Eintracht Frankfurt 0 - 1 Bayern Monachium

0

Bayern Monachium

1

• Na dzisiaj to wszystko! Dziękuję serdecznie za uwagę!

• Bayern wymęczył dzisiaj skromne zwycięstwo!!! Mecz nas nie zachwycił tak samo jak gra Bawarczyków. Dla gospodarzy należą się brawa za walkę do samego końca o wyrównującego gola. Tak się jednak nie stało. Trzy punkty wracają do Monachium!

• Zabrzmiał ostatni raz gwizdek arbitra!!! KONIEC meczu!!!

• Wścieka się teraz Lewandowski i wydaje się, że ma rację!! Walczył o górną piłkę z obrońcą Eintrachtu i pojedynek wygrał absolutnie w przepisowy sposób. Sędzia jednak dopatrzył się faulu, gdyby nie to, Lewy mógłby znaleźć się oko w oko z bramkarzem gospodarzy!

• 5 minut do końca spotkania!

• To już ostatnie minuty spotkania. Widać, że zawodnicy Eintrachtu bardzo chcą zdobyć bramkę na wagę jednego punktu. Czas jednak płynie nieubłaganie a Bawarczycy skrupulatnie go próbują kraść.

• Nareszcie!!! Mamy zmianę na którą czekaliśmy!!! Boisko opuszcza Coman, w jego miejsce pojawia się na murawię LEWANDOWSKI!!!

• Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Za Barkoka na murawie melduje się Stendera.

• Ależ huknął z dystansu Kevin Boateng!!!! Piłka przeleciała jednak nad poprzeczką.

• Ostanie 10 minut przed nami, czy gospodarze, którzy dzisiaj naprawdę walczą jak równy z równym z Bawarczykami znajdą sposób na zdobycie wyrównującej bramki?

• Mamy drugą zmianę w drużynie Eintrachtu. Willems opuścił plac gry, w jego miejsce na boisku pojawił się Tawataha.

• Ależ z dużych opresji wyszli teraz Bawarczycy. Zakotłowało się najpierw w polu karnym. Strzały zawodników gospodarzy ofiarnie jednak bronili defensorzy Bayernu.

• Wydaje się, że pierwsza decyzja sędziego była zdecydowanie bardziej sprawiedliwa.

• Niesamowita sytuacja!!!! Wolf w bardzo ostry sposób wchodząc w nogi Jamesa od tyłu fauluje i dostaje czerwoną kartkę!!! Chwilę później sędzia decyduje się na zweryfikowanie swojej decyzji za pomocą VAR-u, po czym zmienia decyzję i pokazuje Wolfowi tylko żółty kartonik!!!

• Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Za Gelsona, na boisku pojawia się Jović.

• Druga zmiana w Bayernie. Ribery opuszcza plac gry, w jego miejsce na murawię pojawia się Alaba.

• Żółta kartka Muellera za niesportowe zachowanie. Niemiecki napastnik nie zgodził się z symulowaniem przez jednego z zawodników Eintrachtu. Wyrażając bardzo ekspresyjnie swój sprzeciw

• Jak na razie druga połowa to czas oczekiwań. Oczekiwań na groźną sytuację w drugiej części spotkania, oraz na pojawienie się na boisku Roberta Lewandowskiego.

• Próbują stworzyć sobie sytuację pod bramką zawodnicy gospodarzy, wciąż jednak znakomicie w defensywie spisują się zawodnicy gości.

• Trener Heynckes zapewne chciał uniknąć sytuacji w której Vidal otrzymałbym drugą żółtą kartkę, tym samym osłabiając zespół Bayernu.

• Mamy pierwszą zmianę. Boisko opuszcza wcześniej wspomniany Vidal, za jego miejsce na murawie pojawia się Tolisso.

• Fauluje Vidal Wolfa, sędzia jednak nie zdecydował się na pokazanie Chilijczykowi drugiej żółtej kartki. Wydaje się, że decyzja arbitra jak najbardziej słuszna!

• Ukarany żółtą kartką Rafinha. Spóźnione wejście Brazylijczyka i słuszna decyzja sędziego.

• Druga połowa rozpoczęła się nieco sennie. Czekamy na pierwszą groźną sytuację. Jak na razie częściej przy piłce utrzymują się gospodarze.

• Zaczynamy drugą część spotkania!!

• Wracamy za kwadrans!

