• Koniec meczu. Cracovia po fantastycznej pierwszej części gry wygrywa 4:1

• Piłka od jakiegoś czasu sennie toczy się w środku boiska. Nie wygląda na to, jakoby wynik miał się zmienić. Oba zespoły wyraźnie oczekują końcowego gwizdka

• Arbiter doliczył trzy minuty

• Dudu wrzucał piłkę w pole karne, ale nikt nie zdołał jej tam odebrać. Najbliżej był Hołota.

• Dużo walki w środku boiska, ale od kilku minut żaden z zespołów nie zapuścił się pod bramkę rywali.

• Rzut wolny dla Śląska. Futbolówka poleciała do Bilińskiego, ale ten ponownie oddał niecelny strzał.

• Spóźniony Jaroszyński musiał uciec się do faulu na Zielińskim. Arbiter pokazał żółty kartonik.

• Ostatnia zmiana wśród podopiecznych Jacka Zielińskiego. Na murawie pojawił się Mateusz Wdowiak, a z boiska zszedł strzelec dwóch goli - Erik Jendrisek

• Ślask usiłuje konstruowac akcje na połowie Cracovii ale nie może się przebić przez skuteczną ostatnio defensywę Pasów

• Rakels przebił się lewą stroną. Posłał futbolówkę do Zjawińskiego, ale ten łatwo oddał ją rywalom

• Rakels w tempo do Jendriska. Ten jednak źle podał piłkę i tym samym stracił okazję na oddanie strzału

• Dąbrowski długim podaniem chciał wypuścić Zjawińskiego, ale napastnik nie zdołał dopaść futbolówki.

• Centrostrzał Deleu zakończył się spokojną interwencją Pawełka.

• W natarciu nadal Śląsk. Bardzo odważnie poczynają sobie na połowie Cracovii. Wciąż jednak brakuje im wykończenia.

• Rzut wolny dla Śląska. Wykonawcą Dudu. Piłka poleciała prosto do Bilińskiego, ale ten główkował wyjątkowo niecelnie

• Po podaniu Jaroszyńskiego z dystansu uderzył Dąbrowski. Piłka nie leciała nawet w kierunku bramki

• Sporo chaosu pod bramką Pawełka. Futbolówkę stracił jednak Mateusz Cetnarski.

• Dankowski przebił się lewą stroną i w starciu z Delu wywalczył rzut rożny. Nie przyniósł on jednak żadnego zagrożenia pod bramką Sandomierskiego.

• Kolejna zmiana w zepsole Pasów. Z murawy zszedł reprezentant Polski, Bartosz Kapustka. Zmienił go Dariusz Zjawiński.

• Błąd Cetnarskiego zaowocował akcją Śląska. Niecelnym strzałem popisał się Biliński,

• Dobrą piłkę na połowie rywali dostał Cetnarski, ale skutecznie zatrzymał go Celeban.

• Rymaniak zaangazował się w ataku, ale szybko stracił futbolówkę na korzyść Bilińskiego.

• Dobre dośrodkowanie bez kłopotu wyłapał Pawełek.

• Do przodu pędził Cetnarski, ale sfaulował go Hołota. Będzie rzut wolny

• Pierwsza roszada wśród podopiecznych Jacka Zielińskiego. W miejsce Marcina Budzińskiego, Miroslav Covilo.

• Rzut wolny w wykonaniu Dankowskiego. Piłka poleciała prosto w mur.

• Dąbrowski ukarany kartką za faul na Dankowskim.

• Bardzo słabe ostatnie minuty ze strony Cracovii. Sami zapraszają Śląsk we własne pole karne, jedynie przyglądając się bardzo aktywnemu Bartkowiakowi. Gdyby nie niecelność młodego zawodnika, na dobrą sprawę mógłby być remis.

• Znowy środkiem przebił sie Kamil Biliński. Podał piłkę do Flavio, który dośrodkował w pole karne. Bartkowiak pomylił się minimalnie.

• Biliński oddał strzał z dystansu ale w ostatniej chwili zablokował Budziński.

• Fantastyczna sytuacja Śląska. Piłka przemknęła po zewnętrznej części słupka po interwencji Sandomierskiego.

