości, których póki co jest jak na lekarstwo

• Już za 15. minut rozpoczęcie spotkania. Zawodnicy rozgrzewają się na murawie, natomiast my znamy już ławkę rezerwowych obydwu ekip: Cracovia:Cierzniak(B), Nykiel, Suart, Steblecki, Struna, Dudzic, Matulevicius Podbeskidzie:Bąk, Górkiewicz, Reiman, Malinowski, Ziajka, Konieczny, Sikora

• Cracovia nie ma nic do stracenia i żeby utrzymać się w najwyższej klasie rozgrywek musi dziś pokonać Podbeskidzie. Natomiast podopieczni trenera Kasperczyka tworzą bardzo zgrany team i zajmują obecnie ósmą lokatę goniąc górną część stawki. Dlatego zawodnicy z Bielska będą chcieli dziś zapewne udowodnić, że ta pozycja w tabeli nie jest przypadkowa

• Witam Państwa ze stadionu Cracovii przy Kałuży 1! Dziś na El Passo gospodarze podejmować będą silnego beniaminka z góralskim charakterem- Podbeskidzie Bielsko- Biała, które nota bene spisuje się w debiutanckim sezonie znakomicie. Na relacje "akcja po akcji" zaprasza Tomasz Kozimala