1

Sandecja Nowy Sącz

0

• KONIEC! Cracovia po dramatycznej końcówce i wspaniałym golu z 20. metrów Bernhardta wygraywa z Sądecją 1:0

• Ma szczęście Cracovia! Makuch miał piłkę meczową, ale fantastyczny strzał wspaniale wybronił nogami Pilarz!

• Bolević bomba nad bramką Cabaja

• Świątek, został sam na sam z Pilarzem! Ale Nykiel w ostatniej chwili wybija! Ależ emocje w końcówce spotkania!

• Straus! Minął Cabaja, ale uderzył w słupek i piłka wyszła poza boisko!

• Ależ by miał wejście by miał Sanchez! Wspaniale broni Pilarz. Później ponownie uderzał ale słabiej i golkiper Cracovii wybronił bez problemów

• Sanchez wchodzi za Szczepańskiego. Ostatnia zmiana w Sandecji

• Kartka dla Dąbrowskiego

• Polub nas na Facebooku! Sandecja Nowy Sącz w Ekstraklasa.net:

• Niesamowite wyjście z bramki Cabaja! Straus przegrał pojedynek poza polem karnym Sandecji!

• Końcówka meczu stoi pod znakiem dymu z rac puszczonych przez fanów Cracovii

• Boljević znów próbował strzału na bramkę Cabaja, ale bramkarz gości wznowi grę z 5. metra

• Wznowienie gry. Sędzia doliczył 18 minut do spotkania

• Przerwa przedłuża się, ale lada chwila spodziewamy się wznowienia gry

• Świątek w miejsce Wiśniewskiego.

• Mamy przerwę w grze, bo kibice odpalili pirotechnikę po golu i boisko spowite jest dymem.

• Mocne uderzenie z około 20 metrów Bernhardta zaskoczyło bramkarza i mamy bramkę!

• Gooooool! Bernhardt

• Zółta kartka dla Mrozińskiego

• Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany Mróz.

• Niezłe uderzenie Boljevicia z główki.Piłka minęła słupek bramki Cabaja o centymetry!!

• Żółtą kartką ukarany Burkhardt.

• Boljević sam na sam z Cabajem, jednak wybiegł za bardzo do boku i jego strzał wybił na rzut rożny bramkarz Sandecji. To była najlepsza okazja w tym meczu!!

• Burkhardt dośrodkowywał z wolnego, jednak w ostatniej chwili się pośliznął i dośrodkowanie wybili z łatwością obrońcy.

• Strzał Boljevicia z rzutu wolnego z 35 metrów wyłapał Cabaj. To było silne uderzenie!

• Oskrzydlająca akcja Marciniaka, jednak ostatnie podanie było niecelne.

• Kolejny strzał Cracovii, która ewidentnie podkręca tempo. Tym razem strzelał Dudzic!

• Mocny strzał Marciniaka z półobrotu wyłapał Cabaj!

• Ostatnia zmiana Pasów. Za Szeligę wchodzi Dudzic.

• Zmiana w Sandecji. Schodzi Leśniak a za niego na boisku melduje się Szeliga.

• Marciniak ładnie zagrywał do Boljevićia, ten powstrzymywany w polu karnym przez stoperów Sandecji. Nie ma karnego dla Cracovii

• Szczepański! Uderzał na bramkę Pilarza po świetnym dośrodkowaniu Wiśniewskiego. Jednak uderzył w obrońcę Cracovii!

• Kolejna żółta kartka dla gości, tym razem ukarany Makuch

• Niezła akcja Sandecji, w polu karnym szarżował Aleksadner, ale w końcu się pogubił i stracił piłkę.

• I Za Suvorova na boisku melduje się Dąbrowski.

• Zaczynamy druga połowę! Miejmy nadzieję na więcej emocji!

• W przerwie dwie zmiany w ekipie pasów. Za Stebleckiego wszedł Bernhardt.

• Trzeba przyznać, że kibice obydwu drużyn nie widzieli w pierwszej połowie porywającego widowiska. Goście nie oddali żadnego celnego strzału na bramkę Pilarza, natomiast krakowianie oddali parę uderzeń w stronę bramki Cabaja, ale tylko jedno było w światło bramki gości

• Koniec słabej pierwszej połowy! Zapraszam Państwa na druga połowę za około 15. minut

• Znów Budzik próbował uderzać na bramkę Cabaja, jednak słaby strzał i od bramki zacznie Sandecja

• Straus uderzał po składnej akcji Cracovii Budzińskiego ze Stebleckim, jednak wprost w defensywę gości

• Kosanović! Uderzał na bramkę Cabaja ze stałego fragmentu gry, jednak wspaniała parada golkipera Sączersów!