• Strzał z dystansu Dudu. Bardzo niecelnie.

• Cracovia wróciła do ataku. Deleu dosrodkowywał w pole karne, ale futbolówkę odebrał Pawełek.

• Marcin Budziński ucierpiał stawiając czoła nacierającemu Bartkowiakowi. Potrzebna interwencja sztabu medycznego.

• Szybką kontrą wrocławianie zaskoczyli gospodarzy. Środkiem boiska przedostał się Bartkowiak. Wyminął wszystkich zawodników Pasów i pokonał Sandomierskiego.

• GOL! Szybki kontratak i gol Michała Bartkowiaka.

• Strzał Mateusza Cetnarskiego z dystansu prosto w ręce Pawełka.

• Słabo wykonany stały fragment gry ze strony Cracovii. Nie stworzyli większego zagrożenia.

• Rajd lewą stroną Kapustki. Wywalczył rzut rożny.

• Żółta kartka dla Dankowskiego.

• Od razu po przerwie do ataku ruszyła Cracovia. Kolejny strzał Dąbrowskiego nie zaskoczył Pawełka.

• Wracamy do gry. Czy Cracovia zdobędzie kolejne gole?

• Trener Pawłowski zdecydował się na 2 roszady w przerwie. Biliński za Kokoszkę.

• Na pojawie pojawił się również Michał Bartkowiak. Z szatni nie wyszedł już Grajciar

• Koniec pierwszej połowy.

• Arbiter doliczył minutę.

• Portugalczyk zszedł na chwilę z murawy, a Pasy wznowiły grę

• Na boisku leży Flavio. Potrzebna interwencja sztabu medycznego.

• Cracovia wciąż głodna bramek. Podopieczni Jacka Zielińskiego nadal w natarciu. Śląsk najwyraxniej stracił już nadzieję.

• Fatalne zachowanie obrońców Śląska. Pozwolili Jendriskowi odebrać piłkę i wyjść na pozycję sam na sam. Napastnik nie mógł tego nie wykorzystać.

• GOL! Kolejny cios Erika Jendriska.

• Mateusz Cetnarski po raz kolejny wpisał się na listę strzelców. Wykorzystał dośrodkowanie Dąbrowskiego i umieścił piłkę w siatce. Arbiter uznał bramkę.

• GOL! Cetnarski podwyższa na 3:0

• A w ataku nadal Cracovia. W grę do przodu zaangażowali się Deleu oraz Jaroszyński. Pawełek obronił strzał

• Za nami dopiero 35 minut gry a piłkarze Śląska sprawiają wrażenie jakby już stracili nadzieję na korzystny rezultat. Oddali inicjatywę gospodarzom i skupili się na defensywie.

• Długie podanie Polczaka . Na spalonym dał sie jednak złapać Jendrisek

• Z kontratakiem wybiegł Gecov, ale szybko zatrzymał go Kapustka

• Kolejne natarcia ze strony Pasów. Dośrodkowanie w pole karne Śląska wybija jednak Zieliński.

• Po podaniu Rakelsa piłka dostała się w pole karne. Nie zdołał jednak do niej dojść Jendrisek.

• Tym razem Pasy próbowały prawą częscią boiska. Jendrisek nie zdołał jednak ominąć defensorów gości.

• Kontratak trio Kapustka-Cetnarski-Budziński zakończony lekkim strzałem Cetnarskiego. Bez kłopotu Pawełek.

• Śląsk dostał się pod pole karne Cracovii. Środkiem boiska przedostał się Gecov. Futbolówka długo krążyła pod bramką Sandomierskiego, ale wrocławianie nie oddali nawet strzału.

• Śląsk chciał wyjść z kontratakiem, ale Kokoszka łatwo oddał piłkę wracającemu Jendriskowi.

• Lewym skrzydłem atakują gospodarze. Strzał Budzińskiego obroniony przez Pawełka.

• Środkiem próbował przebić się Cetnarski, ale na drodze stanął mu Paixao.

