Manchester United

3

• KONIEC MECZU! MANCHESTER UNITED WYGRYWA Z EVERTONEM 3:0!

• Sędzia doliczył do regulaminowego czasu gry trzy minuty.

• Od dłuższej chwili obie drużyny wymieniają podania w środkowej strefie boiska. Wygląda na to, że gole w tym spotkaniu już nie padną.

• Anthony Martial został złapany na spalonym.

• Zmiana w Manchesterze, Ander Herrera opuszcza murawę, zastąpi go Fellaini.

• Matrial wypatrzył Rooneya i dośrodkowywał w jego kierunku, jednak Anglik nie opanował piłki i nie był w stanie oddać strzału na bramkę Evertonu.

• Zmiana także w Manchesterze United, Michael Carrick zmieni Bastiana Schweinsteigera.

• Zmiana w Evertonie, z boiska schodzi Aaron Lennon, w jego miejsce pojawia się Gerard Deulofeu.

• Romelu Lukaku został ukarany żółtą kartką.

• Wayne Rooney mógł podwyższyć prowadzenie Manchesteru na 4:0, ale przegrał pojedynek sam na sam z Timem Howardem.

• Aaron Lennon zbyt długo przygotowywał się do oddania strzału, w efekcie rywale w porę odebrali mu futbolówkę.

• Herrera wrzucił piłkę w kierunku Rooneya, a ten pewnym strzałem wpakował piłkę do siatki.Tim Howard był bez szans.

• GOOOL! WAYNE ROONEY!

• Bardzo przepraszamy za chwilowy brak relacji, niestety mieliśmy problemy techniczne, ale już wszystko wróciło do normy!

• Co za akcja Evertonu! Świetne rozegranie piłki na prawe skrzydło, gdzie ucieka Lennon. Były zawodnik Tottenhamu wystawia ją Lukaku, a Belg uderza mocno przed siebie. Nogą odbija jego strzał David de Gea. Obrona na światowym poziomie!

• Marcos Rojo ukarany żółtą kartką za faul na Romelu Lukaku.

• Zamieszanie w polu karnym United! Łatwo położony na murawę Rojo. Strzał Kone zablokowany, więc wrzucał piłkę Coleman. Świetny powrót Lingarda ratuje gości przed strzałem Barkleya!

• Sędzia pokazał Schweinsteigerowi , że ten przewinił już po raz trzeci i pokazał mu żółty kartonik.

• Dośrodkowanie Barkleya z rzutu wolnego znalazło przy dalszym słupku Lukaku, lecz ten był naciskany przez Jonesa, co uniemożliwiło mu na celniejszy strzał.

• Roszada także w ekipie Manchesteru United - boisko opuścił Juan Mata, a zastąpił go Lingard.

• Schweinsteiger fauluje Stonesa, co daje rzut wolny gospodarzom.

• Zmiana w drużynie Everton F.C.: z boiska schodzi Steven Naismith, na boisku pojawia się Arouna Koné.

• Rozpoczynamy II część spotkania, przy piłce zespół "The Toffies"!

• Po dobrych 45. minutach Everton przegrywa 0:2 z Manchesterem United. Najpierw bramkę zdobył Morgan Schneiderlin, a kilka minut później podwyższył prowadzenie Ander Herrera. Gospodarze grają dziś bardzo słabo, natomiast podopieczni Louisa van Gaala poczynają sobie bardzo dobrze, praktycznie jakby byli na treningu. Czy po przerwie gra będzie wyglądała inaczej? To okażę się po krótkiej przerwie! Proszę się z nami nie rozstawać!

• Koniec pierwszej części gry! Manchester United na Goodison Park do tej pory dominuje nad Evertonem!

• Niespodziewany strzał Barkleya z lewej strony zostaje zatrzymany przez De Geę. Sędzia dolicza jedną minutę do podstawowego czasu gry I połowy!

