CSKA Moskwa

1

Real Madryt

1

• Cóż to był za mecz! CSKA rzutem na taśmę doprowadza do remisu. Należą się wielkie brawa i słowa uznania dla podopiecznych Leonida Slutsky'a. Przed piłkarzami ze stolicy Rosji rewanż na Santiago Bernabeu, a dzięki strzelonej bramce w ostatnich sekundach meczu mają szanse na sprawienie niespodzianki. Być słowa trenera o wykluczenie Realu a potem FC Barcelony nie były na wyrost. Ale z wnioskami poczekajmy do zakończenia rewańzowego spotkania w Hiszpanii. Za wspólnie spędzony czas dziękuję bardzo i już teraz zapraszam do następnej transmisji live. Tomasz Górski.

• I koniec! CSKA w ostatnich sekundach zdobywa bramkę! Radość na trybunach. Brawa dla gospodarzy za walkę do końca.

• Remis! Ostatnia akcja doliczonego czasu gry i CSKA wyrównuje! Wernbloom z bliska pokonuje Casillasa! 1:1!

• Bjoern Kuipers dolicza 3' minuty do drugiej połowy. A dośrodkowanie CSKA wybija Pepe, Casillas zawahał się z wyjściem z bramki.

• Khedira na spalonym.

• Doumbia zmarnował doskonałą szansę na wyrównanie, jednak przesadził z dryblingiem i stracił piłkę w narożniku pola karnego Realu... Szkoda.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Piłkę pewnie łapie Chepchugov.

• Mourinho najwyraźniej chce utrzymać jednobramkowe prowadzenie wpuszczając kolejnego obrońcę. Raul Albiol zmienia Ozila.

• Ronaldo nie wykorzystał prezentu od obrony CSKA. Jego strzał zza pola karnego minimalnie obok słupka.

• Trzecia, ostatnia, zmiana CSKA w tym meczu. Necid zmienia słabo dysponowanego w dzisiejszym meczu Tosica.

• Zółta kartka dla Coentrao za faul na Sekou.

• Ramos zatrzymuje szarżę Doumbii.

• Chepchugov ratuje gospodarzy CSKA przed utratą bramki! Kaka pięknym podaniem (podcinką) obsłużył Ronaldo, ale Portugalczyka zatrzymał bramkarz CSKA.

• Jose Mourunho decyduje się na zmianę. Kaka zmienia Callejona.

• Schennikov przerywa kontrę Realu. Rożny dla gości.

• Sergio Ramos ukarany żółtą kartką.

• To byłoby wejście smoka Hondy, ale jego strzał był niecelny.

• Druga zmiana w CSKA. Japończyk Honda zmienia Aldonina.

• Pierwsza żółta kartka, a druga w tym meczu, dla zawodnika gospodarzy. Ukarany Wernbloom.

• Pierwsza zmiana w CSKA Sekou zastępuje Musę

• Ronaldo z dystansu, ale to był strzał na wiwat 63' gry to trochę za wcześnie...

• Musa strzelał na bramkę Casillasa, ale widocznie zmęczony sprintem nie miał już siły mocno uderzyć na bramkę gości.

• Rożny dla CSKA. Doumbia mimo trzech zawodników Realu zdołał wywalczyć korner. Berezutski faulował w polu karnym i Real wznawia grę od wolnego

• Rzut rożny dla Realu. Ozil z narożnika, ale nie pierwszy raz nie wyszło mu dośrodkowanie.

• Ozil centruje, ale znowu niecelnie. Centrao faulowany w okolicach środka boiska.

• Xabi Alonso wykonuje wolny, niedokładnie wybija obrońca CSKA głową. Ronaldo strzela wysoko nad bramką

• Chepchugov odważnym wyjściem za pole karne przerywa groźną akcję Realu i wybija piłke na out.

• Błędy w obronie CSKA o mało nie przyczyniły się do straty drugiej bramki. Callejon strzela, ale nogami broni Chepchugov

• Ronaldo podał w pole karne do wychodzącego na czystą pozycję Callejona, ale strzela obok bramki CSKA.

• Ozil posyła długą piłkę do Higuaina, ale piłkę przejął Berezutski. Wolny dla CSKA. Centrao wybija piłkę.

• Tosic wpada z piłką w pole karne Realu, ale czysto interweniuje obrońca gości.

• Pierwsza żólta kartka w tym meczu dla piłkarza Realu za faul na Musie.

• Real rozpoczyna drugą połowę..

• Obie drużyny wychodzą na boisko. Za chwilę druga połowa spotkania. Obie drużyny bez zmian, nie licząc wymuszonej kontuzji Benzemy i wejścia Higuaina.

