0

Kolejarz Stróże

0

• Koniec meczu!

• 4 minuty doliczył sędzia.

• Wreszcie udało się wykonać korner i z przewrotką uderzał Korkuć. Sędzia odgwizdał rzut wolny, bo Korkuć miał za wysoko podniesioną nogę.

• Rzut rożny po akcji Kosiorowskiego, za przepychanki żółtą kartkę dostał Stefanik.

• Kolejne dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale tym razem ząbczanie minęli się z piłką.

• Rzut wolny z prawej strony pola karnego. Koziara trafia w słupek!

• Niane zmienia Jaroszewicza.

• ładny strzał Śbierblewskiego z 16 metrów, bramkarz broni.

• Koziara z Jaroszewiczem przepychali się dość ostro i obaj zostali ukarani żółtą kartką

• Prawą stroną urwał się Korkuć, ale był na spalonym.

• Kosiorowski rozegrał niezłą klepkę z Koziorą, ale obrońcy gości wybili piłkę bardzo zdecydowanie.

• Kibice na ostatni kwadrans meczu wznowili doping. Przez cały mecz młyn gospodarzy milczał.

• Madejski uderzył z 17 metrów bardzo mocno, ale trafił prosto w swojego kolegę z drużyny Mariusza Mężyka

• Patryk Koziara w chodzi za Grzegorza Piesio. Ostatnia zmiana w Dolcanie.

• Jakub Kabala zmienia Marcina Hirsza.

• A rzut wolny z tak bliskiej odległości trafia w mur piłkarzy Kolejarza.

• Druga żółta kartka dla Dawida Szufryna! Tym razem na 17 metrze faulował piłkarz gości. W dwie minuty Szyfryn zarobił dwie kartki!

• Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Rafał Wielądek wchodzi za Pawła Buśkiewicza.

• Żółta kartka za faul dla Dawida Szufryna.

• Witold Cichy bardzo mocno uderza z 30 metrów, ale Humerski broni to uderzenie.

• Kolejna zmiana w ekipie gości. Mariusz Mężyk zmienia Sochę.

• Przy piłce znów Bazler, tym razem zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale niecelnie.

• Rajd Bazlera, który oddał piłkę Śbierblewskiemu, ale ten dośrodkował niecelnie.

• Bardzo ładna akcja gospodarzy. Klepka Kosiorowskiego z Piesiem i ten pierwszy wyszedł niemal sam na sam z bramkarzem. Miał obrońców na plecach i zbyt długo zwlekał. Defensorzy ze Stróż wybili mu piłkę.

• W polu karnym pada jak rażony piorunem Świerblewski, ale sędzia nie reaguje.

• Prostopadłe podanie Korkucia do Piesio, ale bramkarz Kolejarza był szybszy i zapobiegł sytuacji sam na sam.

• Prawą stroną mknął Śbierblewski, ale stoperzy znów pewnie wybili piłkę.

• Rzut rożny wykonywał Kosiorowski, ale pewnie złapał piłkę Marcin Zarychta.

• Po początkowych atakach gości, Dolcan powoli uspokoił sytuację na boisku. Teraz z lewej strony szarżował Buśkiewicz, ale obrońcy wybili mu piłkę spod nóg na korner.

• Zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Niemal leżąc na murawie udało się oddać strzał Gryźlakowi, ale ktoś wybił tą piłkę.

• Stefanik uderza z 30 metrów ale nad bramką. Dużo oglądamy dziś strzałów z dystansu.

• Jedna zmiana w przerwie w Kolejarzu. Michał Gryźlak wchodzi w miejsce Zawiślana.

• Zaczynamy drugą połowę meczu. Czekamy na bramki!

• Specjalnie dla naszych Czytelników podajemy kto zasiadł dziś na ławkach rezerwowych. Dolcan: Leszczyński, Dadacz, Koziara, Osłowski, Unierzyski, Wieladek, Kabała. Kolejarz: Lisak, Rado, Mężyk, Gryźlak, Kominiak, Ciećko, Niane.

• Ostatni gwizdek sędziego przed przerwą.

• Pierwszą połowę kończy uderzenie Marcina Korkucia z rzutu wolnego. Strzał obroniony przez Zarychtę.

• Sędzia doliczył jedną minutę. Zaraz po tym szybka akcja gości i wreszcie było groźnie pod bramką gospodarzy. Z 5 metrów uderzał Bartłomiej Socha.

• Dobrze gra dziś Marcin Stefanik, który czyści akcje Dolcanu. Kolejarz gra pewnie w obronie, ale nie za bardzo angażuje się w akcje w ofensywie.

• Dolcan miał szansę na szybką akcję, ale Piesio źle wykonał... wrzut z autu.

• Kolejna dobra akcja na prawym skrzydle ząbczan. Paweł Buśkiewicz miał na plecach obrońcę, dlatego z pięciu metrów nie trafił w bramkę.

• Świerblewski znów w akcji. Tym razem jego dośrodkowanie jest zablokowane.

• Dobry przerzut piłki na prawą stronę do Śbierblewskiego. Ten w efektowny sposób minął jednego obrońcę, ale na drugim się zatrzymał.

• Jakbym zmobilizował gości. Właśnie niezły strzał oddał Dariusz Walęciak. Piłka przeleciała tuż nad bramką Humerskiego.

• Dolcan prowadzi grę, a Kolejarz kopie po auatach...

• Kosiorowski z lewej strony boiska zdecydował się na strzał z 20 metrów. Niecelnie, nad bramką.

• Po akcji Piesio rzut rożny dla gospodarzy. Dośrodkował Chylaszek, ale pewnie piłkę złapał Zarychta.

• Strzał z 25 metrów Bazlera mija bramkę 3 metry nad poprzeczką.

• Dobre podanie Kosiorowskiego do Buśkiewicza, ale napastnika Dolcanu uprzedził bramkarz gości.

• Jedno z nielicznych zagrożeń pod bramką Dolcanu. Z 22 metrów uderzał Piotr Madejski, ale niecelnie.

• Dobre podanie Grzegorza Piesio do Korkucia, ale tego ostatniego znów ograli obrońcy Kolejarza.

• Kolejna akcja na lewej stronie boiska. Tym razem próbował dośrodkować Wróbel, ale został zablokowany.

• Niezła akcja lewą stroną gospodarzy, Piotr Bazler miał szansę na strzał, ale zbyt długo zwlekał.

• Po rzucie rożnym piłkarze Dolcanu doszli do strzału zza pola karnego. Dobra interwencja Marcina Zarychty.

• Z 30 metrów uderzał Socha. Humerski spokojnie broni.

• Dolcan próbował akcji lewą stroną, ale Świerblewskiemu uciekła piłka.

• Gra w środku pola. Na razie gra dosyć wyrównana. Zespoły wydają się być sparaliżowane stawką spotkania.

• Z dystansu strzelał Cichy, ale nad bramką Dolcanu.

• Atak Dolcanu. Strzelał Piesio, ale jego strzał został zablokowany.

• Dolcan gra w białych strojach, Kolejarz na czerwono.

• Początek spotkani.

• Zawodnicy są już na boisko. Za moment początek spotkania. Na trybunach około 200 kibiców.

• Witamy w relacji ze spotkania w Ząbkach, gdzie rozegra się bój o utrzymanie. Dolcan, który w tym sezonie zgromadził najmniej punktów spośród wszystkich pierwszoligowców podejmuje beniaminka, Kolejarza Stróże. Dla obu zespołów jest to spotkanie o "być albo nie być".