3

Arsenal Londyn

1

• Koniec! Barcelona po raz kolejny pokonuje Arsenal!

• Ostatania zmiana w meczu. Maxwell za Adriano. Jeszcze trzy minuty do końca. Trzy minuty nadziei Arsenalu.

• W drugim dzisiejszym meczu już po wszystkim. Szachtar upokorzył Romę wygrywając 3:0! A w Barcelonie jeszcze emocje!

• Mascherano ucierpiał w starciu i w jego miejsce Keita.

• Niewykorzystane sytuacje mogły się zemścić! Wilshere dograł do Bendtnera, ten wyszedł naprzeciw bramkarza, jednak przegrał pojedynek naciskany przez obrońców.

• Piłka od nogi do nogi i Alves sam na sam z Almunią. Przestrzelił jednak fatalnie!

• Barcelona dąży do zdobycia czwartej bramki, która uspokoi grę. Na razie jedna bramka Arsenalu ciągle zmienia wszystko.

• Afellay wszedł za Villę i od razu mógł zdobyć bramkę. Piłka minęła jednak bramkę.

• Barcelona bawi się z Arsenalem. Piłka cały czas w posiadaniu Katalończyków. Ileż finezji jest w ich grze.

• Schodzi Fabregas, w jego miejsce kolejny napastnik - Niklas Bendtner. Wszystko na jedną kartę w wykonaniu Arsenalu.

• Na spalonym Fabregas

• Arsenal ma jeszcze szanse, wystarczy jedno trafienie. Czy Arszawin jest w stanie coś zmienić?

• GOOL XAVI

• Znowu dobra interwencja Almunii, ale Barcelona nie opuszcza połowy Arsenalu ani na chwilę.

• Ależ przycisnęła Barcelona. Alves przedryblował całe pole karne ale nie oddał nawet strzału. Był nawet podcinany ale nie próbował nawet wymuszać karnego. Z jaką determinacją gra Barca!

• Ależ zawiódł Dani Alves! Adriano zagrywał piłkę w polu karnym, a ten nie trafił nawet w bramkę!

• Ależ się dzieje na boisku! Najpierw wyrównujące trafienie dla Arsenalu po bramce samobójczej, chwilę później z boiska wyleciał van Persie za drugą żółtą kartkę za strzał po gwizdku. A teraz grająca w przewadze Barcelona prawie zdobyła bramkę! Niesamowity mecz.

• Strzał Messiego prosto w Almunie

• 5 minut doliczone

• Posiadanie piłki 68-32

• Ucierpiał Nasri, jednak z piłkarzem Arsenalu już wszystko okej.

• Przypomnijmy, że w pierwszym meczu Arsenal wygrał 2:1

• Witam już za 45 minut rozpocznie się mecz pomiędzy FC Barceloną a Arsenalem Londyn.