• Pierwsza połowa była toczona w bardzo szybkim tempie. Mimo że Real miał przewagę w posiadaniu piłki (47%-53%) to gospodarze jako pierwsi stworzyli groźną sytuację, której nie zdołali wykorzystać. Wysoki pressing oraz agresywna gra sprawiała wiele problemów Królewskim. Ale to Real po bramce Cristiano Ronaldo objął prowadzenie. Higuain, który już po kwadransie musiał zastąpić kontuzjowanego Benzemę, koniecznie chciał się pokazać z jak najlepszej strony, ale częściej był na spalonym niż stwarzał zagrożenie przed bramką Chepchugova.

• Koniec pierwszej połowy.

• W odpowiedzi Real zaatakował, ale strzał Ozila nie sprawił żadnych problemów bramkarzowi CSKA. W tym momencie sędzia kończy pierwsza połowę meczu.

• Ładna akcja CSKA zastopowana przez Ramosa, a Aldoni po przejęciu piłki strzela wysoko nad bramką

• Musa dośrodkowuje płasko w pole karne, ale Casillas pewnie łapie piłkę. Sędzia dolicza 2 minuty do pierwszej polowy.

• Werbloom zderza się w walce o górną piłkę z Ronaldo, który wyrażnie odczuł sktuki starcia ze Szwedem.

• Rożny dla Realu. Ozil centruje, ale obrońcy CSKA wyjbijają piłkę.

• Arbeloa skutecznie uniemożliwił Duombie oddanie strzału na bramkę

• Wolny dla Realu, ale piłka trafia w mur.

• Po raz kolejny na spalonym Higuain. CSKA wysokim pressingiem próbuje odzyskać piłkę przed polem karnym Realu

• Groźna sytuacja Realu zmarnowana przez Ronaldo, ale nieczysto trafił w piłkę i przejął ją zawodnik gospodarzy.

• Musa faulował Centrao. Od wolnego na wysokości swojego pola karnego rozpocznie Real.

• Błąd w wyprowadzeniu piłki popełnił Ignashevich; dośrodkowania Centrao w pole karne, Tosic nieudolnie wybił piłkę a Ronaldo mocnym strzałem pokonuje bramkarza CSKA!

• Berezutski przejął piłkę w środku pola, podał do Musy, ale ten zamiast podać posłał piłke wysoko nad bramką Casillasa.

• Callejon nie doszedł do prostopadłego podania. Od bramki Chepchugov

• Ronaldo po szarży lewą stroną boiska dośrodkowuje w pole karne, a obrońca CSKA wybija piłkę na rzut rożny

• Higuain na spalonym.

• Po chwili napastnik Realu nie doszedł do piłki i przejmuje ją Chepchugov

• Higuain może kontynuwać grę

• Higuain w starciu o górną piłkę upadł na murawę. Real od wolnego, a argentyński napastnik chwilowo poza boiskiem.

• Ależ sytuacja Realu! Higuain strzela z linii pola karnego, broni bramkarz CSKA, a przy dobitce zdołał wybić piłkę na rzut rożny!

• Karim Benzema musi opuścić boisko w wyniku kontuzji. W jego miejsce Higuain.

• Musa zagrywa w pole karne jednak Pepe przerywa groźną akcję. Cassilas od bramki.

• Na spalonym Callejon

• Agresywna gra gospodarzy stwarza wiele problemów Realowi na poczatku spotkania.

• Kolejna grożna akcja CSKA, ale zatrzymama przez Pepe, który ucierpiał w starciu z graczam CSKA

• Dzagoev bliski strzelenia gola! Po dośrodkowaniu z lewej strony pola karnego strzelił z woleja obok bramki Casillasa

• Centrao dośrodkowuje z lewej strony boika, ale od bramki zacznie Chepchugov

• Nieudana akcja gości - dalekie podanie Ramosa przechwycili obrońcy CSKA

• Ozil leży na boisku po starciu z przeciwnikiem, ale wraca do gry. Real przy piłce.

• Na równi z gwizdkiem sędziego rozległy się gwizdy pod adresem Realu, którego piłkarze po kilku sekundach przejęli piłkę.

• Pierwszą połowę rozpoczynają gospodarze.

• Obie drużyny wychodzą na boisko. Na transmisję live zaprasza Państwa Tomasz Górski.

• Zakoczeniem w składzie Realu jest nieoobecność w wyjściowej "11" Kaki, którego zastępuje Callejon. Z kolei na lewej obronie zobaczymy Fabio Centrao. Natomiast CSKA rozpocznie bez Necida i Hondy, którzy są ławce rezerwowych. W bramce wystąpi Chepchugov, nominalny trzeci bramkarz rosyjskiej drużyny.

• Sędzia Bjoern Kuipers z Holandii poprowadzi na stadionie Łużniki dzisiejsze spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów między CSKA Moskwa a Realem Madryt. Gospodarze przystąpią do tego meczu wyjątkowo zmotywowani wypowedziami swjoego trenera. Królewscy będą musieli stawić czoła także trudnej pogodzie, która panuje w Moskwie. .