Cracovia

0

Widzew Łódź

0

• Nic z tego! Koniec spotkania! Cracovia remisuje po słabym w ofensywie spotkaniu!!! I chyba już nawet nie ma matematycznych szans na utrzymanie! A ja dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje LIVE. Pozdrawiam Tomasz Kozimala

• Jeszcze kartka dla Okachiego. Ostatnia szansa Cracovii, będzie długie dośrodkowanie w pole karne Widzewa

• Pozostały niespełna 2. minuty do końca spotkania, a to Widzew atakuje

• Korner dla Cracovii, jednak piłka dla Widzewa

• Ostatnie 3 minuty nadziei dla gospodarzy. Czy będzie zmiana rezultatu, czy też widzewiacy wywiozą z Krakowa cenny punkt?

• Zawodnik Widzewa również ukarany kartonikiem za niesportowe zachowanie

• Kosanović popychał teraz Brozia za przetrzymanie piłki i obydwoje dostali po żółtej kartce

• Kaczmarek ubiegł teraz napastnika Widzewa!!! Gdyby nie to mielibyśmy zmianę wyniku!

• Znów Budziński strzelał na bramkę Widzewa, ale słaby strzał i obok bramki gości

• Budziński znów "ukąsił", jednak jego strzał ląduje nad poprzeczką Mielcarza

• Ostatnia zmiana w Widzewie Serwaciński zastępuje Matusiaka

• Szeliga schodzi z boiska. Zastępuje go Mateusz Bartczak, który przejmuje opaskę kapitana drużyny

• Znów atak Cracovii, jednak zamieszanie w polu karnym wykorzystują tylko stoperzy Widzewa, którzy wybijają piłkę po zgraniu z lewego skrzydła

• Cóż za akcja Pasów! Ntibazonkiza do Biezena, ten wspaniale dośrodkował na głowę Grzelakowi. Jednak napastnik Cracovii fatalnie się myli i strzela nad poprzeczką!!!

• Nieco ponad 15. minut do końca spotkania. Jeśli gospodarze marzą o utrzymaniu to muszą strzelić bramkę. Widzew zaś jest dobrze dysponowany i za pewne nie będzie to łatwe zadanie

• Kontra RTS-u i widzewiacy mają korner

• Rzut rożny kolejny już dla Pasów. Tym razem Mielcarz nie zdążył do piłki, a zamieszanie pod polem karnym po dośrodkowaniu nie wykorzystał żaden z zawodników gospodarzy

• Budziński!!!!! Nie ma gola!!! Fantastyczna interwencja Mielcarza!!! Korner dla Cracovii

• Atakowany bramkarz Pasów musiał wybijać piłkę w boczne trybuny

• Faulowany teraz taktycznie Broź i ok 35. metrów do bramki Kaczmarka. Piłka jednak po słabym wykonaniu tego stałego fragmentu gry dla gospodarzy meczu

• Ależ sytuację mieli teraz widzewiacy!!! Wspaniała jednak parada Kaczmarka i nie ma gola dla gości!

• Znów sytuacja podbramkowa Cracovii! Tym razem źle uderzał Visniakows

• Ależ teraz Biezen fatalnie zachował się w polu karnym Widzewa. Najpierw jednak źle przyjął piłkę i kiedy ta do niego wróciła, ten nie wiedzieć czemu zamiast strzelać na bramkę Widzewa podawał w sytuacji sam na sam! Tym samym od bramki Mielcarz

• Akcja Ntibazonkizy z lewej strony. Powstrzymany jednak Burundyjczyk i mamy rzut wolny z 35. metrów, wybity jednak przez stoperów Widzewa

• Rozpoczynamy drugie 45. miejmy nadzieję emocjonujących minut! Od środka rozpoczęli zawodnicy Pasów!

• Zapraszam za niespełna 15. minut na druga połowę spotkania!

