• Koniec spotkania! Dolcan sensacyjnie pokonuje Podbeskidzie i ciągle zachowuje minimalne szanse na utrzymanie!

• Mimo przewagi liczebnej Podbeskidzie bez wiary w sukces, nie jest w stanie groźnie zaatakować.

• Piesio dostaje drugą dzisiaj żółtą kartkę i gospodarze kończą mecz w 10.

• Żółta kartka dla Górkiewicza.

• Ostatnia zmiana w Dolcanie. Wielądek za Zapaśnika.

• Na boisku nie dzieje się nic ciekawego. Podbeskidzie chyba pogodziło się już z porażką. Zespół w niczym nie przypomina ekipy, która jak równy z równym walczyła z Wisłą i Lechem w Pucharze Polski.

• Żółta kartka dla Osińkiego.

• Buśkiewicz zmienia Świerblewskiego, który jakiś czas temu ucierpiał w jednym ze starć.

• Coraz mniej ciekawych akcji, coraz więcej gry na pograniczu faulu. Żółtą kartką ukarany zostaje Kołodziej.

• Czas płynie, a Podbeskidzie nie ma pomysłu na grę. Świetna postawa Humerskiego w polu karnym pozwala Dolcanowi spokojnie kontrować bielszczan.

• Grzegorz Piesio ukarany żółtą kartką.

• Kolejna zmiana w ekipie Podbeskidzia. Malinowski za Łatkę.

• Koman ukarany żółtą kartką za faul.

• Daniel Chylaszek zmienił Marcina Hirsza.

• Humerski wyrasta na bohatera spotkania, raz po raz ratując zespół swoimi interwencjami. Napór gości rośnie, ale Dolcan się broni.

• Groźnie po zagraniu Łatki, ale dobrą interwencją Humerski uprzedza rywala.

• Goście rzucili się do ataku, ale na razie dobrze obrona Dolcanu. Gospodarze też szukają okazji do bramki.

• Początek drugiej połowy.

• Zmiana w zespole gości. Kołodziej za Sokołowskiego.

• Za kilka minut początek drugiej połowy. W trakcie pierwszej części gry grupa kibiców z Bielska weszła na stadion.

• Sytuacja gości jest niewesoła. Przegrywają 0:2 i nie mają pomysłu na grę. W przerwie zapowiada się ostra rozmowa.

• Koniec pierwszej połowy.

• Minuta doliczona.

• Żółta kartka dla Koniecznego.

• Po strzale Rogalskiego z rzutu wolnego dobrze piąstkuje Humerski.

• Sytuacja robi się nieciekawa dla gości. Nie dość, że mimo protestów "Górali" bramkarz dostał tylko żółtko, a ewidentnie powinien był wylecieć z boiska, to jeszcze Cieśliński nie jest w stanie kontynuować gry. W jego miejsce Zaremba.

• Hummerski kosi Ciesielskiego przed polem karnym i otrzymuje tylko żółtą kartkę!

• Teraz to już jest mega-sensacja! Świerblewski wykorzystuje podanie Korkucia i niepowstrzymywany przez nikogo pokonuje Zajaca.

• Podbeskidzie na razie gra słabo, nie potrafi zagrozić bramce gospodarzy. Czyżby zanosiło się na sensację?

• Piesio próbował zdobyć bramkę strzałem głową, jednak minimalnie źle trafił.

• Sokołowski z rzutu wolnego prosto w mur.

• Rzut wolny dla Podbeskidzia po faulu Hirsza na Łatce i żółta kartka dla sprawcy.

• Ponownie Dolcan, jednak Piesio bardzo niecelnie z dystansu.

• A tymczasem błąd w środku pola i strata bielszczan. Poszła kontra Dolcanu, ale strzał Kosiorowskiego wybronił Zajac.

• Dziwna taktyka Podbeskidzia, które z uporem maniaka śle długie piłki w pole karne rywali, ale nic z tego nie wynika.

• Kolejny rzut wolny przed bramką Dolcanu, ale wyłapuje wrzutkę Humerski.

• Pierwszy rzut rożny dla Dolcanu. Poza kilkoma cennymi sekundami żadnego pożytku z niego nie mieli. Chwilę później uderzał Unierzyński, jednak daleko od ideału.

• Rzut wolny dla Podbeskidzia kilkadziesiąt metrów od bramki. Wykonanie jednak złe i kończy się na spalonym Komana.

• Drugi rzut rożny dla gości, jednak także bez efektu bramkowego. Dolcan broni się, jednak w ten sposób może nie dowieźć wyniku do końca.

• Rzut rożny dla Podbeskidzia! "Górale" w ofensywie, próbują zamknąć gospodarzy na ich połowie.

• Po objęciu prowadzenia w ataku ciągle Dolcan. Dośrodkowanie w pole karne wyłapuje jednak Zajac.

• Niespodzianka! Świerblewski dobija strzał Korkucia i jest 1:0 dla Dolcanu!

• Podbeskidzie na razie bez celnego strzału na bramkę. Trwa walka w środku pola.

• Kibice gospodarzy opuszczają trybuny, ochrona nie pozwoliła im wnieść transparentu. Kibiców gości na trybunach nie ma.

• Ponownie Zajac swoją interwencją powstrzymuje aktywnego od początku Świerblewskiego.

• Pierwsza okazja niespodziewanie dla gospodarzy. Na posterunku jednak Richard Zajac.

• Początek spotkania. Rozpoczął Dolcan grający w białych strojach, Podbeskidzie na czerwono.

• Oba zespoły już na murawie. Za chwilę początek spotkania.

• Za moment obie jedenastki powinny wyjść już na murawę.

• Trybuny na razie świecą pustkami. Trudno jednak spodziewać się, że jest to spowodowane protestem kibiców przeciw zamykaniu stadionów. Mecze słabo grającego Dolcanu cieszą się po prostu coraz mniejszym zainteresowanie, nawet kiedy przyjeżdża wicelider.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania Dolcanu Ząbki z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Czy "czerwona latarnia" ligi jest w stanie sprawić dziś niespodziankę i pokonać jednego z głównych kandydatów do awansu?