1

Widzew Łódź

2

• Kibice mimo porażki dziękują swoim zawodnikom.

• Koniec meczu! Wynik spotkania nie uległ zmianie w drugiej połowie i Cracovia przegrywa po raz pierwszy na własnym obiekcie w tej rundzie!

• Świetne zagranie w pole karne! Do piłki dochodzi Dudzic i uderza głową prosto w ręce Kanieckiego!

• Cracovia stara się już tylko zagrać długą piłkę "na aferę", ale nadal nie udaje się przedrzeć przez defensywę Widzewa.

• Widzew rusza z kontrą, ale osamotniony Dzalamidze zagrywa do Szeligi.

• Dobre dośrodkowanie z wolnego przez Suvoroa, ale Bieniuk zachowuje trzeźwy umysł i wybija piłkę głową z pola karnego.

• Mecz został przedłużony o 5 minut.

• Pasy utrzymują się przy piłce, ale nic z tego na razie nie wynika. Kaniecki ponownie gra na czas.

• Ostatnia zmiana również w drużynie Widzewa. Za Ostrowskiego wchodzi Riski.

• Po raz kolejny Ntibazonkiza mija dwóch rywali dryblingiem i wchodzi w pole karne, po jego zagraniu Pasy oddają dwa strzały, ale oba zostają zblokowane.

• Dudu uderza z dystansu, ale Kaczamrek nie musi interweniować.

• Na murawie pojawiają się nosze, na których zniesiony zostaje zawodnik Widzewa.

• Ostatnia zmiana Cracovii. Za Trivunovica wchodzi kolejny napastnik - Marcin Krzywicki.

• Bieniuk otrzymuje żółtą kartkę za faul taktyczny na Suvorovie.

• Zmiana w drużynie Widzewa. Za Grzelczaka wchodzi Radzio.

• Kolejna żółta kartka. Mierzejewski uderzył piłką o ziemię pokazując swoje niezadowolenie z pracy arbitra.

• Żółtą kartkę otrzymuje Sławomir Szeliga za komentowanie pracy pana Małka.

• W sytuacji sam na sam znajduje się Dudzic, mija bramkarza i upada! Kaniecki chyba faulował napastnika Cracovii, ale pan Małek wskazuje na rzut rożny!

• Pomocnik gości zwija się z bólu, ale jego koledzy grają dalej!

• W sytuacji sam na sam znajduje się Oziębała, ale uderza w prosto w bramkarza Cracovii.

• Suart podłącza się do akcji ofensywnej, ale jego dośrodkowanie ląduje na głowie Szymanka.

• Kibice po raz kolejny wygwizdują arbitra. W polu karnym upada Ntibazonkiza, ale nie był faulowany.

• Świetnym strzałem z dystansu popisuje się Sławomir Szeliga, ale równie dobrze spisuje się w bramce Kaniecki!

• Druga zmiana w drużynie Jurija Szatałowa. Za Boljevica wchodzi Struna.

• Cracovia nie zwalnia tempa mimo gry w dziesiątkę. Widzew nastawia się na długie piłki za obrońców.

• Groźne przerzucenie na drugą stronę do Oziębała, ale Suart zachowuje spokój i wywalcza wznowienie z piątego metra.

• Ntibazonkiza wchodzi z piłką w pole karne i upada na murawę po wślizgu Bieniuka. Arbiter nakazuje kontynuować grę.

• Groźny strzał pomocnika Pasów, ale piłka przelatuje nad poprzeczką. Trzepot siatki zmylił kibiców, którzy podnieśli się już z krzesełek.

• Druga żółta kartka dla Klicha! Po wślizgu na Łukaszu Broziu, pan Małek ukarał młodego pomocnika pasów żółtym kartonikiem.

• Pierwsza zmiana w wykonaniu Czesława Michniewicza. Boisko opuszcza Sernas, a na placu gry pojawia się Dzalamidze.

• Groźna wrzutka z rożnego, po której Kaniecki zostaje zmuszony do wybicia po za linię końcową.

• Na murawie leży Dudu, ale pan Małek od razu zaprasza zawodnika z fizjoterapeutami za linię boczną.

• Gospodarze nadal utrzymują się na połowie rywala, ale nie przynosi to oczekiwanych efektów.

• Gospodarze chcą atakować, ale brak koncentracji powoduje, że w bardzo głupi sposób tracą piłkę.

