FC Barcelona B 3 - 1 Real Madryt Castilla

FC Barcelona B

3

Real Madryt Castilla

1

• Sędzia kończy to spotkanie. Z całą pewnością interesujące było to, że można było zobaczyć jak grają rezerwy Realu i Barcelony jednak 1 połowa zawiodła. Dopiero w drugiej 45 minutach można było zobaczyć fragmenty ładnej piłki. Za wspólne 90 minut dziękuje Szura Bartłomiej i zapraszam na kolejne relacje na żywo w Ekstraklasa.net

• Ostatnia zmiana w zespole Barcelony

• Lomban za faul taktyczny

• Wszyscy już czekają na końcowy gwizdek sędziego.

• Roman zmienia strzelca dwóch bramek Araujo

• Z całą pewnością druga połowa wyglądała by zupełnie inaczej gdyby nie czerwona kartka na początku drugiej części meczu

• Moraata ukarany żółtą kartką za rękę w polu karnym

• G o o o l l l l ! ! ! ! Pewnie z rzutu karnego Deulofeu !!

• Karny dla Barcelony

• Za moment kolejny rzut wolny dla Barcelony, która osiąga coraz większą przewagę.

• Kolejna zmiana w zespole Realu

• Luis Alberto ładnie próbował wkręcić piłkę ale zrobił to niedokładnie

• Bardzo szybko Barcelona wykorzystała grę w przewadze. Real od momentu gry w osłabieniu nie potrafi poważnie zagrozić bramce rywali.

• G o o o o l l l l ! ! ! Kapitalna akcja Barcelony i Sergio Araujo po raz drugi pokonuje bramkarza Realu!!!

• Femina na boisku

• G o o o o o l l l l ! ! ! ! ! Precyzyjne uderzenie Araujo w długi róg daje gospodarzom bramkę wyrównującą!!

• Dwadzieścia pięć minut do końca spotkania i dopiero teraz po raz pierwszy goście są na połowie Barcelony.

• Raz lewą a raz prawą stroną próbują piłkarze z Barcelony. Z prawej strony w pole karne wpadł Deulofeu ale bramkarz obronił to uderzenie bez najmniejszego kłopotu

• Początek 2 połowy podobny do pierwszych 45 minut

• Rozpoczynamy 2 połowę oby dużo ciekawszą!!

• Sędzia kończy 1 połowę spotkania. Po nudnych 45 minutach Real prowadzi 1:0. Zapraszam po przerwie.

• Juanfran dośrodkowuj z lewej strony ale nikt z kolegów nie dochodzi do piłki

• Koronkowo próbowali rozegrać piłkę gospodarze ale Grimaldo uderzając z 20 metrów trafił w rywala

• Lomban próbował wyprowadzić piłkę z własnej połowy jednak zagrał niedokładnie i piłkę przejęli zawodnicy Realu.

• 5 minut do zakończenia nudnej 1 połowy.

• Mimo, że to Barcelona odrobinę była lepsza to Real za sprawą świetnej główki Morato prowadzi 1:0.

• G o o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! ! Przepięknym szczupakiem popisał się Morata i Real obejmuje prowadzenie!!

• Nudne to spotkanie w ostatnich minutach. Naprawdę nic się godnego odnotowania nie dzieje.

• Luis Alberto po raz kolejny przed szansą. Jego uderzenie z 6 metrów zostało odbite przez bramkarza Realu Madryt Castilla

• Próba uderzenia z dystansu Luisa Alberto zatrzymana przez bramkarza gości.

• Bardzo spadło tempo tego spotkania w ostatnich minutach.

• Planas ukarany żółtą kartką

• Luis Alberto na pozycji spalonej strzela po gwizdku ale arbiter nie ukarał młodego zawodnika Barcelony kartką

• Kolejna szarża Gerard Deulofeu zatrzymana na bramkarzu Realu Madryt

• Pierwsze 20 minut to ciekawa, kombinacyjna gra obu zespołów, która zakończyła się kilkoma sytuacjami dla obu drużyn.

• Gerard Deulofeu zagrywa mocną piłką w stronę Luisa Alberto, którego uderzenie blokują obrońcy. Mamy kolejny korner

• Mosqera brzydko fauluje w środku pola rywala i ogląda żółta kartkę

• Tomas Mejias spokojnie broni uderzenie głową Gerarda Deulofeu

• Rafinha zatrzymany w szarży z prawej strony bramki Realu.

• Znów szansa dla Realu. Uderzenie Denisa Cherysheva broni Masip. W odpowiedzi źle wyprowadzona kontra 3 na 1 w wykonaniu Barcelony.

• Juanfran uderza w prawy róg bramki Barcelony ale pewnie broni Masip

• Gerard Deulofeu w odpowiedzi zatrzymany przez obrońców

• Przed doskonałą szansą Real. Morata zagrywa do Fernandeza, który jednak nie zdążył do piłki!!

• Dużo strat na początku spotkania. Widać stremowanie po obu stronach

• Mecz rozpoczynają zawodnicy Realu Madryt Castilla

• Już za moment po przywitaniu początek tego spotkania

• Choć na boisko wyjdą tylko rezerwy, zainteresowanie jest przeogromne. Bilety rozeszły się jak ciepłe bułeczki, na trybunach Minie Estadi (położony w pobliżu Camp Nou stadion rezerw Barcelony) spodziewany jest komplet 15 tys. widzów. Natomiast bezpośrednią transmisję telewizyjną przeprowadzą stacje z niemal każdego kraju Europy, w tym Polski. Na pewno będzie co oglądać - w końcu ci młodzi, obiecujący gracze już za kilka chwil na dobre wkroczą w dorosły futbol jako pierwszoplanowi aktorzy.

• O zbliżającym się El Clasico w półfinale Pucharu Króla (środa, godz. 21) mówi już cały piłkarski świat. Również na polskich portalach społecznościowych i tematycznych trwają ostre dyskusje pomiędzy sympatykami obu zespołów. Zanim jednak w bój ruszą uwielbiane gwiazdy, w pierwszym szeregu bitwę stoczą młodzi tytani. To doskonała okazja, by poczuć wyraźny przedsmak zbliżających się emocji.

• Witamy w relacji na żywo z małego Gran Derbi na zapleczu ligi hiszpańskiej. Zapowiada się pasjonujące widowisko na Mini Estadi. Rezerwy FC Barcelony podejmują dzisiaj rezerwy Realu Madryt.