Cracovia

1

Sandecja Nowy Sącz

1

• Był to już ostatni akcent dzisiejszego meczu. Cracovia remisuje z Sandecją w ostatnim sprawdzianie przed wznowieniem rozgrywek ligowych. jest to remis jak najbardziej zasłużony. Za udział w relacji LIVE dziękuje Państwu Krzysztof Orski. Zapraszam na kolejne relacje w serwisie Ekstraklasa.net!

• Strzał Kurczyńskiego mija bramkę Pilarza

• Za Mrozińskiego na boisku witamy Wojciecha Mroza.

• Uderzał Danielewicz, jednak wysoko nad bramką Cabaja.

• Zmiana w Sandecji. Za Makucha na boisko wchodzi Certik

• Żółta kartka dla Kosanovicia za przerwanie groźnej kontry gości.

• Sandecja zamknięta na własnej połowie. Cracovia chce ten mecz wygrać!

• Za Mójtę wszedł Szarek a za Czarneckiego na boisku zameldował się Kowalski.

• Dwie zmiany w Sandecji

• GOOOOL!!! mamy wyrównanie! Potworne zamieszanie w polu karnym. Najlepiej w tłoku odnalazł się Łukasz Zejdler i umieścił piłkę w siatce!!

• Zmiana w Sandecji. Za Bębenka wchodzi Jakub Nowak.

• Jak nie padła bramka?? Marciniak dograł piłkę Dudzicowi na 8 metr, ale ten nie był w stanie pokonać Cabaja!! Świetna interwencja golkipera Sandecji!!!

• Górski urwał się na prawej stronie Marciniakowi, wyszedł sam na sam z Pilarzem, jednak strzelił tuż obok słupka. to MUSIAŁO być 2-0!!

• I kolejna zmiana. Za Giela wchodzi Kurczyński

• Zmiana w Sandecji. Za Kosiorowskiego wchodzi Borovicanin.

• Strzał Zejdlera wyłapuje Cabaj.

• Przez ostatnie 10 minut przy piłce są właściwie tylko Krakowianie. Nic z tego jednak nie wynika.

• Bernhardt dobrze zablokowany w polu karnym Sandecji, nie ma zagrożenia.

• Wrzutkę Marciniaka wyłapuje Cabaj

• Cracovia stara się narzucić gościom swoje warunki gry. Zza wszelką cenę Pasy chcą zdobyć bramkę.

• 10 zmian w Pasach. Nykiel za Kłuska

• Drugą połowę od środka rozpoczęli zawodnicy Sandecji Nowy Sącz!

• Dużo zmian w zespole Cracovii

• Piłkarze wracają powoli na murawę. Za chwilę zaczynamy drugą połowę!

• Tuż po golu sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania, po której Sandecja zasłużenie prowadzi 1-0!

• GOOOOL!!!! Co się odwlecze to nie uciecze! Piotr Kosiorowski urwał się na lewej stronie i w sytuacji sam na sam pokonał Pilarza!!!!!!

• Szansa dla Górskiego, jednak z 16 metrów strzelił wprost w Pilarza. To mógł być gol

• Pierwsza dobra okazja Pasów. Dośrodkowania Kapustki nie sięgnął Romanov!

• Zmiana w Sandecji. Za Tuszyńskiego wchodzi Górski.

• Nie klei się gra obu zespołom. Mecz jest toczony w kiepskim tempie. Jedyną dobrą okazję na strzelenie gola zmarnował Giel.

• Strzelał Giel z 15 metrów, fantastycznie broni Pilarz!

• Groźne wstrzelenie piłki przez Nowaka, jednak poradził sobie Pilarz

• krakowianie przejmują inicjatywę i zamykają gości na ich własnej połowie.

• Długa piłka do Zielińskiego, jednak nie poradził on sobie z trzema przeciwnikami.

• Ambitnie walczy Szewczyk, jedna zaczną od autu gracze Sandecji.

• Cracovia stara się uśpić rywala długim rozgrywaniem piłki, jednak nic z tego nie wychodzi.

• Niebezpiecznie pod bramką Cracovii, jednak Pilarz dobrym wyjściem oddalił niebezpieczeństwo.

• Szarżował Szewczyk, jednak w polu karnym zabrakło partnerów do dogrania

• Na spalonym Tuszyński

• Sandecja nie ma pomysłu na atak pozycyjny. Próba zagrania długiej piłki, lecz była to próba niecelna.

• Faulował Żołądź.

• Jak na razie piłkarze walczą głównie w środku boiska. Nie ma klarownych sytuacji bramkowych.

• Dośrodkowanie Puzigacy, ale strzał głową Zielińskiego nieznacznie mija bramkę Cabaja.

• Sandecja w ataku, jednak jest na posterunku Bruno Żołądź i nie ma zagrożenia.

• Z rzutu wolnego dośrodkowywał Romanov, ale strzał Stebleckiego poszybował wysoko nad bramką.

• Żółtą kartką ukarany Piotr Kosiorowski za przerwanie akcji Pasów.

• Za Perdijicia wchodzi Pilarz.

• Patryk Tuszyński, który ucierpiał wraca jednak na murawę. W tej sytuacji bardziej ucierpiał jednak Matko Perdijić, będzie potrzebna zmiana. Pechowy debiut na własnym stadionie.

• Poradzili sobie z dośrodkowaniem obrońcy Pasów. W polu karnym leży jednak jeden z zawodników Sandecji. gra przerwana.

• Faulowany Makuch. Będzie rzut wolny dla gości

• Akcja Sandecji. Szarżował Danek, ale w pore został powstrzymany przez defensorów Cracovii.