• Pierwszy kwadrans zdecydowanie na korzyść gospodarzy, później gol Bayernu, który nieco podciął skrzydła zawodnikom Eintrachtu. Miejmy nadzieje, że zawodnicy obu drużyn pomimo niekorzystnych warunków pogodowych będą wstanie w drugiej połowie zapewnić nam nieco więcej emocji!!!

• Sędzia zakończył pierwszą część spotkania! Do przerwy Bayern prowadzi na wyjeździe 1:0!

• Groźne dośrodkowanie w pole karne z prawej strony Kimmicha. Doskonale jednak piłkę wyłapał Hradecky, który ubiegł czyhającego w polu karnym Mullera.

• Ależ świetną kombinacją popisali się zawodnicy gospodarzy przy wykonywaniu rzutu wolnego. Piłka rozegrana krótko na dwa kontakty i strzał zza linii pola karnego Willemsa prosto w Starka.

• Częściej przy piłce utrzymują się goście. 54% - 46% na korzyść Bawarczyków.

• Dośrodkowanie w pole karne Jamesa, zakotłowało się w polu karnym gospodarzy, całą akcję próbował wyjaśnić Javi Martinez próbując strzelać. Uderzenie Hiszpana zostało jednak zablokowane.

• Piękna indywidualna akcja Comana, który minął rywali i wpadł w pole karne! Strzał Francuza jednak w boczną siatkę!

• Groźny strzał Rebicia zza obrońcy w polu karny i znakomita interwencja Starke!!!!

• A jednak to Bayern cieszy się jako pierwszy ze zdobytej bramki, mimo iż w początkowych minutach spotkania lepiej prezentowali się zawodnicy Eintrachtu!

• Strzał głową Chilijczyka, który wykończył akcję Bawarczyków umieszczając piłkę w siatce po dośrodkowaniu w pole karne Kimmicha!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!! VIDAL!!!!

• Taktyczny faul Gelsona. Nie mogło być inaczej - żółta kartka!

• Niesamowicie skoncentrowani są zawodnicy gospodarzy, znakomicie grają wysokim pressingiem, doskakują do swoich rywali i próbują jak najszybciej odebrać piłkę Bawarczykom, którzy wciąż nie stworzyli zagrożenia pod bramką Hardeckiego.

• Wciąż próbują ataków gospodarze, którzy bardzo dobrze rozpoczęli to spotkanie!!

• Stały fragment gry wykonywał Ante Rebić.

• Groźne wykonany rzut wolny!!! Strzał obronił jednak bramkarz Bawarczyków!! Pierwsza groźna sytuacja w meczu!

• Żółta kartka dla Vidala, który popełnił fatalny błąd!!!! Podawał Urlaich krótko do Vidala ten zgubił piłkę tuż przed polem karnym i faulował zawodnika gospodarzy!!!

• Gwizdek arbitra! Rozpoczęli Bawarczycy!

• Zawodnicy wychodzą na murawę! Za chwilę będziemy mogli zaczynać!

• Start spotkania już za niecały kwadrans!!

• Piłkarze Eintrachtu grają w kratkę. Na ostatnie pięć spotkań zawodnicy z Frankfurtu zaliczyli dwa zwycięstwa, dwa remisy i jedną porażkę.

• Lewy i spółka wydają się być dzisiejszego popołudnia zdecydowanym faworytem do zwycięstwa. Bawarczycy w ostatnich 5 spotkaniach w Bundeslidze wygrali 4 mecze i zaliczyli jedną porażkę.

• Bawarczycy pokonali bowiem w ostatnim meczu fazy grupowej na własnym boisku PSG 3:1, mszcząc się niejako za porażkę w pierwszym starciu pomiędzy obiema drużynami kiedy to drużyna Bayernu przegrała z PSG aż 0:3.

• Gospodarze, którzy znajdują się obecnie niemal w środku tabeli (9.miejsce) będą gościć na własnym obiekcie lidera rozgrywek, który w tygodniu odniósł ważne zwycięstwo w Champions League.

• Niestety nie zobaczymy dzisiaj od pierwszej minuty Roberta Lewandowskiego. Nasz super snajper, który w środku tygodnia został sklasyfikowany przez France Football na 9. miejscu na najlepszego zawodnika na świecie (wynik ten pozostawimy bez komentarza...) rozpocznie dzisiejsze zawody na ławce rezerwowych.