• Galloway wpadł z piłką w pole karne United, lecz tam ścianą nie do przebicia jest dziś Chris Smalling, mamy rzut rożny dla Evertonu.

• Niesamowita okazja na podwyższenie wyniku dla Czerwonych Diabłów! Mata zagrał piłkę na wolne pole do Rooneya, ten podniósł głowę i podał do Martiala, lecz strzał Francuza wybił z lini bramkowej Galloway

• Po wymienieniu kilku podań przez piłkarzy Martineza, strzał oddał Phil Jagielka, jednak był ona bardzo, ale to bardzo niecelny.

• Herrera faulował teraz Stonesa w polu karnym Evertonu. Wychwycił tę sytuację pan Moss. Chwile później kolejny faul - tym razem Schweinsteigera.

• Ze stałego fragmentu gry nic nie wyszło - faulowany był David de Gea przez Stevena Naismitha.

• Niezłą okazja na zmniejszenie strat dla Evertonu! Lukaku doskonale przerzucił piłkę na lewe skrzydło do Brendana Galloway'a, ten przepchnął Matę i dośrodkował piłkę w pole karne, tam na posterunku stał jednak Chris Smalling, mamy rzut rożny.

• Rooney odebrał piłkę... i ją stracił, przy piłce gospodarze.

• Wayne Rooney odbiera piłkę na własnej połowie, "Red Devils" spokojnie rozgrywają swoją akcje.

• John Stones próbował zagrać piłkę do Lennona, lecz ta odbiła się od Martiala, mamy aut dla "The Toffees".

• Bastian Schweinsteiger sfaulowany w środku pola.

• Mecz wznowiony, na boisko powrócił także Phil Jones, u którego udało się zatamować krwotok z nosa.

• Hiszpan odczuł jednak starcie z rosłym napastnikiem. Przerwa w grze.

• Dośrodkowanie Colemana z prawej strony boiska w kierunku Lukaku, Belg wyskoczył do piłki, lecz sfaulował bramkarza United.

• Jagielka skutecznie odpychał teraz Martiala, co utrudniło Francuzowi utrzymanie piłki po podaniu Darmiana. Od autu rozpocznie Everton.

• Phil Jones musi opuścić boisko, gdyż jego nos krwawi po starciu z jednym z przeciwników.

• Gospodarze nie mogą przedrzeć się przez szczelną defensywę Manchesteru.

• Na prawej stronie boiska znalazł się Lennon, ale został umiejętnie przyblokowany przez Rojo.

• Znakomite ostatnie kilka minut w wykonaniu Czerwonych Diabłów!

• W polu karnym przewrócił się Lukaku, jednak o rzucie karnym nie ma mowy.

• Za faul żółtą kartkę obejrzał Seamus Coleman.

• Doskonałe dośrodkowanie Marcosa Rojo z lewej strony boiska, w polu karnym zupełnie niekryty był Herrera i bez problemu umieścił piłkę w bramce Tima Howarda!

• Ander Herrera podwyższa prowadzenie strzałem głową!

• Za mocne rozegranie piłki przez Bastiana Schweinsteigera, futbolówkę przejmuje amerykański bramkarz Evertonu.

• Z rzutu rożnego piłkę dośrodkowywał Mata, przed pole karne wybił ją jeden z zawodników Evertonu, tam przejął ją Smalling i znów wrzucił w pole karne, futbolówka odbiła się od jednego z piłkarzy i trafiłą do Morgana Schneiderlina, a ten strzałem po ziemi umieścił piłkę w siatce. 1-0!

• Mamy gola! Morgan Schneiderlin na 1-0! Czerwone Diabły obejmują prowadzenie!

• Świetne teraz rozegranie akcji Rooneya, który zostawia piłkę wbiegającemu Herrerze. Hiszpan uderza mocno, a Howard podbija piłkę nad poprzeczkę!