• Cracovia stosuje wysoki pressing, zawodnicy Sandecji są zmuszeni do cofania piłki.

• Pierwsza akcja Cracovii. Lewą stroną szarżował Puzigaca, ale dobrze zablokowali go obrońcy.

• Zaczynamy! od środka piłkarze Pasów!

• Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę wyprowadzani przez dwunastego zawodnika Pasów - małego Jacka! Z głośników rozbrzmiewa hymn Cracovii!

• Dzisiejsze spotkanie będzie rozgrywane w systemie 2x35 minut.

• Piłkarze już schodzą do szatni. Za chwilę początek spotkania!

• Są już na boisku krakowianie. Do rozpoczęcia meczu coraz bliżej!

• Piłkarzy Cracovii dalej nie ma na murawie, opóźnia nam się rozpoczęcie spotkania.

• Początek spotkania Cracovia - Sandecja już za kilkanaście minut.

• Na stadion przy ulicy Kałuży wraca także dawna maskotka klubu - Lajkonik!

• Na murawę wybiegli piłkarze Sandecji, którzy się rozgrzewają przed meczem. Tymczasem przemawia przedstawiciel stowarzyszenia "Tylko Cracovia|, który opowiada o akcji kibiców, którzy pomagają dzieciom z Hospicjum.

• W oczekiwaniu na mecz przemawiają przedstawiciele Rady Seniorów K.S Cracovia. Przybliżają historię klubu i dokonania członków rady.

• Jeszcze tylko pamiątkowe zdjęcie i piłkarze schodzą z boiska do szatni. Część oficjalna już za nami, czekamy na mecz!

• Piłkarze ofiarowują swoje szaliki kibicom.

• Na murawę wychodzi gość specjalny - reprezentant kibiców, młody Jacek, który wygrał konkurs organizowany przez MKS Cracovia. W nagrodę Jacek będzie obecny w szatni piłkarzy podczas dzisiejszego spotkania. Jak przystało na dwunastego zawodnika Pasów, Jacek ma na sobie koszulkę z numerem 12!

• Na telebimach odtwarzany jest spot promujący mecze Cracovii w rundzie wiosennej! Kibice entuzjastycznie reagują, wzmaga się doping!

• Największe owacje zbiera jednak Wojciech Stawowy! Kibice uwielbiają trenera swojej drużyny!

• Wszyscy piłkarze już na boisku. Jako ostatni wybiegł czwarty nowy gracz Cracovii - Michał Zieliński!

• Na trybunach pojawiło się jeszcze więcej kibiców Cracovii. Sektor B pęka w szwach, mało wolnych miejsc także na sektorze C. Tymczasem na murawie pojawił się Władisław Romanow - trzecia z nowych twarzy w Pasach!

• Na murawę wybiegł kolejny z nowych nabytków - środkowy obrońca Mate Lacić!

• Wszyscy piłkarze mają na szyjach zawiązane klubowe szaliki. To się bardzo podoba kibicom Pasów, którzy wierzą, że w końcu mają drużynę, która wie co kto znaczy występować w koszulce w biało-czerwone pasy!

• Na murawę stadionu wybiegają bramkarze Pasów. Wśród nich nowy nabytek - Matko Perdijić!

• Rozpoczyna się prezentacja składu Cracovii na rundę wiosenną sezonu 2012/2013! Odzywają się także kibice dając dowód swojego wsparcia! Prezentację poprowadzi drugi trener Cracovii - Marcin Gabor.

• Ciągle czekamy na wyjście bohaterów dzisiejszego spotkania. Na stadionie Pasów obecnych jest około 3000 kibiców! Przypomnijmy, cały dochód z dzisiejszego spotkania zostanie przekazany na pomoc podopiecznym Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci.

• Na środku boiska powiewają klubowe flagi, to znak, że do prezentacji składu coraz bliżej!

• Opóźnia się prezentacja składu Cracovii zaplanowana pierwotnie na 16.45. Oznaczać to może, iż opóźni się także rozpoczęcie spotkania.

• Kibice powoli zapełniają sektory B i D, które zostały otwarte na dzisiejszy mecz. Fani Sandecji zajęli zapewne miejsca pomiędzy sympatykami Pasów. Nie widać zorganizowanej grupy Sączersów.

• Na uwagę zasługuje przede wszystkim obecność w zespole Sandecji Pawła Nowaka, który spędził w Cracovii 7 sezonów.

• W ramce po lewej stronie widoczne są już składy wyjściowe obu zespołów. Podaję piłkarzy, którzy w dzisiejszym spotkaniu zasiądą na ławkach rezerwowych oby zespołów. Sandecja: Daniel Bomba, Przemysław Szarek, Marcin Kowalski, Josef Certik, Sebastian Szczepański, Petar Borovicanin, Wojciech Mróz, Kristof Kurczyński, Jakub Nowak, Maciej Górski, Adrian Danek. Cracovia: Krzysztof Pilarz, Krzysztof Nykiel, Mateusz Żytko, Milosz Kosanović, Adam Marciniak, Sławomir Szeliga, Łukasz Zejdler, Krzysztof Danielewicz, Edgar Bernhardt, Bartłomiej Dudzic, Vladimir Boljević.

• Witamy wszystkich w niedzielne popołudnie! Już za 30 minut rozpocznie się sparing Cracovia - Sandecja Nowy Sącz. Przed meczem będziemy świadkami prezentacji drużyny Pasów na rundę wiosenną sezonu 2012/2013! Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej relacji LIVE prosto ze stadionu przy ulicy Kałuży 1 w Krakowie!