Dolcan Ząbki

1

Warta Poznań

2

• Dolcan przegrywa ważne spotkanie, Warta przełamuje passę dwóch porażek z rzędu.

• 4 minuty doliczone

• Czy to już koniec marzeń gospodarzy?

• Gol! Warta znów na prowadzeniu!

• Kolejna kartka.

• Ostatnia zmiana w tym meczu

• Koziara po podaniu Dziewickiego pokonuje Bledzewskiego.

• Gollllllllllllllllllll!!!! Mamy remis.

• Kartka

• W ostatnich minutach były stoper Polonii Warszawa Piotr Dziewicki miał wyborną sytuację ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• Druga zmiana w zespole trenera Baniaka

• Dla zawodnika gości

• Limit zmian trener Podoliński wyczerpał

• Piotr Reiss z wolnego wprost jednak w Rafała Misztala.

• Mimo, że jego drużyna przegrywa, to Świerblewski ten występ może zaliczyć do jak najbardziej udanych.

• Spotkanie toczy się w drugiej części głównie na połowie Warty ale kompletnie nie ma to żadnego przełożenia na brami czy nawet sytuacje.

• Po pięknym technicznym lobie Damiana Świerblewskiego piłkę z linii bramkowej wybił jeden z obrońców! Bardzo blisko był Dolcan!

• Ciężko cokolwiek pozytywnego napisać o tym fragmencie spotkania. Nuda i kopanina czasem przerywana jakimś zalążkiem akcji

• Zmiana

• I mamy zmianę także u gości

• Buśkiewicz niecelnie z 6. metrów. To powinno być 1:1

• Dolcan próbuje, aktywny jak zawsze jest Świerblewski ale żadnych korzyści z tego nie mają gospodarze.

• Faulowany Gajtkowski

• Zmiana u gospodarzy

• Upomnienie

• Gajtkowski minimalnie nad poprzeczką. Powinno być 2:0!

• Spotkanie nie porywa tempem. Dolcan musi zaatakować ale jak do tej pory nie udało się stworzyć 100%sytuacji pod bramką Andrzeja Bledzewskiego.

• Może drugie 45 minut będzie ciekawsze. Zaczynamy

• Koniec pierwszej części

• Dolcan po straconym golu nie umie się odnaleźć a Warta gra bardzo mądrze mając w bramce pewnego Bledzewskiego

• Podanie Reissa i Wichtowski z najbliższej odległości pokonuje Misztala

• Warta wychodzi na prowadzenie

• Znów górą Andrzej Bledzewski, który uprzedził Damiana Świerblewskiego, byłego gracza Ruchu i Podbeskidzia

• Uderzenie Dadacza nad bramką Bledzewskiego. Nudno w Ząbkach...

• Dośrodkowanie Otuszewskiego ale wprost w ręce Misztala

• Po rewelacyjnym początku i "zielonej rewolucji" Warta spuściła z tonu. Postawa w pojedynku z ostatnim w tabeli Dolcanem także pozostawia wiele do życzenia

• Chałas przed szansą na 1:0 z 6. metrów jednak uderza niecelnie.

• Mecz o "6. punktów" dla obu zespołów jak do tej pory zawodzi. Dużo walki w środku pola i fauli, ale brakuje tego co najważniejsze, czyli składnych akcji i bramek.

• Artur Marciniak posłał idealne prostopadłe podanie do wychodzącego na czystą pozycję Krzysztofa Gajtkowskiego, lecz w ostatniej chwili jeden z obrońców wybił futbolówkę.

• Do naszego kraju wreszcie w prawie wszystkie regiony dotarła piękna wiosna i warunki do gry są idealne. A w Ząbkach niespodziewanie to ostatni w tabeli Dolcan osiągnął lekką przewagę.

• Pierwszą akcję przeprowadzili gospodarze ale doświadczony Bledzewski uprzedził napastnika z Ząbek

• Pierwsze minuty za nami. Jak do tej pory nikt nie osiągnął znaczącej przewagi. Warta po świetnym początku teraz przegrała 2. spotkania z rzędu i musi walczyć o utrzymanie znów.