Euro 2020. Mecz Dania - Belgia ONLINE. Z dedykacją dla...

Euro 2020. Mecz Dania - Belgia ONLINE. Z dedykacją dla Eriksena. W 10 minucie przerwą grę. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Euro 2020, Grupa B
2021-06-17 18:00

Dania

1

Belgia

2

• Koniec meczu! Po kapitalnym widowisku Belgia pokonała Danię 2:1!

• Lukaku strzelał z dystansu na bramkę opuszczoną przez Schmeichela! Olsen wślizgiem wybił piłkę.

• Andreas Olsen ostro potraktowany przez Thorgana Hazarda. Żółta kartka.

• Sędzia Kuipers doliczył pięć minut do drugiej części gry.

• Mathias Jensen huknął z 20. metrów, ale przestrzelił.

• Olsen wrzucił piłkę w pole karne do Braithwaite'a, który uderzył ją głową, ale tylko obił poprzeczkę.

• Andreas Olsen wszedł w miejsce Jannika Vestergaarda.

• Leży na boisku Thorgan Hazard. Belgijski pomocnik zmaga się ze skurczami.

• Mathias Jensen został ukarany żółtą kartką.

• Thibaut Courtois piąstkował piłkę i doznał urazu. Na boisku sztab medyczny Belgów.

• Braithwaite minął obrońcę i wpadł w pole karne. Jego strzał w ostatniej chwili został zablokowany.

• Martin Braithwaite uderzył po ziemi. Z małymi problemami odbił piłkę Courtois.

• Matthias Jensen zameldował się na boisku w miejsce Delaneya.

• Andreas Cornelius zastąpił Mikela Damsgaarda.

• Wyborna akcja Belgów, którzy rozmontowali obronę rywala! Podawał Eden Hazard, a Kevin De Bruyne uderzył precyzyjnie tuż zza pola karnego przy bliższym słupku.

• GOOOOOOOOOL! KEVIN DE BRUYNE! Belgia prowadzi 2:1!

• Damsgaard upadł w polu karnym. Po chwili obejrzał żółtą kartkę za próbę wymuszenia "jedenastki".

• Joakim Maehle zszedł do środka i uderzył w światło bramki. Na posterunku Courtois.

• W ostatnich minutach inicjatywę przejęli Belgowie. Dania wycofała się do defensywy.

• Jens Strygar wszedł w miejsce Daniela Wassa.

• Podwójna zmiana w drużynie Danii. Christian Norgaard wszedł w miejsce Yussufa Poulsena.

• Axel Witsel zameldował się na boisku w miejsce Dendonckera.

• Eden Hazard wszedł w miejsce Yannicka Carrasco.

• Daniel Wass przerwał kontratak Belgów faulem. Żółta kartka.

• Co za kontra Belgów! Romelu Lukaku uciekł prawą stroną i odegrał do De Bruyne. Ten nie kończył akcji strzałem tylko wyłożył piłkę Thorganowi Hazardowi, a piłkarz BVB dopełnił formalności.

• GOOOOOOOL! THORGAN HAZARD! Belgia wyrównała!

• Lukaku dostał piłkę na prawej stronie. Kapitalnie zatrzymał go Vestergaard.

• Damsgaard z rzutu wolnego trafił w głowę stojącego w murze Belga.

• Faulowany Mikkel Damsgaard. Duńczycy będą mieli rzut wolny z 18. metrów.

• Wrzutka w pole karne do Meuniera. Kompletnie nieudana główka Belga.

• Pozbawiony opieki Thomas Delaney zdecydował się na strzał z dystansu. Obok słupka.

• Początek drugiej połowy spotkania!

• Zmiana w drużynie Belgii. Kevin De Bruyne zastąpił Driesa Mertensa.

• Koniec pierwszej połowy! Dania zasłużenie prowadzi z Belgią.

• Martin Braithwaite uderzył lewą nogą z pola karnego. Piłka poza światłem bramki.

• Carrasco bardzo niedokładnie wstrzelił piłkę z rzutu wolnego.

• Lukaku ograł Kjaera, ale podał niedokładnie do Mertensa.

• Belgowie zdobywają teren, ale nie są w stanie skonstruować groźnej akcji.

• Mikkel Damsgaard uderzył z 12. metrów po dalszym rogu. Niewiele się pomylił.

• Skutecznie piąstkował Schmeichel po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

• Wass dośrodkował z rzutu wolnego. Bez problemu interweniował Courtois.

• Daniel Wass przymierzył z dystansu na bramkę Courtois. Niecelne uderzenie.

• Wysoki pressing duńskich zawodników. Belgowie nie są w stanie zagrozić bramce Schmeichela.

