• Koniec. Po ciekawym meczu Ruch Chorzów wygrywa z Cracovią 2:1.

• Rzut wolny dla Cracovii - to już chyba ostatnia szansa.

• Indywidualnie Ntibazonkiza - minął trzech obrońców i zdołał uderzyć. Piłkę wybił jednak jeden z obrońców.

• Atakuje Cracovia. Ruch broni się na własnej połowie.

• Dużo niedokładności w ostatnich minutach.

• Boisko opuścili Piech, Straka i Radomski. Zastąpili ich Komac, Kwiatkowski i Boljević.

• W poprzeczkę trafia Szeliga.

• Kontuzji doznał Piech, będzie musiał opuścić boisko.

• Kolejne zmiany. Plac gry opuścili Perdjijić, Szyndrowski, Malinowski, Janoszka, Bartczak i Nawotczyński. Zagrają Peskovic, Burliga, Lisowski, Zieńczuk, Szeliga i Kosanović.

• GOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Potężne uderzenie Piecha pod poprzeczkę!

• Strzelał Smektała, ale piłka poszybowała nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Gąsińskiego.

• GOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo szybka odpowiedź Ruchu, bramkę zdobywa Abbott uderzeniem po długim rogu.

• GOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dudzic piękną główką otwiera wynik spotkania. Podawał Struna.

• Zaczęła Cracovia.

• Trzy zmiany również w zespole gospodarzy. Boisko opuścili Kaczmarek, Nykiel i Straus, a zastąpili ich Gąsiński, Struna i Dudzic.

• Trzy zmiany w Ruchu Chorzów. Boisko opuścili Jankowski, Djokic i Grzyb, a w ich miejsce weszli Abbot, Stawarczyk i Smektała.

• Lepsze wrażenie w pierwszej połowie sprawiali gracze Ruchu, kilka ich akcji naprawdę mogło się podobać. Cracovia jak na razie poniżej oczekiwań.

• Do przerwy w Krakowie 0:0.

• W samej końcówce groźnie uderzył Grodzicki! Po raz kolejny dobrze w bramce Kaczmarek.

• Kolejny korner dla gości.

• Rzut rożny mają "Niebiescy".

• Indywidualna akcja Malinowskiego - jego strzał ze skraju pola karnego broni Kaczmarek.

• Rzut wolny dla gospodarzy i dośrodkowanie w pole karne. Wybił piłkę Szyndrowski.

• Ostatnie minuty już wyrównane. Coraz groźniejsza w ofensywie jest Cracovia.

• Korner dla Ruchu.

• Z 11 metrów huknął Niedzielan, zdołał wypiąstkować piłkę Perdijić.

• Rzut rożny dla Cracovii. Fatalnie jednak rozegrany przez drużynę "Pasów".

• Ostro faulowany Wojciech Grzyb. Chwilę później akcja Janoszki zakończona uderzeniem, łatwo jednak złapanym przez Kaczmarka.

• Korner dla Cracovii.

• Strzał Strausa z dystansu, ale mocno niecelny.

• Pierwszy kwadrans pod dyktando chorzowian.

• Kolejne ataki gości. Indywidualną akcję przeprowadził Jankowski i uderzył, ale zbyt lekko.

• Odgryza się Cracovia. Dośrodkowanie na korner dla gospodarzy wybija Grodzicki.

• Po uderzeniu Janoszki, Kaczmarek wybija piłkę na trzeci już rzut rożny.

• Drugi rzut rożny dla "Niebieskich".

• Rzut rożny dla Ruchu. Na bramkę Cracovii uderzał Piech.

• Wyjściowe jedenastki Cracovii i Ruchu już na boisku. Arbiter główny zagwizdał po raz pierwszy, gramy! Rozpoczęli chorzowianie.

• Zawodnicy zakończyli rozgrzewkę i zeszli do szatni. Już tylko kilka chwil dzieli nas od pierwszego gwizdka.

• Mecz rozpocznie się z kilkuminutowym opóźnieniem.

• Obecnie trwa jeszcze rozgrzewka obydwu zespołów.

• Witamy na relacji LIVE z ostatniego przedsezonowego sprawdzianu dla Cracovii i Ruchu. Właśnie zakończyła się prezentacja zespołu gospodarzy i niedługo powinien się rozpocząć mecz.