Dolcan Ząbki

1

Kolejarz Stróże

1

• Koniec! Dolcan wyrównał na początku drugiej połowie, ale żadnej ze stron nie dało się przechylić szalę na swoją korzyść.

• Za Bartosza Osolińskiego wchodzi Rafał Zembrowski.

• Dodatkowo Bartosz Osoliński ogląda żółtą kartkę za faul.

• Bartosz Osoliński zwija się z bólu na murawie. Konieczna jest pomoc medyczna.

• Piotr Rocki ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

• Sędzia Michał Zając dolicza trzy minuty.

• Zdaniem arbitra Łukasz Matuszczyk faulował pomocnika Kolejarza. Wierzymy mu, że faul faktycznie był.

• Bartosz Osoliński strzela z dystansu za słabo by pokonać bramkarza Kolejarza. I w dodatku w sam środek.

• Wojciech Trochim strzela z rzutu wolnego. Był bliski trafienia w... tablicę wyników.

• W ostatnich minutach piłkarzem Kolejarza, który jest najczęściej przy piłce, jest Łukasz Radliński.

• Składna akcja Dolcanu i Dariuszowi Zjawińskiemu znowu zabrakło centymetrów by skierować piłkę do siatki! Jęk zawodu.

• Adrian Danek za Patryka Szymańskiego.

• Akcja "Mazinho" z "Figo" (jak krzyczał do nich Robert Podoliński). Ten drugi podcinką uderza w stroną dalszego słupka i nie ma bramki! Dariusz Zjawiński nie zdążył. A po chwili Grzegorz Piesio marnuje "setkę" strzelając w bramkarza, który to odczuł.

• Ależ akcja Kamila Mazka! Minął trzech obrońców Kolejarza i biegł wzdłuż linii pola karnego. Strzela na wiwat.

• I zmiana w Kolejarzu. Piotr Rocki zastępuje strzelca bramki Marcina Majchrzaka.

• Marcin Figiel wchodzi za Damiana Świerblewskiego.

• Indywidualna akcja Świerblewskiego z prawej strony, który ściął do środka i... podał niedokładnie.

• Piłka szuka w "16" Kolejarza Dariusza Zjawińskiego. Póki co nie może go znaleźć.

• Łukasz Radliński uprzedza na 3. metrze Dariusza Zjawińskiego! Dostał bardzo dobre podanie z prawej strony od Kamila Mazka.

• Kontra Kolejarza przerwana tuż przed polem karnym Dolcanu. Odpowiedź gospodarzy i Damian Świerblewski faulowany.

• Marcin Majchrzak na spalonym.

• Piłka po strzale Damiana Świerblewskiego piłka minimalnie mija słupek! Jeszcze był rykoszet. Korner.

• Trochim w momencie dośrodkowania z rzutu wolnego fauluje w "16" Szymona Matuszka.

• Łukasz Radliński nie miał problemu z wyłapaniem piłki po centrze Kamila Mazka.

• Patryk Szymański strzela z ponad 25 metrów wysoko nad bramką Dolcanu. Goście otrząsnęli się po szybko straconej bramce.

• Marcin Stefanik ucierpiał w jednym ze starć i w asyście lekarza opuszcza na moment murawę. Powinien szybko wrócić.

• Pierwsza zmiana w Dolcanie: za Pawła Tarnowskiego pojawia się inny młodzieżowiec, Kamil Mazek.

• Rafał Leszczyński znowu górą w sytuacji sam na sam z zawodnikiem Kolejarza! Paruje strzał na rzut rożny.

• Pierwsza okazja Dariusza Zjawińskiego! Jego uderzenie z 8 metrów zostało zablokowane. Dobitka Swierblewskiego wybita poza pole karne.

• Mateusz Długołęcki fauluje za linią środkową Marcina Majchrzaka, który podpił sobie piłkę piętką. Efektownie to wyglądało, ale będzie rzut wolny. Po nim złe rozegrania akcji i Rafał Leszczyński wznawia grę.

• Świerblewski uciekł próbującemu go złapać w zapaśniczym stylu Szymańskiemu. Skrzydłowy Dolcanu powinien poćwiczyć dośrodkowania.

• Bartosz Osoliński podciągnął środkiem i strzela z ponad 25 metrów, lecz jego uderzenie zostało zablokowane.

• Paweł Tarnowski za mocno podaje na lewej flance do Bartosza Wiśniewskiego. Łukasz Radliński z "piątki".

• Wiśniewski, jak cały Dolcan, niesiony dopingiem przeprowadza kolejne akcje. Musi uważać jednak na kontry Kolejarza.

• Łukasz Bocian ukarany żółtą kartką za faul na wychodzącym z kontrą Grzegorzu Piesio. Zasłużona kartka dla pomocnika gości.

