Liga Mistrzów. Mecz FC Barcelona - Bayern Monachium ONLINE....

Liga Mistrzów. Mecz FC Barcelona - Bayern Monachium ONLINE. Mecz o honor na Camp Nou. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Mistrzów, Grupa C
2022-10-26 21:00

FC Barcelona

0

Bayern Monachium

3

• Serdecznie dziękujemy za relację! Do "usłyszenia" wkrótce!

• Ostatni gwizdek! Bayern pokonał Barcę. Katalończycy na deskach! 5:0 w dwumeczu!

• Dobicie piłki z najbliższej odległości po zamieszaniu po rzucie rożnym. Kto podawał? Oczywiście, Serge Gnabry. Trzecia asysta skrzydłowego.

• NIESPODZIANKA! PODWYŻSZENIE WYNIKU! PAVARD! 3:0

• Ze świetną próbą Sadio Mane. Marc-Andre ter Stegen końcówkami palców broni. Bayern ma korner.

• Strzał Bayernu. Serge Gnabry próbował, jednak daleko obok bramki.

• Piłka po stronie Bayernu. Monachijczycy rozgrywają swobodnie piłkę.

• Zagramy o 4 minuty dłużej - zakomunikował sędzia Anthony Taylor.

• Mogło być groźnie. Raphinha z dośrodkowaniem w pole karne, w ostatniej chwili wybił piłkę Marcel Sabitzer.

• Długa wymiana piłki podopiecznych Xaviego. Akcja jednak wolna i nie są w stanie piłkarze Barcy zaskoczyć rywali.

• Sadio Mane leży na murawie. Ucierpiał w starciu z Pablo Torre.

• Bayern cierpliwie rozgrywa piłkę. Akcja toczy się w okolicach koła środkowego.

• Barca ruszyła z kolejnym atakiem. Brakowało jednak jakości w ostatnim podaniu i kończy się na stracie.

• Schodzi Robert Lewandowski. Nie strzeli bramki swojemu byłemu pracodawcy. W jego miejsce Pablo Torre.

• Uderzenie z ostrego kąta. Próbował Serge Gnabry. Bez trudów broni Marc-Andre ter Stegen.

• Zmiana w drużynie Bayernu: Schodzi Noussair Mazraoui. Wbiega Josip Stanisic.

• Obiecująca kontra Bayernu, ale zbyt słabo podał Serge Gnabry. Podanie nie dotarło do adresata.

• Na Camp Nou teraz słyszymy wrzawę. Kibice chcą ponieść swój zespół, by ten poszukał kontaktu.

• Hector Bellerin z dograniem w pole karne. Raphinha wyciągnął się jak struna, ale nie był w stanie piłki odpowiednio przyjąć. Rozpocznie Bayern.

• Noussair Mazraoui z efektownym dryblingiem. Później dogranie Marokańczyka w pole karne, ale bez trudów piłkę łapie Marc-Andre ter Stegen.

• W pole karne wpadł Ansu Fati. Uderzył niecelnie, ale zaraz po wejściu Hiszpana widać zryw, widać impuls. Dziwna decyzja Xaviego, że tak późno wpuścił piłkarza.

• Ciekawa próba Bayernu. Na spalonym złapany teraz Sadio Mane. Goście wcale nie chcą się zatrzymać na dwóch trafieniach.

• Nie zobaczymy już także Ousmane Dembele. W jego miejsce pojawił się Ansu Fati.

• Zmiana także w Barcelonie. Wchodzi Eric Garcia. Nie ma na murawie już Jules'a Kounde.

• Korekta w Bayernie: Schodzi Jamal Musiala, w jego miejsce Ryan Gravenberch.

• Ciekawa akcja Barcy. Próbował Ferran Torres, jednak nie przedarł się. Dobry blok w wykonaniu Matthijs'a de Ligt'a.

• Korekta także w bloku obronnym Bayernu. Nie ma już Dayota Upamecano, w jego miejsce Banjamin Pavard.

• Zmiany w drużynie gości: Zbiega Maxim Choupo-Moting, w jego miejsce Thomas Mueller. Słyszymy gwizdy na trybunach.