• Niezła okazja dla Czerwonych Diabłów. Matteo Darmian zagrał płaską piłkę w pole karne, tam futbolówkę przejął Mata, obrońcom udało się ją odebrać.

• Po raz kolejny swoją akcję na połowie gospodarzy rozgrywa Manchester United.

• Piłkę przejmuje Smalling i momentalnie jest faulowany przez Romelu Lukaku.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego niedokładne, ale wciąż podopieczni Martineza przy piłce.

• Z wolnego uderzał Lukaku, piłka odbiła się od muru i wyszła na rzut rożny.

• Naismith faulowany przez Schneiderlina około 25 metrów od bramki De Gei .

• Strzał Rooneya po podaniu Morgana Schneiderlina, ale piłka minęła dalszy słupek bramki Howarda.

• Dobre dalekie podanie do Lukaku, lecz przyblokował go Smalling i piłkę do DDG głową zagrał Jones.

• Niedokładne dośrodkowanie Martiala z lewej strony boiska do Rooneya, chwilę później z drugiej strony boiska futbolówkę wrzucał Darmian, ale jego zagranie było jeszcze gorsze niż to Francuza.

• Dobra próba Martiala, przebiegł 15 metrów z piłką, ale został zablokowany przez Colemana. Chwile później za mocne podanie do Lukaku i piłkę przejął bramkarz gości.

• Lukaku zastosował pressing na bramkarzu gości. David de Gea podał jednak sprytnie do kolegi z obrony.

• Piłkarze Van Gaala rozgrywają piłkę na połowie gospodarzy.

• Rzut wolny z prawej strony boiska, piłkę dośrodkowuje Mata, ale została ona wybita przez defensywę Evertonu.

• Niedokładne podanie do Rooney'a i przy piłce gospodarze.

• Ander Herrera i Wayne Rooney na środku boiska, a więc zaczynamy! Przy piłce "Czerwone Diabły".

• Przed początkiem spotkania mamy jeszcze minutę ciszy dla Howarda Kendalla -zmarłego trenera Evertonu, który zdobył z tą drużyną mistrzostwo Anglii.

• Zawodnicy są już na boisku, już niedługo zaczynamy!

• Już za pół godziny początek spotkania!

• Arbiter dzisiejszego spotkania, pan Jonathan Moss sędziował już jedno spotkanie podopiecznych Louisa van Gaala w tym sezonie. Wówczas Czerwone Diabły okazały się lepsze od Tottenhamu. Ponadto w obecnych rozgrywkach pan Moss pokazał piętnaście żółtych kartek oraz dwie czerwone, natomiast rzutu karnego jeszcze nie odgwizdał.

• Pora na Manchester United:

Johnstone, Blind, Carrick, Lingard, Pereira, Fellaini, Depay.

• Znamy już podstawowe jedenastki, więc czas na ławki rezerwowych, na początek Everton:

Robles, Browning, Mori, Osman, Deulofeu, Mirallas, Kone.

• W dzisiejszym spotkaniu z powodu kontuzji nie wystąpią:

Everton - Tony Hibbert, Leighton Baines, Tom Cleverley, Steven Pienaar, Muhamed Bešić.

Manchester United - Luke Shaw, Paddy McNair, Ashley Young.

• Czerwone Diabły zajmują obecnie trzecie miejsce w tabeli. Na swoje konto zapisali dotychczas 16 "oczek". "The Toffees" z dorobkiem 13 punktów są uplasowani o cztery lokaty niżej, niż zespół z Old Trafford. Gospodarze w poprzedniej kolejce zremisowali z Liverpoolem 1:1, a goście musieli przełknąć gorzką gorycz porażki, ponieważ ulegli Arsenalowi aż 0:3.

• Zapraszamy na relację LIVE z meczu Everton - Manchester United, który za nieco ponad godzinę rozpocznie się na stadionie Goodison Park! Wita się z Państwem Mariusz Daniluk - Dzień Dobry!