• Dla Szymona Matuszka to druga bramka w tej rundzie.

• Pierwsza akcja w drugiej połowie i gol. Jak z Arką. Świerblewski z prawego skrzydła zagrał w pole karne do Piesia, ten przepuszcza piłkę i Matuszek wślizgiem posyła piłkę do siatki.

• GOOOL. SZYMON MATUSZEK

• Dolcan Ząbki - Kolejarz StróżeDolcan Ząbki - Kolejarz StróżeDolcan Ząbki - Kolejarz Stróże

• Dolcan zaczyna drugą połowę. Obie drużyny przystępują do niej bez zmian. Jedyną zmianą jest pojawienie się dopingu.

• Piłkarze Kolajarza wychodzą na murawę. Wydaje się, że bez zmian. Czekamy jeszcze na gospodarzy.

• Pierwsza połowa była tak naprawdę bezbarwna. Nastawiony na kontry Kolejarz szybko objął prowadzenie. Dolcan próbuje atakować, jednak razi niedokładnością i brakiem pomysłu. Gospodarze zdobyli co prawda nieuznaną przez sędziego prawidłową bramkę, jednak goście też mieli sytuację. Gdyby arbiter spisywał się bez zarzutu, a Leszczyński nie miałby szczęście i tak wysokich umiejętności mielibyśmy w Ząbkach wynik 1:2. Teraz jest 0:1, a główną gwiazdą popołudnia pozostaje Przemysław Cecherz

• Zapraszamy na przerwę. Kolejarz prowadzi 0:1.

• Michał Zając zdecydował, że I połowa zostanie przedłużona o minutę.

• Rzut wolny dla Kolejarza. Sytuacja nie okazała się groźna.

• Powoli dobiega końca pierwsza część meczu. Czy w drugiej połowie zobaczymy inne oblicze Dolcanu?

• W tej chwili powinno być 0:2 dla Kolejarza. Na akcję sam na sam z bramkarzem wyszedł Wolański. W tym wypadku bezbłędnie zachował się Rafał Leszczyński, który pewnie wybronił anemiczny strzał napastnika drużyny gości.

• Bardzo sprytnie prawą stroną przedarł się Świerblewski. Niestety jego koronkowe dogranie nie znalazło swojego adresata w polu karnym gości.

• Dolcan atakuje. Kolejny aut i kolejny niecelny strzał w wykonaniu gospodarzy.

• Robert Podoliński zapytał się właśnie swoich piłkarzy "To żyjemy czy już nie żyjemy...?" ;)

• Kolejne niecelne dośrodkowania Dolcanu. Czy gospodarze znajdą w końcu pomysł na grę?

• Trzeba przyznać że obrońcy Kolejarza grają pewnie, nie popełniając przy tym zbyt wielu rażących błędów.

• Rzut rożny dla Dolcanu. Wykonawcą był Osoliński. Piłka przeleciała przez pole karne gości. Kilku zawodników obydwu drużyn próbowała trafić w nią różnymi częściami ciała, jednak żadnemu ta sztuka się nie powiodła.

• Druga żółta kartka dla zespołu Kolejarza. Tym razem ukarany został Wojciech Trochim.

• Oglądając długie przeżuty piłki w wykonaniu obydwu drużyn zawsze zastanawiam się, do kogo były adresowane...;)

• Ten mecz ma wolne tempo nawet jak na nasze rodzime zaplecze Ekstraklasy. Szkoda, bo drużyna z Ząbek ma naprawdę duży potencjał.

• Nieuznany gol. Bramkę dla Dolcanu zdobył Damian Świerblewski, jednak sędziowie uznali, że piłkarz pomagał sobie ręką. Ciekawe czy gospodarze okażą sportową złość i pójdą za ciosem...

• Kolejny "róg" w wykonaniu Kolejarza. Jednak w Ząbkach wciąż mamy 0:1.

• Jeden z piłkarzy Dolcanu mniej więcej raz na minutę krzyczy "góóóra". Powoli podchwytują to kibice ;)

• Piesio i Osoliński próbują rozgrywać piłkę i przerzucać ją do skrzydłowych oraz napastników, ale pomocnicy Dolcanu rażą dziś nieskutecznością...

• Dziesięciu piłkarzy gospodarzy znajduje się na połowie Kolejarza. Jednak gra na stojąco to nie jest to na co czekają fani.

• Dolcan stara się grać szeroko. Gospodarze chcą prowadzić grę i panować nad piłkę. Niestety dla nich ta taktyka póki co okazuje się nieskuteczna.

• Dolcan gra coraz śmielej, ale niestety podopiecznym Trenera Podolińskiego brakuje ostatniego podani

• Rzut wolny dla gości. Bramka Dolcanu tym razem pozostałą bezpieczna.

