FC Barcelona

4

Getafe CF

0

• Koniec spotkania!!! Barca po dobrym spotkaniu pokonuje Getafe CF 4:0 i traci już tylko 1 punkt do Realu Madryt. Zapraszam na kolejne relacje LIVE i dziękuję za uwagę Tomasz Kozimala

• Arbiter spotkania dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry

• Arroyo za Riosa w Getafe

• Poprzeczka Messiego!!! Próbował dobijać Sanchez, ale niecelnie!!

• Cuenca! nie zdążył strzelić, gdyż Moya wygarnął mu sprzed nóg futbolówkę!

• Xavi wspaniałe podanie z głębi pola, nie ma spalonego i Messi świetnie przyjął piłkę, oddał strzał, ale broni Moya!

• Ładnie Messi do Iniesty w pole karne gości, ale ten jednak piłki nie opanował

• 20 letni Muniesa doczekał się zmiany. Zastępuje na placu gry Mascherano

• Zmiana gospodarzy. Tello wchodzi za Pedro

• Cuenca!!! Nie ma gola! Po podaniu Puyola fatalne pudło Cuenci!

• Bezradne Getafe nie strzeliło celnie ani razu w tej połowie na bramkę Valdesa

• Montoya zmienia Adriano

• GOOOOOOOOL!!! Genialne dośrodkowanie Messiego i Pedro trafia do siatki Moyi!!! 4:0!!!

• Masilela sfaulował Cuencę i rzut wolny pod polem karnym Getafe

• Głową trafił Alexis, który daje pewne zwycięstwo Katalończykom!

• Barca ma pełną kontrolę nad przebiegiem tego spotkania i widać, że dąży do strzelenia kolejnego gola

• Wracamy na Camp Nou. Rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy 2:0 dla Bracy i zasłużone prowadzenie Blaugrany

• Messi!!! GOOOOOOOOL!!!! Wspaniałe klepa przed polem karnym Argentyńczyka z Iniestą!!! I w okno wspaniale uderza snajper Katalończyków !!!

• Cuenca szaleje na prawej flance boiska. Wyśmienicie jednak spisują się stoperzy gości stopując gracza Barcy

• Wolno rozgrywana piłka pomiędzy zawodnikami Getafe. Żadna z drużyn nie kwapi się do ataku. Do końca połowy jedynie 5. minut

• Pedro płasko podaje w pole karne, ale wyjaśnia sytuację stoper Getafe

• Nie wiem jak teraz to nie wpadło!!! Płaskie zagranie Cuenci, ale Sanchez nie trafia w pustą bramkę z 5. metrów!!!

• Niezły fragment gry Getafe, jednak dośrodkowania podopiecznych Garcii kończą się na obrońcach Blaugrany

• Korner dla Getafe. Interesująca akcja z prawej strony Riosa. Kończy się to strzałem Pereza i minimalnie obok słupka!

• Messi!!! Nie trafia jednak w bramkę! Rzadko w takich sytuacjach myli się Argentyńczyk, jednak obok bramki.

• Xavi mocno wrzucał piłkę w pole karne Getafe, ale wybili obrońcy gości

• Brutalny faul Pedro Riosa na Inieście i tuż zza pola karnego będzie rzut wolny

• Getafe się broni i sprawdza się scenariusz zapowiadany przed meczem. Barca atakuje, a goście starają się bronic i kontratakować

• Piłka wybita z linii!!! Nie ma kolejnego trafienia dla Barcy. Xavi podciął lekko piłkę nad Moyą, ale futbolówkę wybił jeden z obrońców gości!

• Ależ akcja Katalończyków!!! Fantastyczna interwencja Moyi!!!! Nie ma podwyższenia wyniku. Szczęście po stronie Getafe!

• GOOOOOOOOOL!!! Alexis Sanchez i 1:0!!!!!!!! Ładna akcja Blaugrany. Asystę zalicza Leo Messi!!!

• Iniesta! Uderza w gąszczu defensorów Getafe, ale broni Moya!

• Sanchez faulowany. 40. metrów do bramki Moyi

• Zaczynamy mecz miejmy nadzieję wielkich emocji! Od środka rozpoczęli gospodarze!

• Piłkarze już na murawie, za moment pierwszy gwizdek arbitra!

• Zapraszam do komentowania spotkania i obstawiania wyników na forum:)

• Zaczynamy za ok. 7 minut!

• Guardiola nie skorzysta dziś z usług Dani Alvesa i Pique. Natomiast podbudowani zawodnicy Azulones są na fali po pokonaniu Realu Sociedad, Valencii i Sportingu chcą walczyć o 6 miejsce premiowane gra w europejskich pucharach

• Getafe nie ma nic do stracenia w dzisiejszym spotkaniu. Podopieczni Luisa Garcii zajmują obecnie siódma lokatę w hiszpańskiej ekstraklasie i walczą z Osasuną Pampeluną o europejskie puchary i z pewnością przyjeżdżają do Barcelony po "wyrwanie" drużynie Pepa Guardioli choćby jednego punktu. Z kolei Blaugrana, aby marzyć o zdobycie mistrzostwa Hiszpanii dziś po prostu muszą pokonać Getafe

• Witam Państwa z relacji LIVE meczu w ramach 33. kolejki hiszpańskiej Primera Division. Dziś na Camp Nou vice lider tabeli- Barcelona podejmie Getafe CF, z którym na jesień sensacyjnie przegrała 0:1. Duma Katalonii traciła wtedy 10. oczek do Królewskich. Dziś sytuacja diametralnie się zmieniła i Katalończycy w razie zwycięstwa będą tracić tylko jeden punkt do Realu Madryt. Na relację "akcja po akcji" zaprasza Tomasz Kozimala