• Długie wybicie Kaczmarka, po którym walczyć musi Saidi. Napastnik Cracovii zostaje jednak faulowany i Pasy będą wznawiać z 30 metrów.

• Zmiana w drużynie Cracovii. Boisko opuszcza Visnakovs, a w jego miejsce na murawie pojawia się Dudzic.

• Na środku boiska piłkę traci Klich i Widzew przechodzi do kontrataku. Po długiej wymianie podań. Z dystansu uderza Oziębała, jednak po jego strzale piłką ląduje na trybunach.

• Cracovia nadal atakuje, kolejne świetne podłączenie do akcji ofensywnej w wykonaniu Mierzejewskiego. Obrońca Pasów zagrywa do Visnakovsa, ale Alexiej jest na spalonym.

• Długą piłkę zagrywa Bolievic, ale Ntibazonkiza nie jest tak szybki, aby do niej dobiec. Kaniecki gra na czas.

• Po nieudanym dośrodkowaniu z rożnego poprawić stara się Klich, ale piłka przelatuje wysoko nad bramką.

• Kolejna akcja wyprowadzona przez Mierzejewskiego. Tym razem zabrakło dokładności i Kaniecki złapał piłkę.

• Piłkarze walczą w górze o piłkę i faulowany zostaje Klich.

• Żółtą kartką ukarany zostaje Mateusz Klich za uderzenie rywala bez piłki. Kibice protestują

• Mierzejewski świetnie przebił się przez defensywę Widzewa! Zagrywa piłkę do Ntibazonkziy, ale Saidi trafia w obrońcę gości!

• Po słabym wykonaniu wolnego z kontrą rusza Widzew. Akcja łodzian zostaje przerwana przez Radomskiego.

• Na murawę wchodzą noszę. Bolievic ucierpiał w tym starciu i dopiero teraz podniósł się z placu gry. Kulejąc opuszcza boisko.

• Faul Sernasa i Cracovia będzie wznawiać z połowy boiska.

• Pierwsza zmarnowana okazja na bramkę. Klich nie dokładnie zagrywa do Suvorova i z piątki wznawia Kaniecki.

• Druga połowa właśnie się zaczęła.

• Są i piłkarze Widzewa zaraz zaczynamy drugą połowę.

• Na murawie pojawili się już zawodnicy Cracovii. Czekamy tylko na gości.

• Przestało padać, ale na niebie nadal są chmury.

• Jurij Szatałow musi coś zrobić ze swoimi zawodnikami w szatni, ponieważ w drugiej połowie muszą zaprezentować się lepiej jeżeli chcą zdobyć 3 punkty przybliżające do utrzymania.

• Pasy jako pierwsze strzeliły bramkę, ale brak koncentracji w obronie spowodował, że szybko stracili aż dwa gole za sprawą Grzelczaka.

• Pan Małek kończy pierwszą połowę!

• Pierwsza połowa została przedłużona o jedną minutę.

• Po strzeleniu drugiego gola Widzew utrzymuje się przy piłce na połowie rywala. Cracovia przeniosła się z nieba do piekła w zaledwie 15 minut.

• Długa, piękna akcja Widzewa! Dośrodkowanie z lewej strony. W polu karnym pilnowany był Grzelczak, ale świetnie złożył się do strzału i z uderzeniem z powietrza pokonał Kaczmarka.

• Goooooool!!! Piotr Grzelczak!

• Akcja za akcję z obu stron. Dobrze ogląda się dzisiejszy mecz. Bardzo dobre tempo.

• Z dystansu próbuje Szeliga, ale jego uderzenie mija bramkę Kanieckiego w bezpiecznej odległości.

• Rzut wolny z 30 metrów egzekwuje Dudu. Jego zagranie jest jednak bardzo niecelne i piłka trafia do rąk Kaczmarka.

• Przepiękne podanie Ntibazonkizy, po którym Klich znajduje się sam na sam z Kanieckim! Młody zawodnik Pasów spóźnia się jednak ze strzałem i Cracovia ma tylko rzut rożny!

• Kapitan Widzewa - Panka podrzuca piłkę po gwizdku za co zostaje ukarany żółtym kartonikime.

• Ostre starcie przy linii bocznej. Po faulu Budki ucierpiał Aleksejs Visnakovs. Cracovia miała rzut wolny, ale dośrodkowanie w pole karne zostało wybite przez obrońców Widzewa.