• Barca przy piłce. Gra toczy się na połowie Bayernu. Cały czas jednak to jest czterdziesty metr od bramki gości.

• ...nie zobaczymy już na murawie także Pedriego. W jego miejsce wszedł Raphinha.

• Zmiany w obozie Barcy. Schodzi Sergio Busquets, w jego miejsce Ferran Torres...

• Przed niezłą próbą Robert Lewandowski. Uderzenie w polu karnym kapitana Biało-Czerwonych jednak zablokowane. Duży ścisk przed bramką Svena Ulreicha.

• spalony

• Bramka nie zostaje jednak uznana. Niemiec złapany na spalonym. Gramy dalej. Wciąż 0:2.

• BAYERN NA DESKACH! SERGE GNABRY Z GOLEM! 0:3!

• Długa akcja gospodarzy i znów szwankuje dokładność. Podanie do nikogo w wykonaniu Ousmane Dembele. Przy piłce Bayern.

• Akcja Barcelony zakończona niecelnym uderzeniem Sergio Busquets'a. Odnotujmy - pierwsze uderzenie na bramkę Bayernu.

• Z kontratakiem piłkarze Barcy. Zabrał się z piłką Ousmane Dembele, jednak niecelnie zagrał do Roberta Lewandowskiego. Polak dobiegł do piłki i wywalczył aut.

• Przy piłce piłkarze gospodarzy. Widać chęć kreacji gry długimi podaniami. Rażą w oczy jednak błędy. Kolejna strata, tym razem niecelnie Frenkie de Jong.

• Ciekawa próba rozegrania Barcy, ale brakuje dokładności. Jules Kounde niecelnie.

• Wraz z rozpoczęciem drugiej połowy mamy zmianę w drużynie Bayernu: nie pojawił się na murawie Leon Goretzka (ukarany żółtą kartką). W jego miejsce Marcel Sabitzer.

• Zaczynamy drugą część meczu na Camp Nou!

• Wymowna reakcja jednego z fanów Barcy.

• barca

• Garść statystyk z I połowy:

• Posiadanie na korzyść Barcy: 54% do 46%,
    • Sytuacje bramkowe: 6 do 1 na korzyść Bayernu,
    • Faule? 5 Barcy i dwa razy tyle Bayernu.
  • Koniec pierwszej połowy! Wracamy na Camp Nou za kilkanaście minut. FC Barcelona 0, Bayern Monachium 2.

• karny

• Nie ma jedenastki! Karny anulowany, a także żółty kartonik, który był pokazany dla faulującego Holendra.

• Jest konsultacja VAR! Anthony Taylor zweryfikuje ten faul.

• Będzie rzut karny dla Barcy! Faulowany Robert Lewandowski przez Matthijs'a de Ligt'a.

• Stuprocentowa sytuacja dla Bayernu! Barcę trzyma przy życiu Marc-Andre ter Stegen. Cudowna interwencja na linii.

• Alex Balde dośrodkował w pole karne. Piłka jednak nie doszła do żadnego z partnerów. Kilka centymetrów bliżej i mogło być groźnie.

• Pierwsza kara indywidualna dla zawodnika Barcy - żółtą kartkę ogląda Sergio Busquets.

• Z rzutu wolnego spróbował także Ousmane Dembele. Wcześniej faulowany w okolicach linii pola karnego. Francuz jednak wprost w mur.

• Próba Roberta Lewandowskiego z rzutu wolnego. Uderzenie wprost w mur. Nieudany strzał.

• Frenkie de Jong wpada w pole karne. Niekonwencjonalne zagranie Holendra, jednak kończy się to na stracie.

• Kolejny kartonik dla piłkarza Bayernu. Ukarany Dayot Upamecano.

• Bayern usiadł teraz na rywalach. Barca wygląda na rozbitą. Wiele strat. Wiele niedokładności.

• Druga asysta Serge'a Gnabry'ego. Zagranie prostopadłe do wybiegającego Choupo-Motinga, a ten w sytuacji sam na sam uderzył obok interweniującego Marca-Andre ter Stegena.

• ALEŻ BAYERN TO ZAGRAŁ! 0:2! STRZELCEM CHOUPO-MOTING!

