2

Pogoń Szczecin

1

• Zawodnicy Pogoni Zawodnicy Pogoni zrezygnowani leżeli długo na murawie.

• Za moment ostatnie fotki z meczu. Dolcanowi gratulujemy zwycięstwa, dziękując za czytanie naszej relacji. Do zobaczenia!

• Zawodnicy Pogoni leżą na ziemi. Chyba nie oczekiwali takiego zakończenia tego meczu...

• Sędzia Szrek kończy drugą połowę spotkania. Dolcan wygrywa u siebie z Pogonią 2:1!

• Kolejny rożny dla Pogoni - niestety znowu niewykorzystany. Strzał w "kosmos" zaprezentował jeden z defensorów gości.

• Pogoń za wszelką cenę chce wykorzystać ostatnie minuty spotkania - zawodnicy ze Szczecina nie schodzą z połowy gospodarzy!

• Sędzia dolicza aż 5 minut do spotkania. W międzyczasie piękne parady Leszczyńskiego, który broni bramki Dolcanu - Pogoń ruszyła w ostatnich minutach z potężnym atakiem. Bramkarz Dolcanu wybronił wszystkie groźne strzały.

• Djousse ukarany żółtą kartką za faul tuż przy polu bramkowym rywali.

• Zawodnicy Dolcanu dostali ostrzeżenie od sędziego za opóźnianie gry.

• 4 minuty do końca regulaminowego czasu gry. Na razie nic nie zanosi się na bramkę wyrównującą w wykonaniu Pogoni, ale kto wie - gole w dzisiejszym meczu często wpadały w najmniej oczekiwanym momencie; nie po składnej akcji, lecz po zamieszaniu w polu bramkowym.

• Leszczyński wypiąstkowuje piłkę uderzoną z wolnego przez jednego z zawodników Pogoni!

• Trzecia zmiana także w ekipie gospodarzy: Piesio żegnany brawami. Na boisku pojawia się Stańczyk.

• Jakubik ukarany żółtą kartką za faul tuż przy polu karnym.

• Trzecia zmiana w Pogoni. Budka za Ediego!

• Ława uderzał na bramkę Dolcanu, otrzymując piłkę po pięknej akcji w wykonaniu gości. Uderzenie było jednak zbyt mocne i piłka poszybowała daleko od prawego słupka.

• Wracając do bramki: Tataj wykorzystał zamieszanie obok Janukiewicza, znajdując piłce drogę do siatki.

• Kontuzjowany Tomasz Ciesielski opuszcza boisko. W jego miejsce Zapaśnik.

• Tataj strzela bramkę dla Dolcanu!

• Williams skutecznie w obronie, odbiera piłkę Koziarze.

• Pierwsza zmiana w ekipie Dolcanu: Koziara pojawia się na boisku za Świerblewskiego. Ten drugi otrzymuje na pożegnanie gromkie brawa od kibiców zebranych na stadionie gospodarzy.

• Donośny doping zapewnia mała, zebrana za bramką Leszczyńskiego, grupka kibiców - fanów gospodarzy

• Kibice Dolcan

• Jakubik przerywa akcję Pogoni. Piłkę z rożneg wrzuca Edi. W polu karnym wyskakuje do piłki Williams, lecz nie trafia w nią, przewraca się.

• Druga zmiana w ekipie gości. Sotirović żegna się z kibicami, na jego miejsce na boisku zjawia się Donald Djousse.

• Niecelne podania w wykonaniu Dolcanu powodują że przy piłce ponownie jest Pogoń. Zawodnicy podwarszawskiej drużyny co chwila odzyskują i po chwili tracą piłkę po kilku kontaktach. Jak na razie rozgrywka toczy się w samym środku boiska.

• Akahoshi, czy jak mówi spiker na stadionie Dolcanu - "Akoszi", schodzi z boiska. W jego miejsce Kolendowicz.

• Tak, panie sędzio, tam powinien być karny. Golla sfaulowany został w polu karnym.

