6

Getafe CF

1

• Dziękujemy za uwagę!

• Zasłużona wygrana dla Barcelony przeciwko osłabionym kontuzjami i zawieszeniami Getafe.

• Koniec meczu! Barcelona gromi Getafe 6:1

• Nieudana pułapka ofsajdowa przy rzucie wolnym dla Barcelony. Przed bramką znalazł się Thiago z Pique. Pierwszy zapisał na swoim koncie asystę, a drugi bramkę.

• Goooolll! Pique!!!

• Messi wpadł w pole karne z piłką, którą wybił mu spod nóg Escudero. Trafiła ona jednak do Iniesty, który zdobył bramkę na którą zasłużył, rozgrywając dzisiaj kapitalne spotkanie.

• Goolll !!!! Iniesta!!!

• Kolejne dośrodkowanie Alvesa, po którym piłka mogła wpaść do bramki. Niestety dla Barcelony po raz kolejny uderzenie głową Messiego jest niecelne.

• Dobre dośrodkowanie Daniela Alvesa, ale piłkę wybili obrońcy Getafe.

• Fatalne zachowanie Jordi Alby, który zamiast wybić piłkę chciał ją przepuścić do bramkarza. Między bramkarzem a obrońcą Barcelony znalazł się Alvaro i umieścił piłkę w bramce.

• Goolll Alvaro!

• Mogła być kolejna okazja dla Barcelony, ale Tello wypuścił piłkę sobie za daleko i odebrał mu ją jeden z obrońców Getafe.

• Lionel Messi widział że Tello znajdował się na pozycji spalonej, dlatego poczekał z podaniem do swojego kolegi, który jak otrzymał piłkę, to uderzył bardzo celnie i powiększył prowadzenie Barcelony.

• Goollll! Piękny strzał Tello!

• I z boiska schodzi Puyol a za niego pojawi się Mascherano. Jest to zmiana o którą poprosił sam zawodnik, ale nie wygląda to na zbyt poważny uraz.

• Zmiana także w Barcelonie. Schodzi strzelec jednej z bramek Alexis Sanchez, a za niego pojawi się Tello.

• I ostatnia zmiana w Getafe. Z boiska schodzi Colunga, a za niego pojawi się Alvaro.

• Kolejna zmiana w Getafe. Z boiska schodzi Barrada, a za niego pojawi się Sarabia.

• Alves dośrodkowuje z prawej strony. Do piłki wyskakują Sanchez i bramkarz Getafe Codina. Napastnik Barcelony był szybszy, ale piłka nie wpada do bramki, ani nie mamy rzutu karnego.

• Zmiana w Getafe. Pedro Leon zastępuje Gavilana.

• Uderzenie Messiego z linii pola karnego, znalazło się bez problemu w rękach Codiny.

• Iniesta po raz kolejny do Messiego, ale piłka tym razem w rękach bramkarza Getafe.

• Precyzyjne uderzenie Villi i mamy już 3:0!

• Goll!! Villa!!!

• Żółta kartka dla Songa, za ostry faul.

• Ale zamieszanie! To musiała być bramka! Piłkę w polu karnym otrzymał Messi i zwlekał z uderzeniem, które zostało zablokowane przez obrońców, dobijał Sanchez, ale znowu piłkę ofiarne bronili obrońcy Getafe!

• Iniesta popisał się kapitalnym rajdem wchodząc w pole karne gości, kapitalną interwencją popisał się Lopo, który wybił mu piłke spod nóg.

• Na wolne pole wybiegał Alexis Sanchez, ale niecelnie próbował podawać do niego Thiago.

• Iniesta do Messiego, a Argentyńczyk do Daniela Alvesa, dośrodkowanie prawego obrońcy Barcelony było jednak zbyt mocne aby mógł dojść do piłki, któryś z kolegów z zespołu.

• W przerwie jedna zmiana. Mało aktywnego Adriano zastąpił Daniel Alves.

• Drugą część spotkania rozpoczynają piłkarze Barcelony!

• Od początku spotkania grę prowadzili piłkarze Barcelony, którzy swoją przewagę udokumentowali dwoma bramkami. Miejmy nadzieję że w drugiej połowie zobaczymy kolejne bramki.

• Koniec pierwszej połowy! Barcelona prowadzi do przerwy 2:0!

• W polu karnym z piłką przedzierał się Sanchez, który podał ją w końcu do Messiego. Jego uderzenie obronił jednak Jordi Codina.

• Tym razem żółta kartka dla Diego Castro, za niepotrzebny faul.