• Nie mieliśmy zbyt wielu emocji w pierwszych 45. minutach w Krakowie. Wprawdzie swoje sytuacje mieli w Widzewie Matusiak, a w Cracovii Ntibazonkiza, jednak obydwaj napastnicy nie potrafili umieścić futbolówki w bramce przeciwnika. Pierwsze minuty spotkania zdecydowanie ze wskazaniem na gości. Natomiast po 20. minutach gry wyraźnie grę prowadziła Cracovia, z tym że podopieczni Kafarskiego nie potrafią przebić się pod bramkę Mielcarza, a to dzięki stoperom RTS-u, którzy fantastycznie zatrzymują ataki przeciwników

• Koniec pierwszej połowy!

• W odpowiedzi Widzew! Ale z drugiej strony boiska pudłuje Matusiak

• Doczekała się Cracovia strzału! Nie ma jednak bramki po ładnej akcji Biezen- Ntibazonkiza. Holender ograł obrońców gości w ich polu karnym podał do tego drugiego, jednak Burundyjczyk fatalnie przestrzelił w boczną siatkę Mielcarza!

• Sędzia spotkania doliczył 3. minuty do pierwszej odsłony meczu

• Minuta do końca pierwszej połowy i ostatni w tej części gry korner dla gospodarzy. Słabe wykonanie i nie ma zagrożenia pod bramką Widzewa

• Panka faulowany i odgwizdane przewinienie przez sędziego na tym zawodniku, ku niezadowoleniu fanów krakowskiego klubu

• Trzeba przyznać, że stoperzy Widzewa prezentują się dziś imponująco. Zamurowują swoje pole karne i nie dają szans graczom Cracovii na oddanie jakiegokolwiek strzału w światło bramki

• Tym razem uraz dał się we znaki Saidiemu Ntibazonkizie, który leży na murawie opatrywany przez klubowego lekarza. Na szczęście dla niego podniósł się i kontynuuje grę

• Role się odmieniły i Cracovia dużo gra piłką. Nie było jednak do tej pory większego zagrożenia pod bramką Mielcarza

• Teraz strzał Ntibazonkizy zza pola karnego. Było to jednak za słabe i w dodatku niecelne

• Przewinienie któregoś z widzewiaków w środkowej strefie boiska. Piłka wrzucana w pole karne przez Kosanovica, jednak zbyt płasko i piłkę wyijają defensorzy Widzewa

• Faul w lewym sektorze boiska na wysokości pola karnego Widzewa. Piłka mocno "bita" w pole karne RTS-u, jednak żaden z zawodników krakowian nie doszedł do tego dośrodkowania.

• Widzew dzielnie odpiera ataki gospodarzy, którym jak już wcześniej wspomniałem brakuje dokładności. Bardzo mądrze kontrują goście, którzy również jak na razie nie mogą znaleźć sposobu na obronę Cracovii

• Znów w środku pola stoperów Widzewa próbował zaskoczyć Visniakovs, ci jednak wyglądają solidnie w dzisiejszym meczu i są póki co nie do przejścia

• Akcje zawodników gospodarzy są niedokładne i chaotyczne, natomiast Widzew czeka na swoja okazję i kontratak. Powtarza się scenariusz z Warszawy, kiedy to Cracovia miała piłkę i atakowała, a Polonia strzelała bramki.

• Wolno między sobą rozgrywają piłkę zawodnicy gospodarzy, a przypominam, że podopieczni Kafarskiego muszą wygrać to spotkanie, jeśli myślą o pozostaniu w Ekstraklasie.

• Zachęcam do typowania wyniku spotkania na naszym forum:)

• Kapitan Pasów kontynuuje grę, ale zobaczymy, czy z czasem nie będzie potrzebna zmiana

• Leży na murawie Sławomir Szeliga. Znów potrzebna jest interwencja służb medycznych

• Mamy kibica na murawie przy Kałuży. Już służby porządkowe uporały się z "problemem". Trzeba przyznać, że nieco brutalnie. A fan drużyny z Krakowa został pożegnany brawami

• Doskonałe podanie ze środka pola do Visniakovsa. Łotysz jednak był na spalonym

• Teraz faul obrońców Cracovii i ok 25. metrów do bramki Kaczmarka. Piłka już w rękach bramkarza Pasów po nie to strzale ni to dośrodkowaniu zawodnika Widzewa

• Seria rzutów rożnych dla Cracovii. Jednak ich wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Od bramki tym sposobem rozpoczyna Mielcarz

• Niezłe wrzucenie futbolówki w pole karne Widzewa Boljevića! Jednak Biezena ubiegł golkiper Widzewa!