• Bayern szuka rozegrania od tyłu. Piłkarze Barcy podchodzą wysoko i chcą odebrać rywalom piłkę.

• Efektowna akcja gości na małej przestrzeni. Dużo swobody ruchów. Więcej dokładności w ostatnim podaniu i Barca mogła stracić kolejnego gola. Tymczasem piłka dla Barcelony.

• Ousmane Dembele urwał się obrońcom Bayernu i mogło być niebezpiecznie. Zawiodło jednak ostatnie podanie.

• Bayern mógł znów zagrozić, jednak Jamal Musiala ze stratą przed polem karnym gospodarzy.

• To wisiało w powietrzu. Kolejny faul piłkarzy Barcy. Sędzia już musiał pokazać kartkę. Ukarany Leon Goretzka za nadepnięcie Sergio Busquets'a.

• Po starciu z Matthijs'em de Ligt'em ucierpiał Robert Lewandowski. Arbiter z Anglii użył gwizdka, ale nie pokazał kartki.

• lewy leży

• Maxim Choupo-Moting z próbą strzału. Uderzenie plasowane w kierunku dłuższego rogu obok bramki Barcy.

• Robert Lewandowski w pojedynku z Matthijs'em de Ligt'em. Walkę wygrał Holender i piłka dla monachijczyków.

• Katalończycy wywalczyli rzut wolny. Za faul na Alex'ie Balde żółtą kartkę ogląda Noussair Mazraoui.

• Imponujący doskok piłkarzy Barcy zaraz po stracie. W efekcie - piłka wywalczona.

• Hector Bellerin popędził prawą stroną, ale podwojony przy próbie odbioru i jedyne co mógł to Hiszpan wywalczył korner.

• podanie gnabry

• Ależ podanie od Serge'a Gnabry'ego! To była jego akcja! Kapitalne podanie prostopadłe i rajd i spokój przy wkończeniu Sadio Mane. Barca 0, Bayern 1.

• MAMY OTWARCIE WYNIKU! BAYERN WYSZEDŁ NA PROWADZENIE!

• Gra Bayerny po obwodzie. Nie śpieszą się piłkarze mistrza Niemiec.

• Ousmane Dembele z ciekawym pomysłem na rozegranie, ale piłkarze Bayernu szczelnie w obronie i prostopadłe podanie Francuza zablokowane.

• Próba Bayernu z prawego skrzydła, ale dogranie Noussaira Mazraoui'ego za długie i strata.

• Ależ błąd techniczny i nonszalancja Julesa Kounde. Na szczęście dla Barcy nie skończyło się to stratą. Obrońca ofiarnie wyłuskał ponownie piłkę.

• Mogło być groźnie. Bayern zagrał długim podaniem, ale Serge Gnabry złapany na spalonym.

• Zaczęliśmy grę. Przy piłce Bayern!

• Kapitanowie, Sergio Busquets i Joshua Kimmich przywitali się i są już po losowaniu. Zaraz zaczynamy!

• Zawodnicy na murawie. Wybrzmiał hymn Ligi Mistrzów!

• Rozbrzmiał hymn FC Barcelony. Zaraz na murawie pojawią się piłkarze, którzy jeszcze czekają w korytarzu.

• camp nou

• W meczu gwizdać będzie doświadczony arbiter z Wysp, Anthony Taylor.

• Bayern Monachium mimo pewnego awansu wcale nie lekceważy rywali z Barcelony. Z podstawowych piłkarzy bawarskiej drużyny zabraknie tylko kontuzjowanych Manuela Neuera i Lucasa Hernanrdeza. Na ławce zasiądą natomiast Thomas Mueller i Kingsley Coman. Inni podstawowi piłkarze Bayerny wybiegną od pierwszej minuty na konfrontację z Barceloną.

• Mecz Roberta Lewandowskiego i spółki przeciwko jego byłemu pracodawcy będzie jednak tylko "o pietruszkę". W świetle wygranej Interu Mediolan z Viktorią Pilzno Katalończycy już pożegnali się z grą w Lidze Mistrzów na wiosnę.

• Dobry wieczór! Zapraszamy na relację LIVE z hitowego starcia Ligi Mistrzów: FC Barcelona podejmie Bayern Monachium.