• Kolejna dobra akcja Barcelony. Piłkę wymieniali między sobą Iniesta, Villa i Messi, który podał do Thiago, ale dośrodkowanie Brazylijczyka złapał Codina.

• Żółta kartka dla Lopo za ostry faul na Villi.

• Messi minął trzech zawodników i podał do Villi, który po chwili oddał mu piłkę. Ale uderzenie głową minęło bramkę Getafe.

• Dobra akcja Adriano z prawej strony, który minął dwóch zawodników i dośrodkował w pole karne, na szczęście dla gości, piłkę wybił obrońca Getafe Alexis.

• Szybka akcja Barcelony. Thiago podaje do Messiego, a Argentyńczyk uderza w słupek! Mogło być 3:0!

• 6-7 ładnie wymienionych podań Getafe zakończonych uderzeniem Colungi, które wylądowało jednak ponad poprzeczką bramki Barcelony.

• Iniesta podał piłkę na lewą stronę do Davida Villi, który dośrodkował ją w pole karne do Messiego. Argentyńczyk zbierał się do przewrotki, ale nie trafił w piłkę.

• Coulunga dośrodkowuje w pole karne do Diego Castro, ale piłka wylądowała w rękach Valdesa.

• Rajd po boisku rozpoczął Messi, ale dobra interwencja Lopo, uchroniła Getafe przed groźną sytuacją.

• Thiago podał piłkę w stronę Alexisa, ale podanie zbyt mocne, aby mogło być celne.

• Kolejne świetne podanie Iniesty w pole karne. Tym razem do piłki doszedł Thiago, który nie zdecydował się na uderzenie, ale wyłożył ją Messiemu, a najlepszy zawodnik na świecie, umieścił piłkę w bramce.

• Golll! Messi!!

• Lacey podał daleką piłkę do Diego Castro, ale pomocnik Getafe nie doszedł do niej.

• Kolejna okazja Barcelony, z prawej strony dośrodkowywał Alba, ale było ono zbyt mocne aby Messi mógł skierować piłkę głową do bramki.

• Genialne podanie Iniesty ze środka pola do Alexisa Sancheza, który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości i wyprowadził Barcelonę na prowadzenie.

• Goolllll! Alexis Sanchez!

• Pierwszą akcję przeprowadzili piłkarze Getafe, ale do zbyt mocnego dośrodkowania z prawej strony nie doszedł Diego Castro.

• Mecz rozpoczynają piłkarze Getafe!

• Ławka rezerwowych Getafe : Lacen, Álvaro, Pablo Sarabia, Paco Alcácer, Fernández, Diego Castro

• Ławka rezerwowych Barcelony: Dani Alves, Fàbregas, Pinto, J. Mascherano, Busquets, Pedro, Tello

• To na pewno będzie inny mecz z powodu na czas rozpoczęcia. Trenowanie a granie o tej porze to dwie bardzo różniące się od siebie rzeczy, zamierzamy jednak wyjść i dać z siebie wszystko od pierwszego gwizdka. - stwierdził Jordi Roura przed spotkaniem

• W pierwszym spotkaniu w tym sezonie pomiędzy obiema drużynami padł wynik 4:1 dla Barcelony

• Spróbujemy jutro coś zdziałać w celu osiągnięcia korzystnego rezultatu, przystąpimy do meczu bez strachu. Mamy świadomość, że bardzo trudno wywieźć stamtąd punkty rywalizując z drużyną, która jest w formie, ale postaramy się. Zagramy tak jak zawsze, bez strachu. Wierzymy w siebie, za nami dobry tydzień, obyśmy zwieńczyli go zdobyczą punktową w Barcelonie - powiedział zawodnik Getafe Abdel Barrada

• Ekipa Getafe fatalnie rozpoczęła 2013 rok. Dopiero w ostatniej kolejce wygrali po raz pierwszy w tym roku, pokonując 3:1 Deportivo.

• Jordi Roura ma do dyspozycji niemal wszystkich zawodników. Nie zagrają jedynie Abidal, Dos Santos i Xavi, który w meczu z Valencią naciągnął mięsień i będzie pauzował jeszcze przez tydzień.

• Rezultaty osiągane na Camp Nou w tym sezonie są imponujące - dziewięć wygranych przy zaledwie jednym remisie, 34 bramki strzelone, 8 goli straconych.

• Witamy podczas relacji ze spotkania Primera Division, w którym FC Barcelona podejmie na Camp Nou Getafe CF.