FC Barcelona - FC Porto ONLINE. Wygłodniały Robert...

FC Barcelona - FC Porto ONLINE. Wygłodniały Robert Lewandowski poluje w Lidze Mistrzów. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Mistrzów, Grupa H
2023-11-28 21:00

FC Barcelona

2

FC Porto

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

• W ostatniej kolejce fazy grupowej Barcelona pojedzie do Belgii na mecz z Antwerpią, natomiast Porto w meczu o awans zmierzy się u siebie z Szachtarem. W najbliższy weekend Dumę Katalonii czeka prestiżowe starcie z Atletico Madryt.

• Straty - 15
  • Pierwsza połowa była wyrównana, natomiast po przerwie to Barcelona sprawiała znacznie lepsze wrażenie i zasłużenie wygrała to spotkanie. Robert Lewandowski niewidoczny praktycznie przez całe spotkanie.

• Koniec meczu! Barcelona wygrywa z Porto i awansuje do fazy pucharowej!

• Porto atakuje rozpaczliwie, ale Barcelona umiejętnie wybija piłkę z własnej połowy.

• Znakomity kontratak Porto, do piłki przed polem karnym dopadł Francisco Conceição, ale zupełnie niepilnowany, uderzył wprost w bramkarza!

• Do podstawowego czasu gry Daniele Orsato doliczył co najmniej sześć minut.

• Natomiast Danny Namaso zmienił Fabio Cardoso.

• Dwie ostatnie roszady także w Porto. Toni Martinez pojawił się w miejsce Wendersona Galeno

• Ostatnia zmiana w Barcelonie. Lamine Yamal zastąpił Raphinhę.

• Ilkay Gundogan zagrał w pole karne rywali, tam przewrotką popisał się Raphinha, ale bramkarz interweniował znakomicie!

• Robert Lewandowski dograł na pole karne Porto, ale żaden z jego partnerów nie dopadł do piłki.

• Porto rozgrywa piłkę w środku pola, ale nie może znaleźć miejsca, by przybliżyć się do bramki rywali.

• Zmiana także w Barcelonie. Alex Balde pojawił się w miejsce Joao Cancelo.

• Natomiast Nico Gonzalez zastąpił Stephena Eustaquio.

• Dwie zmiany w drużynie Porto. Francisco Conceicao pojawił się w miejsce Evanilsona

• W odpowiedzi w pole karne Porto wpadł Ilkay Gundogan, ale uderzył wprost w bramkarza rywali.

• Zakotłowało się w polu karnym Barcelony, ale żaden z graczy gości nie potrafił oddać strzału.

• Ferran Torres oddał niecelny strzał z dystansu, ale i tak był na spalonym.

• Pierwsza zmiana w Barcelonie. Ferran Torres zastąpił Joao Felixa.

• Pepe Aquino Cossa z żółtą kartką za faul w środku pola.

• W odpowiedzi w "szesnastce" Barcelony znalazł się Evanilson, ale gracz gości był na spalonym.

• Joao Felix wpadł w pole karne rywali, wyłożył piłkę do Roberta Lewandowskiego, ale Polak łatwo ją stracił.

• Raphinha odebrał piłkę na połowie przeciwnika, ale arbiter odgwizdał faul Brazylijczyka.

• Roszada w szeregach Porto. Jorge Sanchez pojawił się w miejsce Joao Mario.

• Spokojniejszy fragment meczu. Porto próbuje uspokoić grę.

• Joao Cancelo wrzucił na głowę Roberta Lewandowskiego, ale ten uderzył niecelnie.

• Joao Cancelo wpadł w pole karne Porto upadł, ale Daniele Orsato nie zdecydował się na użycie gwizdka.

• Od kilku minut Barcelona rozgrywa piłkę w środku pola. Goście nie wiedzą jak odebrać futbolówkę.

• Wreszcie słychać żywiołowy doping kibiców Barcelony. Chyba po raz pierwszy w tym spotkaniu.

• Żółtą kartką ukarany Joao Felix.

• Świetna dwójkowa akcja Joao Cancelo z Joao Felixe. Ten pierwszy zagrywał w pole karne, a snajper Barcelony precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w siatce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Joao Felix daje prowadzenie Barcelonie!!!

• Joao Mario ukarany żółtą kartką.

• Znakomity kontratak Porto, ale w decydującym momencie skutecznie interweniował Ronald Araujo.

• Evanilson ucierpiał po starciu z rywalem.

• Zakotłowało się w polu karnym Dumy Katalonii, ale goście nie zdołali oddać strzału.

• Prostopadłe podanie w pole karne Barcelony, jednak spokojnie interweniował Inaki Pena.

• Joao Felix dostał piłkę przed polem karnym gości, oddał potężny strzał, który trafił w poprzeczkę!

• Zaczynamy drugą połowę!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Tak prezentują się wszystkie wyniki do przerwy.

• Na relację z drugiej połowy zapraszamy za kilkanaście minut.