• Po rzucie wolnym piłkę na prawej stronie opanował Świerblewski. Zawodnik gospodarzy chciał dośrodkować, ale skierował piłkę tuż nad poprzeczką bramki Kolejarza.

• Piękny rajd prawą stroną. Jego autorem Mateusz Długołęcki. Jednak jego widowiskowa gra nie przyniosła Dolcanowi efektów w postaci bramek.

• Rzut wolny dla Dolcanu. Ustawioną tuż przed szesnastką piłkę uderzył Bartosz Wiśniewski, jednak trafił prosto w mur.

• Nie wierzę. Kiedy Cecherz motywował zawodników, jeden z kibiców krzyknął do niego "ZAMKNIJ SIĘ!". Szkoleniowiec usłyszał uwagę, uśmiechnął się w stronę trybun, jednak nie dostosował się do ich zaleceń.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany nią został Dawid Szufryn, który w brutalny sposób zatrzymywał Klepczarka.

• Mogło być 2:0 dla Kolejarza, jednak Wolański kompletnie nie umiał odnaleźć się w polu karnym gospodarzy.

• Szarżujący lewą flanką Piesio wywalczył rzut rożny.

• Na trybunach doskonale słychać donośny głos Trenera Cecherza. My z utęsknieniem czekamy na pomeczową konferencję prasową.

• Dolcan próbuje odrabiać straty, jednak ich ataki zatrzymywane są na wysokości pola karnego gości.

• Dośrodkowanie Trochima. Piłka bita z prawej strony boiska mija obrońców i trafia do niepilnowanego Majchrzaka. Zawodnik gości zachował zimną krew i pewnym strzałem pokonał Leszczyńskiego.

• GOOOOOOOOOL!

• Rzut rożny dla Kolejarza. Wykonawcą Wojciech Trocim.

• Pierwsze minuty są bardzo chaotyczne. Piłkarze walczą o każdą piłkę.

• Pierwsze przewinie i rzut wolny dla Dolcanu. Faulowany na wysokości połowy boiska był Bartosz Wiśniewski.

• Pierwszą połowę rozpoczęli goście.

• Rozpoczęcie meczu poprzedziła minuta ciszy poświęcona zmarłemu kilka dni temu Premierowi Tadeuszowi Mazowieckiemu.

• Z głośników leci "Nananana Dolcan strzelił gole dwa, nananana Dolcan dzisiaj trzy punkty ma...". Jak myślicie? Strzelą dwa, czy może więcej?

• Tradycyjnie, gdy zawodnicy wychodzą na boisko, z głośników rozbrzmiewa hymn Dolcanu

• Na murawie pojawili się właśnie zawodnicy i ekipa sędziowska. Witamy ich gromkim aplauzem.

• Oficjalna informacja dotycząca frekwencji: 260 kibiców ogląda to spotkanie. Nie ma kibiców gości.

• W komentarzach zachęcamy do podawania swoich typów jakim wynikiem zakończy się to spotkanie.Zdjęcia prawdopodobnie pojawią się w dalszej części relacji

• Gwizdek sędziego i obie drużyny zmierzają do szatni.

• TG: Nowością na Dolcanie jest obecność Wi-Fi! Osobiście jestem dwukrotnie zaskoczony, a to się rzadko dzieje. Nie dość, że prowadzenie relacji będzie znacznie łatwiejsze przez obecność internetu (wcześniej "jechałem" na mobilnym") to jeszcze procedura uzyskiwania danych. We wtorek pojawi się artykuł na ten temat

• Piłkarzy do meczu przygotowywali Trenerzy, a nas rozgrzewały rytmy polskiej muzyki lat 80. Takie hity jak "Kryzysowa Narzeczona" czy "Boskie Buenos" działają pozytywnie na każdego. Ząbki stały się kolorowe a jesień znów jest złota... (R.P)

• Przed pierwszym gwizdkiem sędziego zachęcamy z zapoznania się z zapowiedzią tego meczu, którą można przeczytać TUTAJ

• Rezerwowi Kolejarza Stróże: Mariusz Różański, Adrian Danek, Michał Bajdur, Piotr Rocki, Krzysztof Kaliciak, Paweł Leśniak, Dariusz Wałęciak.

• Rezerwowi Dolcanu Ząbki: Maciej Humerski, Marcin Figiel, Piotr Bazler, Kamil Mazek, Tomasz Prejs, Rafał Zembrowski, Andrzej Niewulis.

• Ze Stadionu Miejskiego witają Państwa Rafał Połczyński i Tomasz Górski.

• Witamy Państwa z Ząbek, gdzie za nieco ponad pół godziny Dolcan zagra w 15. kolejce 1. ligi z Kolejarzem Stróże.