Barcelona - Bayern LIVE! Lewandowski kontra koledzy. Camp Nou zaleje się łzami

Barcelona - Bayern LIVE! Lewandowski kontra koledzy. Camp Nou zaleje się łzami ©Philippe Ruiz/Xinhua News/East News

Liga Mistrzów. Mecz FC Barcelona - Bayern Monachium ONLINE. Łzy szczęścia albo łzy smutku - te emocje będą towarzyszyć kibicom zgromadzonym na Camp Nou. Drużyna Roberta Lewandowskiego w rewanżu z jego kolegami pozna odpowiedź na pytanie czy odpadnie z elitarnych rozgrywek na etapie grupy. Relacja LIVE od godziny 21:00.

Liga Mistrzów. Mecz FC Barcelona - Bayern Monachium ONLINE

- Obejrzałem ponownie nasz mecz w Monachium i dziwię się, że nie zdobyliśmy w nim bramki. Zagraliśmy bardzo dobrze, ale nie wykorzystaliśmy szans. Dziś nie wszystko jest w naszych rękach. Gdy tak się dzieje, to niepokój jest jeszcze większy - mówi przed rewanżem trener Barcelony, Xavi.

Barcelona ma dosłownie cień szansy na pozostanie w Lidze Mistrzów. Żeby tak się stało, musi bezwzględnie pokonać Bayern i liczyć na zaskakujące wieści z San Siro. Tam o 18:45 rozpocznie się mecz drugiego w tabeli Interu Mediolan z ostatnią Viktorią Pilzno. Jeśli czeska drużyna nie urwie punktów to Barca nie ma po co wychodzić na murawę.

Barcelona odpadnie z Ligi Mistrzów jeszcze przed meczem? Możliwe scenariusze

Na Allianz Arenie Barcelona zagrała nieźle. Dwie, może nawet trzy dogodne sytuacje miał sam Lewandowski, ale piłka jak na złość akurat w tym meczu nie wpadła do siatki. Bayern wygrał wyrachowaniem. Jego passa wygranych nad Barceloną to pięć meczów z rzędu; w trzech ostatnich nie stracił nawet bramki.

Do dzisiejszego meczu Barcelona przystępuje po świetnych meczach w lidze z Villarrealem (3:0) i Athletikiem Bilbao (4:0), w których Lewandowski strzelił trzy gole i zapisał asystę. Bayern ostatnio pokonał na wyjeździe TSG 1899 Hoffenheim (2:0). Dziś między słupkami zabraknie narzekającego na uraz Manuela Neuera.

Przewidywane składy na mecz FC Barcelona - Bayern Monachium:
FC Barcelona: Ter Stegen - Bellerín, Koundé, Alonso, Balde - De Jong, Busquets, Pedri - Dembele, Fati, Lewandowski.
Bayern Monachium: Ulreich - Pavard, De Ligt, Upamecano, Davies - Goretzka, Kimmich - Gnabry, Musiala, Coman - Choupo-Moting.

Nie zagrają w meczu FC Barcelona - Bayern Monachium:
FC Barcelona: Araujo, Gavi, Roberto, Christensen (?), Depay (?)
Bayern Monachium: Neuer, Hernandez, Sarr, Sane

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Bayern - Barcelona 2:0 (Liga Mistrzów, 13.09.2022)
Bayern - Barcelona 3:0 (Liga Mistrzów, 08.12.2021)
Barcelona - Bayern 0:3 (Liga Mistrzów, 14.09.2021)
Barcelona - Bayern 2:8 (Liga Mistrzów, 14.08.2020)
Bayern - Barcelona 3:2 (Liga Mistrzów, 12.05.2015)

Liga Mistrzów. FC Barcelona - Bayern Monachium TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w paśmie otwartym w TVP 1 oraz kodowanym Polsat Sport Premium 1. W internecie mecz za darmo na stronie i w aplikacji TVP Sport oraz w płatnym serwisie Polsat Box Go. W TVP komentuje duet Dariusz Szpakowski - Sebastian Mila. W Polsacie usłyszymy zaś Cezarego Kowalskiego z Piotrem Urbanem. Relacja LIVE od godziny 21:00 w GOL24 - zapraszamy!