• Duńczycy kontrolują spotkanie. Statystyka posiadania piłki 58% : 42% na korzyść Danii.

• Braithwaite główkował z sześciu metrów, ale obok bramki Courtois.

• Yussuf Poulsen dynamicznie wpadł w pole karne, ale akcję zakończył fatalnie.

• Martin Braithwaite zabawił się z rywalem na prawej stronie. Po jego podaniu interweniował Vertonghen.

• Piłkarze wstrzymali grę. W ten sposób wyrazili wsparcie dla Christiana Eriksena.

• Duńczycy z impetem ruszyli na Belgów, zdobyli bramkę i stworzyli dwie kolejne groźne sytuacje.

• Daniel Wass uderzył głową z kilku metrów. Na posterunku bramkarz Belgów.

• Groźnie Dania! Joakim Maehle przedzierał się w polu karnym. Zatrzymał go Courtois.

• Hojbjerg odebrał piłkę Belgom blisko ich pola karnego i podał do Poulsena. Napastnik RB Lipsk od razu strzelił po dalszym rogu i pokonał Courtois.

• GOOOOOOL! YUSSUF POULSEN! Błyskawiczne prowadzenie Danii!

• Spotkanie już się rozpoczęło!

• Spotkanie Dania - Belgia poprowadzi sędzia Björn Kuipers z Holandii.

• W środowym meczu grupy B Rosja pokonała Finlandię 1:0. W tabeli zatem wszyscy poza Danią posiadają po trzy punkty.

• Belgowie rozpoczną w następującym składzie:

• Oto wyjściowy skład reprezentacji Danii:

• To mecz z dedykacją dla Christiana Eriksena. Duńczyk po przebytym zawale otrzyma jeszcze jeden dowód wsparcia od wszystkich uczestników widowiska. Na 10 minutę zaplanowano bowiem gromką owację.

• Dania chce się odbić po pechowej porażce z Finlandią (0:1). Łatwo nie będzie, bo trafia na jednego z faworytów turnieju - Belgów. Początek spotkania o godzinie 18. Witamy w relacji LIVE!

Dania - Belgia LIVE! Z dedykacją dla Eriksena. W 10 minucie przerwą grę

Dania - Belgia LIVE! Z dedykacją dla Eriksena. W 10 minucie przerwą grę ©Gonzalo Arroyo - UEFA/UEFA via Getty Images ©UEFA)

Euro 2020. Mecz Dania - Belgia ONLINE. To mecz z dedykacją dla Christiana Eriksena. Duńczyk po przebytym zawale otrzyma jeszcze jeden dowód wsparcia od wszystkich uczestników widowiska. Na 10 minutę zaplanowano bowiem gromką owację. Relacja LIVE od godziny 18:00.

Euro 2020. Mecz Dania - Belgia ONLINE

Od dramatycznych scen w Kopenhadze minęło kilka dni. Eriksen wciąż przebywa w szpitalu, ale na szczęście czuje się dobrze. Dziś parę kilometrów od jego łóżka odbędzie się drugi mecz Danii na turnieju.

"Kocham cię, Chris!" - wykrzyczał do kamery przyjaciel Eriksena z Interu Mediolan, Romelu Lukaku, gdy strzelił pierwszego gola na Euro. Dziś Belg zaplanował jeszcze jedną akcję. Na konferencji zapowiedział, że w 10 minucie gry piłka zostanie wybita poza boisko celem zgotowania owacji dla wielkiego nieobecnego.

Dania chce się odbić po pechowej porażce z Finlandią (0:1). Łatwo nie będzie, bo trafia na jednego z faworytów turnieju. Belgia przeciw Rosji (3:0) potwierdziła klasę i to pomimo faktu, że poza kadrą znalazł się Kevin de Bruyne. Czy dziś już wystąpi? Jest zdrowy i gotowy do gry, ale możliwe, że sztab nie podejmie ryzyka.

Przypomnijmy, że we wczorajszym meczu grupy B Rosja pokonała Finlandię 1:0. W tabeli zatem wszyscy poza Danią posiadają po trzy punkty.

Przewidywane składy na mecz Belgia - Dania:
Dania: Schmeichel - Wass, Kjaer, Christensen, Maehle - Delaney, Hojbjerg, Jensen - Poulsen, Dolberg, Braithwaite.
Belgia: Courtois - Alderweireld, Denayer, Vermaelen - Meunier, Tielemans, Dendoncker, Hazard - Mertens, Lukaku, Carrasco

Euro 2020. Mecz Belgia - Dania TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w TVP 2, TVP4K i TVP Sport. W internecie mecz za darmo na stronie i w aplikacji TVP Sport. Komentuje duet Jacek Laskowski – Robert Podoliński . Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00 - zapraszamy!