• Budziński próbował "uruchomić" Suvorova, jednak piłka po jego zagraniu pada łupem stoperów z Noego Sącza

• Pierwszy korner w tym spotkaniu. Będą go wykonywać zawodnicy gości po ładnej akcji z lewej strony boiska. Rzut rożny jednak fatalnie wykonany przez Burego, który bezpośrednio trafił w boczną siatkę bramki Pilarza

• Ładne przejęcie futbolówki w środku pola zaliczył Filip Burkhardt, ale ostatecznie akcję powstrzymał Kosanović

• Arkadiusz Aleksander teraz pod bramką Cracovii próbował ładnym zagraniem zmylić obrońców, ale nic z tego nie wyszło. Cracovia próbowała zaś gry z kontry, ale Boljević był na pozycji spalonej

• Gospodarze starali się skonstruować atak pozycyjny, ale kluczowe podanie na prawe skrzydło zepsuł Steblecki

• Przypomnijmy, że w ekipie z Nowego Sącza w bramki strzeże wieloletni golkiper "Pasów"- Marcin Cabaj, natomiast w defensywie gości gra Marcin Makuch, który w przeszłości również reprezentował barwy Cracovii

• Cracovia w natarciu, ale bardzo dobrze funkcjonuje obrona gości, którzy nie dają krakowianom dojść pod bramkę Cabaja

• Już pierwsze dobre podanie do Suvorowa, jednak mołdawianina uprzedzili defensorzy Sandecji

• Spotkanie rozpoczęte! Od środka rozpoczęli gospodarze!

• Piłkarze wchodzą na murawę i po 9 latach przerwy za chwilę rozpoczną się "Małe derby Małopolski"

• Zawodnicy obydwu drużyn zeszli już z rozgrzewki. W tym momencie spiker odczytuje nazwiska pierwszych składów Sandecji oraz Cracovii. Spotkanie rozpocznie się za ok 8 min!

• Przedstawiciele fanów obydwu zespołów zaprezentowali przed chwilą na murawie boiska "flagi przyjaźni" i przekazali je sektorowi gości i sektorów zajmowanych przez kibiców Cracovii

• Niespełna 15. minut pozostało do pierwszego gwizdka sędziego Korzeby. Zawodnicy są już na rozgrzewce. Natomiast na trybunach trwa fiesta i przyjacielskie pokrzykiwanie młyna Cracovii i sektorów zajmowanych przez Nowosądeczan.

• Niemniej dzisiejszy mecz przyjaźni zapowiada się pasjonująco. Cracovia chce wrócić na fotel wicelidera, natomiast biało-czarni za wszelką cenę chcą uciec od strefy spadkowej i w przyszłej rundzie wrócić do gry z tamtego sezonu nawiązując do dobrej gry i powrotu na szczyt ligowej tabeli

• Przypomnijmy, że Pasy nie przegrały jeszcze żadnego z pięciu spotkań rozgrywanych na własnym stadionie. Natomiast podopieczni Janusza Świerada nie notują ostatnio wysokiej formy. "Sączersi" przegrali ostatnio z Łódzkim KS-em oraz Wartą Poznań. Ponadto gracze z Nowego Sącza spisują się przeciętnie i zajmują obecnie 14. lokatę w I lidze

• Ławka rezerwowych Cracovii: Milos Budaković, Krzysztof Danielewicz, Edgar Bernhardt, Damian Dąbrowski, Bojan Puzigaca, Andraż Struna, Bartłomiej Dudzic

• Ławka rezerwowych Sandecji: Paweł Zwoliński, Mateusz Młynarczyk, Adrian Świątek, Ruben Sanchez, Wojciech Wilczyński, Bartosz Szeliga

• Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

• Czy Cracovia z kwitkiem odeśle gości do domu? Czy też Sandecja wróci do Nowego Sącza z trzema punktami? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach.

• Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 15. kolejki pierwszej ligi, w którym to Cracovia Kraków na własnym stadionie podejmować będzie Sandecję Nowy Sącz. Obszerną zapowiedź spotkania można przeczytać TUTAJ