• Pierwsza połowa dość wyrównana. Porto wydaje się być nieco konkretniejsze, ale świetnymi interwencjami popisuje się Inaki Pena. Robert Lewandowski jeszcze bez sytuacji.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy remis 1:1.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Arbiter przerwał grę, bo pomocy medycznej potrzebuje Fabio Cardoso.

• Fantastyczna interwencja Inakiego Peny! Świetnie wybronił strzał Alana Vareli

• Fatalny błąd bramkarza Porto, który podał pod nogi gracza Barcelony, ten jednak uderzył wprost w rywala!

• Joao Cancelo znowu ruszył skrzydłem, łatwo minął rywala, jednak podał niedokładnie.

• Błyskawiczny kontratak Barcelony, ale Raphinha łatwo stracił piłkę w polu karnym rywali.

• Frenkie de Jong z żółtą kartką za taktyczny faul.

• Żółtą kartką za niesportowe zachowanie ukarany Fabio Cardoso.

• Raphinha wpadł w "szesnsatkę" rywali, zagrał do Joao Felixa, ale ten fatalnie spudłował.

• Joao Cancelo dostał piłkę po lewej stronie, wpadł w pole karne, minął rywala i precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Błyskawiczna odpowiedź Barcelony! Joao Cancelo!!!

• Mehdi Taremi uderzył z dystansu, piłka po rykoszecie trafiła do Wenderson Galeno, którego strzał świetnie wybronił bramkarz. Do dobitki dopadł Pepe Aquino Cossa i był już bezbłędny!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Pepe Aquino Cossa daje prowadzenie Portugalczykom!!!

• Joao Mario popędził na bramkę rywali, zagrał do Wendersona Galeno, ten pokusił się o strzał, jednak świetną interwencją popisał się Inaki Pena!

• Znakomita wrzutka do której dopadł Mehdi Taremi, ten wpakował piłkę do bramki, ale arbiter dopatrzył się spalonego!

• Znowu coraz bardziej naciska Porto. Goście grają jak równy z równym.

• Dośrodkowanie ze stojącej piłki bez zagrożenia dla obrony Barcelony.

• Kolejne dobre zagranie w pole karne Dumy Katalonii, ale gospodarze wyszli z tego obronną ręką.

• Dobra wrzutka na głowę Roberta Lewandowskiego, ale zablokował go rywal.

• Wrzutka w pole karne Porto trafiła do Joao Felixa, ten przyjął piłkę i oddał strzał. Futbolówka odbiła się od rywala i wyszła na rzut rożny.

• Porto odebrało piłkę na połowie rywala, ale nie zdołało zagrozić bramce Barcelony.

• Fragment meczu, kiedy gra toczy się w środku pola. Porto próbuje dłużej utrzymać się przy piłce, ale Barcelona bardzo uważnie w defensywie.

• Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry, piłka trafiła do Ronalda Araujo, ale ten nie zdołał jej przyjąć.

• Po oskrzydlającej akcji Barcelona wywalczyła rzut rożny.

• Raphinha zagrał do Pedro, ten był na spalonym, ale chwilę później piłkę złapał bramkarz, więc arbiter nie użył gwizdka.

• Szybkie te pierwsze minuty. Na spalonym gracz Porto.

• Raphinha oddał potężny strzał z dalszej odległości, jednak świetnie interweniował Diogo Costa!

• Dobre wejście gości w pole karne Barcelony, ale tam jeden z graczy Porto sfaulował rywala.

• W odpowiedzi Joao Cancelo uderzył z dystansu, ale także bez zagrożenia.

• Evanilson oddał strzał z linii pola karnego, ale trafił wprost w rywala.

• Porto agresywnie rozpoczęło ten meczu. Goście ustawieni wysoko i nie odstępują rywali na krok.

• Pierwszy faul w środku pola. Zaraz Barcelona wznowi grę.

• Zaczynamy mecz na stadionie olimpijskim!

• Piłkarze obu drużyn już na murawie. Za chwilę rozpoczniemy batalię!

• W drugim meczu tej grupy Szachtar wygrał w Hamburgu z Antwerpią, a więc zrównał się punktowo z Barceloną i Porto. Rywalizacja o awans jest niezwykle ciekawa!

• Koniec rozgrzewki! Za niecały kwadrans zaczynamy mecz.

• Rozjemcą tego meczu będzie Włoch Daniele Orsato. W tym sezonie prowadził dwa mecze fazy grupowej Ligi Mistrzów, a we włoskiej Serie A sędziował hitowe starcie pomiędzy Napoli, a Milanem.

• W tej edycji Ligi Mistrzów Robert Lewandowski tylko raz trafił do bramki przeciwnika. Było to w inaugurującym fazę grupową meczu przeciwko Antwerpii. Polak zaliczył wtedy bramkę i asystę, a Barcelona wygrała to spotkanie 5:0.