• Widzewiacy wyraźnie dominują póki co w tym spotkaniu, chociaż teraz niezłą akcję przeprowadził Ntibazonkiza z Suartem, ten jednak nie poradził sobie ze stoperami gości

• Ależ teraz przestrzelił Matusiak!!! Napastnik Widzewa znalazł się niemal sam na sam z golkiperem Pasów i oddał strzał, tylko, że niecelny!!! Piłka przeszła obok słupka gospodarzy!

• Pomocnik Cracovii podniósł się z murawy i kontynuują gracze gości, którzy wyprowadzają jednak nieskuteczny atak

• Na boisku leży Sławomir Szeliga. Potrzebna jest pomoc lekarzy

• Za mocne podanie Biezena w kierunku Saidiego i piłka w rękach Mielcarza

• Faul Ntibazonkizy na połowie Widzewa

• Atak z prawej strony Visniakovsa, ale pomocnik Pasów skutecznie zatrzymany

• Pierwsza akcja RTS-u, ale bez problemu broni Kaczmarek

• Na murawie przez chwilę leżał Kosanović, ale już wszystko w porządku i gramy dalej!

• Pierwszy gwizdek arbitra i rozpoczęli goście z Łodzi

• .. nieoficjalnie piłkarz pokłócił się z włodarzami Widzewa o pieniądze. Jego absencja w Krakowie to jednak wg trenera kwestia czysto sportowa. - Oddzielam sprawy relacji Brazylijczyka z klubem od spraw stricte sportowych - powiedział Radosław Mroczkowski.

• W Widzewie zabraknie kontuzjowanych Patryka Wolańskiego, Mariusza Rybickiego, Souheil Ben Radhii oraz Dudu, który wrócił już do zdrowia, ale...

• W Cracovii nie zagrają dziś kontuzjowani Łukasz Nawotczyński, Jan Hosek i Alexandru Suvorow oraz pauzujący za kartki Hachem Abbes i Ugo Uhah.

• Tomasz Kafarski, tak jak liczył przed meczem, może postawić dziś na Saidiego Ntibazonkizę, który rozpocznie mecz od 1. minuty.

- Jak długo będzie grał zależeć to będzie od sytuacji na boisku. Każdy, kto ogląda treningi wie, że mam z Saidim bardzo dobry kontakt i to co się ukazało ostatnio o naszym konflikcie jest jakimś absurdem - powiedział na przedmeczowej konferencji szkoleniowiec "Pasów".

• Pewnie dlatego, że Widzew nie gra ani o utrzymanie, ani europejskie puchary, Radosław Mroczkowski postawił dziś na młodych: 19-letni obrońcę Sebastiana Dudę i 17-letniego napastnika Mariusza Stępińskiego, którzy zdecydowanie częściej grają na wiosnę w drużynie Młodej Ekstraklasy.

• Ławka rezerwowych Widzewa: Michał Pytkowski, Patryk Stępiński, Piotr Mroziński, Rafał Serwaciński, Przemysław Oziębała, Princewill Okachi

• Ławka rezerwowych Cracovii: Radosław Cierzniak, Arkadiusz Radomski, Bartłomiej Grzelak, Mateusz Bartczak, Andraż Struna, Marcin Budziński, Rok Straus

• Witamy w relacji z pierwszego meczu 27. kolejki T-Mobile Ekstraklasa. Będąca w arcytrudnej sytuacji Cracovia rozegra kolejny mecz "o życie". Na przeciw stanie łapiący ostatnio formę Widzew, który jest już pewny utrzymania w lidze.