FC Barcelona

4

Deportivo La Coruna

0

• Przed meczem można było się spodziewać się takie wyniku. Bardziej niewiarygodne jest liczba strzałów w obramowanie bramki. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem! Dziękuję za wspólnie przeżyte emocje i życzę spokojnego wieczoru!

• Koniec! FC Barcelona demoluje Deportivo na własnym stadionie!

• Była szansa na honorową bramkę dla Deportivo, ale strzał Lucasa Pereza świetnie broni Ter Stegen.

• O co tu chodzi! Leo Messi znowu trafia w słupek! To chyba jest jakiś rekord świata!

• Kolejny raz piłka trafia w słupek! Tym razem autorem strzału Luis Suarez.

• Borja Valle zmienia Carlesa Gila.

• Luca Digne melduje się na murawie. Swój występ zakończył Jordi Alba.

• Leo Messi znowu marnuje swoją okazję. Tym razem nie trafia z bardzo bliskiej odległości!

• Jordi Alba oddał strzał, piłka trafiła w słupek, ale oczywiście Paulinho był tam gdzie być powinien i dobił futbolówkę do pustej bramki! Nie do wiary, że ten chłopak kiedyś nie łapał się do składu ŁKS'u Łódź...

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Paulinho notuje dublet!

• Nie jest dane Leo Messiemu strzelić dzisiaj bramki! Strzał Argentyńczyka znakomicie broni Ruben Martinez! Golkiper jest zdecydowanie najlepszym zawodnikiem swojej drużyny!

• Rzut karny dla FC Barcelony! Faulowany w polu karnym Luis Suarez!

• Luis Suarez wychodzi sam na sam z bramkarzem rywala, chciał go minąć, ale tym razem górą Ruben Martinez!

• Niewiarygodne! Leo Messi uderza z rzutu wolnego i............. trafia w słupek! Niezliczone są jego uderzenia w metalową w część bramki!

• Oraz Emre Colaka zmienia Zakaria Bakkali.

• Podwójna zmiana w Deportivo. Guilherme zostaje zmieniony przez Frederico Valverde.

• Dośrodkowanie Juanfrana, ale żaden z jego kolegów nie potrafił zamknąć akcji.

• Andre Gomes zmenia Andresa Iniestę, którego Camp Nou żegna gromkimi brawami!

• Carles Gil oddaje bardzo groźny strzał, ale minimalnie niecelny.

• Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, ale tym razem dobrze interweniuje Thomas Vermaelen.

• Ależ początek drugiej części meczu! Już w pierwszych sekundach Luis Suarez kończy świetną akcję swojej drużyny. Znowu musiał tylko dopełnić formalności. Bardzo łatwe bramki wpadają dla Blaugrany.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Luis Suarez po raz drugi!

• Rozpoczęcie drugiej połowy! Czy FC Barcelona będzie kontynuować swój strzelecki popis?

• Koniec pierwszej części meczu. Do przerwy Barcelona spokojnie kontroluje spotkanie i nie ma co ukrywać - wynik mógł, a nawet powinien być dużo wyższy! Czekamy na kolejne bramki!

• Co tu się teraz wydarzyło! Leo Messi podał do Suareza, który krzyżakiem uderzył na bramkę, a z samej linii bramkowej wybił piłkę Ruben!

• Dobra interwencja Pique i Deportivo traci jedną z nielicznych szans na zdobycie bramki.

• Niewiarygodne! Leo Messi tym razem trafił w słupek, a Paulinho tylko dobił piłkę do pustej bramki! To jest niemożliwe, jak często argentyński gwiazdor obija obramowanie bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Paulinho!

• Leo Messi oddaje strzał, a piłka trafia w poprzeczkę! Dużo szczęścia mają gracze Deportivo!

• Aleix Vidal otrzymał dobre prostopadłe podanie, lecz nie zdołał utrzymać piłki w boisku.

• Fabian Schar ukarany żółtą kartką.

• Aleix Vidal zagrał idealne do Leo Messiego. Argentyńczyk wyłożył piłkę na pustą bramkę Suarezowi, który tylko dopełnił formalności.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Luis Suarez w końcu pakuje piłkę do bramki!

• Znowu Ruben ratuje swoją drużynę! Teraz Aleix Vidal oddał potężny strzał, ale robinsonada bramkarza gości ratuje Deportivo!

• Indywidualna akcja Leo Messiego kończy się znakomitą paradą Rubena. Było blisko.

• I mamy wspomnianą zmianę. Kontuzjowanego Paco Alcacera zmeni Aleix Vidal.

• Napastnik Blaugrany nie da rady kontynuować gry. Zaraz nastąpi roszada.

• Paco Alcacer leży na murawie. Czy będzie konieczna zmiana?

• Ter Stegen wychodzi z bramki i przerywa akcję rywala.

• Leo Messi oddaje strzał w sam środek bramki. Kompletnie nieudane uderzenie.

• Coraz odważniej pogrywa sobie Deportivo. Teraz zmarnowany rzut rożny, ale widać że nie chcą zamykać się na własnej połowie.

• Celso Borges oddaje zbyt słabe uderzenie by zaskoczyć Ter Stegena. Spokojnie łapie piłkę Niemiec.

• Piłka wpada do siatki po strzale Luisa Suareza, ale wcześniej sędzia liniowy podnosi chorągiewkę!

• Paskudnie zmarnowana szansa kontrataku przez gości. Szkoda, gdyż w tym meczu mogą mieć mało takich szans.

• Pierwsza zmarnowana bardzo groźna okazja! Andres Iniesta wyłożył piłkę Leo Messiemu, który uderza nad bramką!

• Od środka zaczęli gospodarze!

• Na ławce ekipy gości zasiada Przemysław Tytoń. Szkoda, że nie widzimy Polaka przeciwko tak uznanej marce.

• Obie drużyny wychodzą z tunelu, a z trybun rozbrzmiewa hymn Blaugrany!

• Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się wynikiem 2:1 dla Deportivo. Był to wynik mocno zaskakujący, ale miało to miejsce w La Coruna. Ostatni pojedynek na Camp Nou to całkowita dominacja FC Barcelony, która wygrała aż 4:0. Jak będzie dzisiaj?

• 15 meczów - 12 zwycięstw - 3 remisy - 0 porażek. Tak wygląda bilans Blaugrany w tym sezonie. Wydaje się niemożliwe, aby dzisiaj Deportivo La Coruna, które zajmuje 17 miejsce pokonało tak rozpędzoną drużynę Dumy Katalonii.

• Skład FC Barcelona!

• Skład Deportivo La Coruna!

• Na relację LIVE z tego meczu serdecznie zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

• Faworyt dzisiejszego spotkania jest tylko jeden. Rozpędzona niczym czołg FC Barcelona powinna dzisiaj zmiażdżyć rywala znajdującego się w dole tabeli. Goście liczą dzisiaj tylko na jak najmniejszy wymiar kary.