• Jeden z defensorów Dolcanu wjechał wślizgiem od tyłu w nogi Wojciecha Golli. Sędzia niewzruszony - nie zatrzymał nawet gry! Z trybun słychać gwizdy.

• Frączak z daleka starał uderzyć na bramkę Leszczyńskiego. Rozregulował mu się chyba wskaźnik mocy, gdyż piłkę uderzy tak mocno, że poleciała daleko poza boisko, jakieś dobre 10 metrów ponad bramką.

• Cała część trybuny "gości" jest wypełniona wzdłuż i wszerz. Trzech "gniazdowych" organizuje doping. Bardzo głośny doping.

• Na boisku leży jeden z piłkarzy Dolcanu - chyba jest to Piesio. Dostał piłką w twarz.

• Tempo narzuca teraz Dolcan. Co raz atakuje gości, nie schodząc nawet z ich połowy boiska!

• Piękna kontra w wykonaniu Dolcanu. Jak torpeda na bramkę pomknął Chwastek. Podał do środka boiska, lecz piłka minęła jednego z jego kolegów.

• Pierwszy strzał w tej części spotkania oddaje jednak Tataj! Janukiewicz rzuca się - piłka jednak mija zarówno jego, jak i słupek. Od bramki zacznie Pogoń.

• Pogoń w bojowych nastrojach wyszła na 2. połowę spotkania. Od razu ruszyła do ataku na bramkę Dolcanu!

• Zawodnicy są już na boisku. W tych samych składach zaczynamy 2. połowę spotkania!

• Sektor kibicow na meczu Dolcanu

• Nieprawdopodobny cios w wykonaniu Dolcanu tuż przed gwizdkiem kończącym I połowę meczu. Wracamy za 15 minut!

• ALEŻ TO BYŁA BRAMKA W WYKONANIU TATAJA! Stadiony światowe! Piękna przewrotka po dośrodkowaniu z prawej strony boiska!!!

• Trzy minuty dłużej potrwa ta połowa spotkania. Akahoshi z odległości 10 metrów uderza na bramkę, a piłka mija słupek o centymetry!

• Piesio starał się huknąć z ok. 20 metrów i zdobyć gola. Udało mu się tylko to pierwsze - piłka uderzyła w wyświetlacz za bramką Janukiewicza.

• Skromna grupka kibiców znajdująca się za bramką Leszczyńskiego stara się dopingować drużynę gospodarzy

• Z kontratakiem Pogoni rusza Noll. W środku boiska piętą starał się zagrać Edi - piłkę przejął jednak jeden z defensorów Dolcanu.

• Bazler starał się przerzucić piłkę nad obrońcami Pogoni. Uderzył jednak zbyt mocno i futbolówka wyleciała poza pole karne. Aktualnie na boisku dominują goście.

• Ładna obrona Janukiewicza! Pogoń szybko rusza z kontrą - z daleka uderza Edi Andradina, piłka mija jednak prawy słupek bramki Leszczyńskiego.

• Akcja przeniosła się na drugą stronę boiska. Osoliński wrzuca piłkę z rożnego, lecz w polu karnym czujni są defensorzy Pogoni.

• Akahoshi wykonuje drugi z kolei i trzeci rzut rożny w tym meczu. W polu karnym Dolcanu faulowany jest jednak Piesio i to gospodarze wznowią zaraz spotkanie.

• Jeden z zawodników gospodarzy leży na boisku. Medycy przybywają z noszami na pomoc i znoszą go poza boczną linię boiska.

• Szczecinianie "w pędzie". Kolejni zawodnicy Pogoni uderzają na bramkę Leszczyńskiego.

• Piękna akcja wyprowadzona przez Ediego! Rożny dla gości.

• Akcja Dolcanu przerwana przez sędziego. Nie za bardzo wiemy, co się stało wg pana Marcina Szreka (nie "Shreka"). Chyba widział spalonego? Jako jedyny na boisku...

• Kibice w Ząbkach Kibice na stadionie Dolcanu.

• "Żółtko" dla Wojceicha Golli za nieczystą grę.

