FC Barcelona

5

Granada CF

3

• Koniec spotkania. Druga połowa miała być nudna, a okazała się niezwykle emocjonująca. Zasłużone zwycięstwo Barcelony i pobity rekord strzelecki Messiego. ! Tak w kilku słowach można podsumować to spotkanie. Za śledzenie relacji dziękuje: Daniel Kawczyński :) Dobranoc :)

• Żółtko dla Abela.

• Geijo ukarany za pyskowkę.

• Siqueiira ponownie egzekutorem i ponownie skuteczny !

• Ale się dzieje na Camp Nou !! Dwukrotny asystent Dani Alves zagrywa ręką i ogląda drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Na dodatek Granada będzie miała rzut karny.

• 5:2 !!!! Messi śrubuje nowy rekord !!! Alves świetnym podaniem w uliczkę wypuścił Messiego, który poradził sobie z wychodzącym bramkarzem i z okolic końcowej linii w prawym narożniku, trafia do siatki !

• GOOOOOOOOOLL !!!!!!!!!!! Iniesta wspaniale, prostopadle po ziemi, między obrońców do Messiego. Ten dośrodkował sprzed linii na środek do Alvesa. zrobił to trochę niedokładnie, bo Cesar zdołał odbić piłkę, która trafiła pod nogi Tello. Ten spokojnie ją przyjął i po ziemi posłał w lewy róg.

• Pierwszy kontakt z piłką Gejijo i mamy rzut rożny dla Granady ! Nic z tego wyszło.

• Heijo za Ighalo.

• Powinien paść czwarty gol dla Barcelony ! Tello otrzymał imponujące podanie w uliczkę i w polu karnym, kapitalnie ograł bramkarza i natychmiast powinien skierować piłkę do pustej siatki ! Długo jednak zwlekał z decyzją i został powstrzymany przez obrońcę.

• Barcelona cały czas dominuje. Czy zobaczymy kolejne bramki ? :)

• Iniesta za Alcantarę

• Tello za Alexisa

• Abel w miejsce Hurtado.

• Chcieliśmy napisać, że mecz zaczyna się od nowa :) Nie dało rady :)

• Messsii !!!!!!! Barca znów prowadzi. Wspaniały prostopadły przerzut Alvesa nad obrońcami i Argentyńczyk pewnie przerzuca piłkę nad bramkarzem !

• Moises ukarany za faul na Messim.

• Malaga dostała wiatru w żagle. Prawą stroną przedzierał się Uche i próbował uderzyć pod poprzeczkę z ostrego kąta. Minimalnie się pomylił. !

• Zamieszanie w polu karnym Granady zakończone niecelnym uderzeniem Thiago !

• Siqueira podchodzi do piłki i pewnie kieruje ją w prawym róg bramki ! Na Camp Nou pachnie sensacją !

• Karny dla Granady !! Alves przewraca w polu karnym jednego z przeciwników. Czy będzie remis ?

• Pique mógł się teraz zrehabilitować. Po dośrodkowaniu z lewej strony z rzutu wolnego, stoper Barcelony główkował, ale prosto w ręce Cesara.

• Cortes ogląda żółtą kartkę.

• GOOOOL !!! Granada łapie kontakt. Mainz wspaniale dośrodkował z lewej strony z rzutu wolnego. W polu karnym Mainz wygrał pojedynek główkowy z Pique i zmusił do kapitulacji bezrobotnego dotąd Valdesa.

• Messi bliski wyrównania rekordu. Po podaniu Cuenci z prawej strony, dostawił nogę, lecz w tej sytuacji piłka minęła lewy słupek.

• Na Camp Nou pada deszcz i wieje silny wiatr, który przytargał na plac gry, reklamę leżącą niedaleko bramki. Sędzia na moment przerwał grę. Tymczasem na boisku, Barcelona pewnie dominuje.

• Keita ukarany. Pytanie czy słusznie, bo nam się wydaje, że trafił w piłkę :)

• Barcelona - Malaga

• Także Abel Resino nie czeka. Jarę zmienia Uche.

• Josep Guardiola dokonuje pierwszej zmiany. Mascherano w miejsce Adriano.