• Kontratak gospodarzy zatrzymany przez Dankowskiego

• Faul Damiana Dąbrowskiego sprokurował sędziego do wskazania wolnego dla Śląska. Grajciar jednak zbyt lekko dośrodkował w pole karne i piłkę przejęła Cracovia.

• Pięknym rajdem popisał się natomiast Kapustka. Dośrodkował w pole karne, a strzał z linii pola karnego oddał Dąbrowski. Niecelnie

• Trochę zamieszania po prawej stronie boiska. Mimo szczerych chęci Śląsk nie może jednak przebić się przez Pawła Jaroszyńskiego i Piotra Polczaka

• Na połowię Cracovii dośrodkowywał Grajciar. Piłkę spokojnie odebrał Polczak

• Po podaniu Budzińskiego z dystansu uderzał Cetnarski. Bardzo niecelnie

• Kolejna akcja Cracovii zakończona kolejną bramką. W pole karne podawał Dąbrowski. Tam futbolówkę dopadł Bartosz Kapustka i bez zwłoki skierował ją do Rakelsa. Ten bez kłopotu umieścił piłkę w siatce.

• GOL! Deniss Rakels

• Słupek uratował Cracovię przed stratą gola! Niepewnie po strzale Gecova interweniował Sandomierski.

• Gra od jakiegoś czasu toczy się w środku pola. Żadna z drużyn nie dochodzi do sytuacji

• Mateusz Cetnarski z rzutu rożnego posłał piłkę w pole karne. Jego dośrodkowanie przedłużył Polczak i piłka dostała się do Jendriska. Ten głową umieścił ją w bramce.

• GOL! Erik Jendrisek daje Cracovii prowadzenie!

• Świetna sytuacja Cracovii! Krótkimi podaniami gospodarze przebili się pod bramkę rywali. Rakelss dośrodkowywał w pole karne, a tam już czekał Cetnarski. Nie zdołał zaskoczyć bramkarza Śląska

• Pierwszy raz Pasy znalazły się na połowie Śląska. Prawą stroną Rakels, ale szybko zatrzymał go Gecov.

• Cracovia cały czas nie może wyjść z własnej połowy. Śląsk nie potrafi jednak wykreować sobie groźniejszej sytuacji

• Jaroszyński próbował długim dośrodkowaniem rozpocząć atak swojego zespołu, ale zamiast do któregoś z kolegów podał do rywali.

• W natarciu cały czas Śląsk. Wrocławianie po raz trzeci przebili się prawym skrzydłem. Słabe dośrodkowanie przejęte przez Polczaka nie pozwoliło im jednak stworzyć większego zagrożenia.

• Skuteczny powrót Kapustki. Odebrał piłkę Grajciarowi w polu karnym

• Pierwszy pod polem karnym rywali znalazł się Śląsk. Jaroszyński jednak na chwilę zatrzymał ofensywne chęci Gecova.

• Zaczynamy! Od środka Śląsk

• Strony wylosowane. Za chwilkę zaczynamy

• Arbiter wyprowadził obie jedenastki na murawę.

• Zmiana z ostatniej chwili. Wobec kontuzji Huberta Wołąkiewicza na boisko od pierwszej minuty wybiegnie Bartosz Rymaniak!

• Po słabym spotkaniu w Łęcznej Jacek Zieliński zdecydował się na kilka roszad w wyjściowej jedenastce. Od pierwszej minuty nie wybiegnie ani Miroslav Covilo ani Bartosz Rymaniak. Zamiast nich zagrają Deleu i Marcin Budziński.

• Dzisiejsze spotkanie to jubileusz Tadeusza Pawłowskiego. Po raz 100 w karierze poprowadzi on Śląsk Wrocław. Czy ku zwycięstwu? To się jeszcze okaże. Na pewno goście bardzo by chcieli. Zwłaszcza, że ta sztuka udała im się ostatnio 12 września. Wtedy 3:1 pokonali Jagiellonię Białystok.

• Już za nieco ponad kwadrans w Krakowie rozpocznie się drugie z piątkowych spotkań. Pod osłoną mgły lokalna Cracovia podejmie u siebie Śląsk Wrocław. Ostatnie mecze Pasów u siebie obfitowały w gole. Czy dzisiaj również obejrzymy wiele trafień?