• Wracamy. Sędzia wznawia spotkanie

• W międzyczasie wybuchnęła petarda. Kibice gości "walczą" z kratami stadionu.

• Sędzia przerwał mecz. Policjanci kierują się w stronę trybun gości.

• Świerblewski ukarany żółtą kartką za symulowanie faulu tuż pod polem karnym gości.

• 25-letni zawodnik Pogoni wykorzystał zamieszanie w polu karnym Dolcanu i skierował futbolówkę do bramki.

• Bramka! GOL znikąd Frączaka!

• Co jakiś czas uaktywniają się kibice Pogoni w szalikach warszawskiej Legii, siedzący po naszej prawej stronie

• Zmarnowana sytuacja dla Dolcanu! Do Grzegorza Piesio dociera piękne podanie. Zawodnik jest sam na sam z bramkarzem, uderza, lecz piłka mija słupek bramki o centymetry! BYŁO BLISKO!

• Choć to Pogoń była przy piłce na strzał pokusił się Noll - kopnął tak mocno i niecelnie, że piłka poszybowała wysoooookooo i daleeeeekoooo poza boisko, i poza stadion zarazem. Niczym Sergio Ramos w ostatnim meczu w Realu w LM.

• Celny wślizg Bazlera przerywa akcję po lewej stronie boiska.

• Szecinanie ruszają do ataku. Akcję wyprowadza Bartosz Ława.

• Jak dotąd bez groźnych sytuacji dla każdej z drużyn. Pogoń podaniami w obronie. Piłkę z prawej na lewą stronę boiska starał się przerzucić Hernani, lecz uderzył zbyt mocno - futbolówka wyleciała na aut.

• Dolcan wyprowadził ładny kontratak, lecz na spalonym był Piesio.

• Kibice gości szaleją na trybunach. Aktualnie słychać tylko ich doping!

• Kolejny faul na zawodniku Dolcanu. Ponownie obyło się bez kartek. Sędzia ostrzegł za to Rogalskiego, który był autorem przewinienia.

• Hernani wyprowadza akcję z środka boiska, podając na prawo.

• Przy środku boiska faulowany Piesio. Sędzia nie pokazuje jednak kartki.

• Teraz to Pogoń narzuca tempo. Wbiega w pole rywala kontrą lewą stroną boiska i piłka ląduje za linią boiska. Akahoshi wykonuje pierwszy rzut rożny w tym meczu, wrzuca piłkę... którą pewnie łapie Janukiewicz.

• Pogoń wyprowadza kontrę, lecz szybko traci piłkę. Dolcan przeprowadza kontratak i dochodzi aż po bramkę gości. Piękne podanie marnuje Chwastek, tracąc piłkę w polu karnym szczecinian.

• Dolcan - Pogń

• Dolcan stara wyprowadzić pierwszy atak. Przy piłce był Tataj, lecz upadł tuż przed polem karnym rywali - faulu nie było. Gramy dalej.

• ZACZYNAMY!

• Piłkarze są już na boisku. Czekamy na gwizdek!

• Głośny doping kibiców gości niemal zagłusza spikera. Nam pozostały minuty do rozpoczęcia meczu 28. kolejki 1. ligi.

• Na trybunie prasowej jak zwykle spikera słychać aż za głośno. Trybuna gości wypełniona kibicami skandującymi "Legia Warszawa" oraz "Legia - Pogoń".

• ...z ekipy gości od 1. minuty na boisku nie zobaczymy następujących zawodników: Fabiniak, Radler, Matuszczyk, Szałek, Djousse, Budka, Kolendowicz.

• Po stronie Ząbek na ławce mecz zaczną: Humerski, Stańczyk, Głowacki, Koziara, Dybiec, Zapaśnik i Zaniewski.

• Stadion w Ząbkach pełen dziś kibiców. Zarówno Dolcanu, jak i Pogoni i Legii Warszawa. Pokaźna grupka fanów "Wojskowych" przybyła na stadion w Ząbkach.