• Czas na drugą połowę.

• Na prośbę czytelnika :) Barcelona 73 - Granada 27 :)

• Koniec pierwszej połowy.

• Messi zagrał do Cuenci, który próbował oddać strzał na bramkę, ale został w porę zablokowany.

• Pique zagrał mało agresywnie na skrzydle i pozwolił dośrodkować Benitezowi w pole karne. Na szczęście dla gospodarzy, rywale nic z tym fantem nie zrobili.

• Messi zagranie nad obrońcami do Thiago, ale młody pomocnik pobiegł za bardzo do linii końcowej i nie mógł kontynuować składnej akcji.

• Barcelona wręcz zanudza swoją dominacją :)

• Druga żółta kartka w tym spotkaniu. Ukarany Benitez.

• Granada bardzo rzadko bywa przy piłce. Barcelona cały czas jest na jej połowie i spokojnie wymienia między sobą podania. Aż dziw bierze, że to mecz ligowy, a nie zwykła gierka treningowa :)

• Cueanca zagrywał prostopadle do Alexisa, lecz Chilijczyk nie sięgnął futbolówki.

• Alves huknął z daleka równie mocno co niecelnie.

• Sanchez padł wyraźnie popychany w polu karnym, ale arbiter nie zauważył przewinienia i nie podyktował ewidentnej jedenastki. Cóż za niedopatrzenie !

• Mogło być 3:0 ! Sanchez znakomicie przyjął piłkę, zrobił parę kroków na środek i z 14 metrów przymierzył minimalnie ponad bramką.

• Barcelona bezproblemowo rozgrywa piłkę. Z prawej strony dośrodkowywał Alves i mogło być groźnie, gdyby Sanchez bardziej przyłożył się do "główki".

• Dodajmy, że Messi zdobył 232 gola w barwach Barcelony i wyrównał legendarny rekord Cesara Rodrigueza.

• Po rzucie wolnym na bramkę uderzał Bentiez. Valdes był na posterunku.

• GOOOOOL !!!! Ponownie lewą stroną pomknął Cuenca, który po minięciu obrońców próbował zagrywać w pole karne. Piłkę w locie dotknął jednak głową jeden ze stoperów i... wyłożył piłkę pod nogi Messiemu. Argentyńczyk bez przyjęcia, plasowanym uderzeniem trafił przy lewym słupku. Piękny gol !

• Barcelona nie schodzi z połowy przyjezdnych.

• Strzał Messiego w środek bramki, spokojnie łapie Cesar.

• Ighalo ogląda żółtą kartkę.

• Alexis szukał okazji do dośrodkowanie na prawej stronie. Nie połapał się jednak w sytuacji i wyszedł poza linię końcową.

• Bardzo źle zachowuje się defensywa Granady i Barcelona mogła wyjść z kolejną okazją. Messi był jednak na spalonym.

• Barcelona chce pójść za ciosem. Z dystansu szczęścia próbował Adriano, lecz zrobił to bardzo nieczysto.

• Błyskawiczna odpowiedź Barcelony ! Z lewej strony Messi wspaniale dośrodkował w prawy narożnik pola karnego. Tam czyhający Cuenca wycofał głową do Xaviego, a pomocnik Barcelony pięknym technicznym strzałem trafił do siatki.

• Barcelona rozpoczęła, ale po złym wybiciu piłki w obronie, z szesnastu metrów szczęścia szukał Rico i uderzył kilka centymetrów obok prawego słupka.

• Zaczynamy ! Od środka Barcelona !

• Trwa minuta ciszy ku czci zmarłego Estastaso Abasory, byłego piłkarza "Dumy Katalonii".

• Gospodarze wyszli na plac gry z koszulkami wspierającymi Erica Abidala

• Wierzycie, że Barcelona da radę zredukować stratę do Realu ? :)

• Witamy na relacji live z meczu FC Barcelona - Granada CF. Czy Duma Katalonii odniesie kolejne zwycięstwo i zmniejszy, przynajmniej na chwilę stratę do Realu Madryt ? A może beniaminek będzie sprawcą mega sensacji ?