• Wprowadzony na boisko Pawe Buśkiewicz wykorzystuje dośrodkowanie z boku boiska i głową pokonuje Marka Kozioła.

• Kowalczyk w miejsce Aleksandra.

• Żółta kartka dla Aleksandra.

• Zapaśnik za Bazlera.

• Koziara za Robaszka.

• Fatalny błąd w obronie popełnia Dziewicki. Wykorzystuje to Pavel Eismann, który kładzie bramkarza i strzela do pustej bramki. Sandecja prowadzi 2:0.

• Żółta kartka dla Gawęckiego.

• Żółta kartka dla Robaszka.

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy.

• Jedna minuta doliczona.

• Znowu w natarciu Sandecja, gospodarze zepchnięci do obrony.

• Dadacz przerwał groźną konktrę Sandecji.

• Dolcan otrząsnął się po stracie bramki i próbuje odrabiać straty. Coraz groźniej pod bramką Sandecji.

• Borovicanin zagrał do Kukola na prawą stronę, a ten pięknym zwodem minął obrońcę i z boku pola karnego uderzył celnie po długim słupki. Rozpaczliwa interwencja Misztala nic nie pomogła.

• Żółta kartka dla Dadacza za faul.

• Pierwszy kwadrans dosyć żywy, na boisko sporo się dzieje. Przeważają goście, ale Dolcan również próbuje strzałów z dystansu.

• Przed spotkaniem doszło do starć z ochroną kibiców Polonii Warszawa, którzy przyszli dopingować Sandecję.

• Początek spotkania.

• W zespole gości trzy zmiany w porównaniu z poprzednim meczem. Na boisku pojawią się Tomasz Midzierski, Marcin Woźniak i Wojciech Trochim, zabraknie natomiast Marcina Makucha, Damiana Zboźnia i Rafała Berlińskiego, którzy pauzują za kartki.

• Znamy już składy obu zespołów. Zestawienie gospodarzy dosyć znacząco różni się od wyjściowej jedenastki z ostatniego, przegranego spotkania z Pogonią. Grzegorz Piesio pauzuje za kartki, ale poza nim zabrakło w składzie Łukasza Wróbka, Mariusza Unierzyńskiego, Daniela Chylaszka i Pawła Buśkiewicza. Wystąpi natomiast piątka zawodników, która tydzień temu nie zagrała nawet minuty, a więc Piotr Dziewicki, Dariusz Dadacz, Marcin Hirsz, Marcin Korkuć i Tomasz Chałas.

• Witamy w relacji ze spotkania Dolcanu Ząbki z Sandecją Nowy Sącz. W zespole gospodarzy po ostatniej porażce doszło do zmiany trenera. Roberta Moskala zastąpił Robert Podoliński, dla którego dzisiejsze spotkanie będzie debiutem w roli szkoleniowca Dolcanu. Sandecja do Ząbek przyjechała natomiast w świetnych nastrojach, po ostatnim wysokim zwycięstwie nad Kolejarzem Stróże.