• Łodzianie teraz kontrolują grę długo rozgrywając piłkę na własnej połowie.

• Bardzo krótko cieszyli się piłkarze Pasów ze zdobycia gola. Najpierw po dobrej akcji na prawym skrzydle, płaskim, dokładnym strzałem z 14 metrów Kanieckiego pokonał Szeliga. Ale już minutę później Widzew przeprowadził akcję lewą stroną boiska. Dośrodkowanie wykończył Grzelczak strzelając między nogami interweniującego Kaczmarka.

• Wyrównanie! Piotr Grzelczak!

• Sławomir Szeliga GOOOOOOOOOl!!!

• Świetnym dryblingiem popisuje się Suvorov, następnie uderza na bramkę, gdzie zmuszony do interwencji zostaje Kaniecki. Golkiper Widzewa z trudem wybija na rzut rożny.

• Widzew buduje akcję od własnego pola karnego.

• Mierzejewski dostaje idealną piłkę od Klicha, ale zamiast wrzucać uderza i to wysoko nad bramką.

• W pole karne z piłką wpada Ntibazonkiza. Futbolówka jest jednak nie posłuszna i Burundyjczyk musi uderzać z woleja! Piłka wpada w ręce Kanieckiego.

• Kibice gwiżdża ich zdaniem to Cracovia powinna wznawiać z autu. Pan Małek podejmuje inną decyzję.

• Po stracie Szeligi Widzew rusza z akcją 3 na 4. Panka nie ma do kogo podać, więc uderza z dystansu. Kaczmarek nie musiał interweniować.

• Długiego podania próbuje także Bieniuk, ale Oziębała nie sięga głową do futbolówki.

• Cracovia przechodzi do ofensywy. Klich stara się ze środka zagrać długą piłkę do Visnakovsa, ale mokra murawa sprawia, że piłka dostaje poślizgu i wychodzi poza linię końcową.

• Ntibazonkiza dostaje piłkę przed szesnastką, zakłada przepuszcza piłkę między nogami Panki, ale stojący za nim Dudu wybija piłkę.

• Przy linii walczy Klich, mija jednego rywala, ale nie udanej mu się założyć siatki następnemu i Widzew wznawia z autu.

• Oziębała przeprowadza kolejną akcję, po której na aut wybija Radomski. Cracovia nadal w defensywie.

• Z 20 metrów uderza Ntibazonkiza, ale jego strzał ląduje w trybunach z dala od bramki Kanieckiego.

• Pierwsza groźna akcja Widzewa. Po dośrodkowaniu Oziębała, Grzelczak uderzał głową, ale nie trafił w bramkę.

• Na trybunach doping: "Piłka nożna dla kibiców!"

• Na boisku leży Panka po wślizgu Klicha. Chwilę posiedział i szybko wstał.

• Słabe wykonanie wolnego i Kaczamrek wybija piłkę. Chwilę później naciera już Ntibazonkiza, jednak zostaje fualowany w narożniku szesnatski.

• Pierwszy faul. Visnakovs nieprzepisowo zatrzymał pomocnika gości i Widzew wznawia na 40 metrze .

• Od razu do przodu rusza Widzew. Ich akcję przerywa dopiero Klich. Chwilę później Kaczmarek po raz pierwszy łapie piłkę.

• Pierwszy gwizdek na Kałuży i zaczynamy to spotkanie!

• Nadal nie przestaje padać, murawa jest bardzo mokra i możemy się spodziewać, że w tym meczu piłka może wyprawiać różne cuda.

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na boisku przy brzmieniu hymnu gospodarzy!

• Arbitrem głównym tego spotkania jest pan Robert Małek ze Śląskiego ZPN-u.

• Na godzinę przed meczem w Krakowie rozpętała się burza. Pracownicy stadionu musieli usuwać łopatami wodę spod obu bramek.

• W składzie Cracovii wystąpią jednak Saidi Ntibazonkiza oraz Wojciech Kaczmarek!

• Na ławce rezerwowych Pasów zasiądą dziś: Szymon Gąsiński Piotr Giza, Bartłomiej Dudzic, Andraž Struna, Marian Jarabica, Miloš Kosanović, Marcin Krzywicki

• Witamy ze stadionu przy ulicy Kałuży. Dziś kolejny bój Cracovii o utrzymanie w Ekstraklasie.