• Natomiast oto zestawienie FC Barcelony:

• Tak prezentuje się skład FC Porto na dzisiejsze spotkanie:

• Na korzyść Porto działa fakt, że w ubiegły weekend rozgrywało mecz Pucharu Portugalii z zespołem z niższej ligi, więc podstawowi mogli nabrać sił przed starciem w Lidze Mistrzów.

• Po przerwie reprezentacyjnej Duma Katalonii tylko zremisowała na wyjeździe z Rayo Vallecano, a jej gra w ostatnich tygodniach daje wiele do życzenia. Wydaje się, że Barcelona jest w słabszej formie niż w momencie, kiedy te zespoły spotykały się po raz pierwszy. Warto również odnotować, że w meczu który odbył się w Portugalii, kontuzji trwającej miesiąc nabawił się Robert Lewandowski.

• Pierwszy mecz między tymi drużynami zakończył się skromnym zwycięstwem Barcelony 1:0.

• Hiszpanie mogli zapewnić już sobie awans do kolejnej rundy, jednak ta wpadka spowodowała, że nie tylko będą musieli walczyć o pierwsze miejsce w grupie, ale także "drugie życie" dostał zespół z Doniecka, który realnie włączył się o walkę o awans.

• W poprzedniej kolejce fazy grupowej Barcelona niespodziewanie przegrała z Szachtarem 0:1 i teraz musi walczyć z portugalską drużyną o pierwsze miejsce w grupie. Niespodziewanie do walki o awans włączyli się także Ukraińcy. Szczególną motywację na bramkę ma Robert Lewandowski, który w Lidze Mistrzów nie "ukąsił" już od dwóch miesięcy. Początek we wtorek o godzinie 21:00.

• Arena dzisiejszej batalii!

• Witamy serdecznie! W 5. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów FC Barcelona na stadionie olimpijskim zmierzy się z FC Porto. Na relację na żywo z tej rywalizacji zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Portal i.pl

Robert Lewandowski na treningu Barcelony
1/4
przejdź do galerii

©PAP/EPA

Liga Mistrzów. Mecz FC Barcelona - FC Porto ONLINE. W poprzedniej kolejce fazy grupowej Barcelona niespodziewanie przegrała z Szachtarem 0:1 i teraz musi walczyć z portugalską drużyną o pierwsze miejsce w grupie. Niespodziewanie do walki o awans włączyli się także Ukraińcy. Szczególną motywację na bramkę ma Robert Lewandowski, który w Lidze Mistrzów nie "ukąsił" już od dwóch miesięcy. Początek we wtorek o godzinie 21:00, relacja LIVE w GOL24.

Liga Mistrzów. Mecz FC Barcelona - FC Porto ONLINE

Barcelona co prawda jest liderem grupy H, jednak ma tyle samo punktów co jej dzisiejszy przeciwnik. Wszystko za sprawą tego, że w poprzedniej kolejce Katalończycy niespodziewanie przegrali w Hamburgu z Szachtarem Donieck 0:1.

Portugalczycy w lidze zajmują dopiero trzecie miejsce ustępując dwóm najgroźniejszym rywalom. Miesiąc temu w meczu na szczycie przegrali na wyjeździe z Benficą 0:1. Na korzyść Porto działa fakt, że w ubiegły weekend rozgrywało meczu Pucharu Portugalii z zespołem z niższej ligi, więc podstawowi mogli nabrać sił przed starciem w Lidze Mistrzów.

W tej edycji Ligi Mistrzów Robert Lewandowski tylko raz trafił do bramki przeciwnika. Było to w inaugurującym fazę grupową meczu przeciwko Antwerpii. Polak zaliczył wtedy bramkę i asystę, a Barcelona wygrała to spotkanie 5:0. Z pewnością snajper jest głodny goli i marzy, by dzisiaj ponownie wpisać się na listę strzelców.

Przypuszczalne składy w meczu FC Barcelona - FC Porto:
FC Barcelona: Peña - João Cancelo, Ronald Araújo, Iñigo Martínez, Balde - De Jong, Gündoğan, Pedri - Raphinha, Lewandowski, João Félix
FC Porto: Diogo Costa - João Mário, Grujić, Fábio Cardoso, André Franco - Pepê, Eustáquio, Varela, Galeno - Taremi, Evanilson

Nie zagrają w meczu FC Barcelona - FC Porto:
FC Baarcelona: Gavi, Sergi Roberto
FC Porto: Marcano, Wendell, Zaidu

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Porto - Barcelona 0:1 (Liga Mistrzów, 04.10.2023)
Barcelona - Porto 2:0 (Superpuchar Europy, 26.08.2011)
Porto - Barcelona 0:2 (Liga Mistrzów, 07.03.2000)

Mecz FC Barcelona - FC Porto TRANSMISJA TV

Transmisja meczu na kanale Polsat Sport Premium 1. W internecie stream w aplikacji oraz na stronie Polsat Box. Komentuje duet Bożydar Iwanow, Przemysław Łagożny. Relacja LIVE od godziny 21:00 w GOL24 - zapraszamy!