5

3 1 połowa

Levante UD

0

• Koniec spotkania! Barcelona bez najmniejszego trudu ogrywa Levante, które wyraźnie przeszło obok meczu.

• Gol Iniesty nieuznany! Zagrywał piłkarz Levantę, a arbiter dopatrzył się... spalonego.

• Pedro będąc sam na sam z Munuą trafia wprost w niego!

• Barcelona bawi się piłką. Jej piłkarze co chwilę popisują się technicznymi sztuczkami.

• Ruben Suarez z wolnego wprost w mur.

• Ależ spudłował Messi! Będąc sam na piątym metrze fatalnie przestrzelił!

• Kontuzjowany del Horno opuścił boisko.

• Xavi z dystansu nad poprzeczką. A przed momentem z piłką przed linią bramkową minął się genialny Argentyńczyk.

• Owacyjnie żegnany Fabregas ustępuje miejsca Pedro.

• Messi zbyt długo zwlekał ze strzałem i ostatecznie został przyblokowany.

• Główka Alexisa wprost w ręce bramkarza. Dośrodkowywał Messi.

• Gospodarze wciąż atakują.

• Druga zmiana w zespole gości. Obrońcę zastępuje napastnik.

• Znakomicie rozegrana kontra Barcelony. Asysta Messiego do Sancheza, ten technicznym strzałem, po którym piłka odbiła się od poprzeczki, wpisał się na listę strzelców.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL ! ! ! ALEŻ PIĘKNY GOL SANCHEZA!

• El Zhar melduje się na placu gry.

• Dwójkową akcja Messiego i Cuenci, kończy fatalny kiks w ostatecznym momencie tego pierwszego.

• MESSI! Alves precyzyjnie dograł do Argentyńczyka, a ten bardzo pewnie pokonał Munuę w sytuacji sam na sam.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL ! ! !

• Centra Venty z prawego skrzydła, główka del Horno i efektowna robinsonada Valdesa!

• Błąd sędziego asystenta. Alexis wychodził na czystą pozycję, a chorągiewka powędrowała niesłusznie w górę.

• Cesc wybity z rytmu przez obrońcę Levante uderzył niecelnie.

• Iniesta zbyt mocno prostopadle zagrywał w kierunku Cuenci.

• Początek drugiej połowy.

• Zmiana w przerwie - Busquesta zastępuje Keita.

• Koniec pierwszej połowy. Barcelona bez problemów radzi sobie z Levante. Drużyna z Walencji nie zaprezentowała niczego godnego uwagi.

• "Żółtko" dla Cesca za faul w środku pola.

• Messi ograł del Horno. Obrońca przyjezdnych ratował się przewinieniem.

• Groźnie było pod bramką Valdesa! Bramkarz Barcelony z dużym szczęściem powstrzymał gracza Levante!

• Znakomita zespołowa akcja Barcy. Wykończył ją plasowanym strzałem z narożnika pola karnego Cuenca, który w pełni zasłużył na to trafienie.

• GOOOOOOOOOOOOOL ! ! !

• Wymuszona zmiana. Alves za Puyola.

• Xavi precyzyjnie dośrodkował z rzutu wolnego, a Fabregas główkował w samo okienko.

• GOOOOOOOOOOOOL ! ! ! 2:0!

• Ballesteros ukarany za przewinienie na Cuence.

• Z centrą Farinosa z wolnego poradzili sobie defensorzy Dumy Katalonii.

• Próba Xaviego ze stałego fragmentu gry - nad poprzeczką.

• Świetne podanie Cuenci do Alexisa, który był w nieprzepisowy sposób powstrzymywany przez Ventę. Żółta kartka.

• Dość senne tempo tego spotkania.

• Strzał Messiego z rzutu wolnego z około 25 metrów niepewnie bronił Munua, ale Puyol przy dobitce fatalnie skiksował.

• Firmowa akcja Messiego i uderzenie przyblokowane w ostatnim momencie przez Ventę.

• Kontrę graczy z Walencji zakończyło dobre wyjście z bramki Valdesa.

• Iniesta strzelał z narożnika "szesnastki". Piłka zeszła mu z nogi i poleciała daleko od bramki.

• Cuenca świetnie przedarł się w pole karne z prawego skrzydła. W ostatniej chwili powstrzymał go Del Horno rozpaczliwym wślizgiem.

• Zagotowało się w "szesnastce" gości. Na szczęście dla nich Alexis stracił piłkę.

• Levante broni się głęboko we własnym polu karnym. Gospodarze w pełni kontrolują sytuację na boisku.

• Pierwsza szansa gospodarzy i od razu bramka! Iniesta do Fabregasa, ten świetnie odnajduje się między obrońcami i pewnie kieruje piłkę do siatki.

• GOOOOOOOOOOOOOOL ! ! !

• Barcelona spokojnie rozgrywa piłkę.

• Mecz zaczynają piłkarze Levante.

• Obie ekipy są już na boisku.

• Wieści z innych stadionów La Liga - Racing Santander pokonał u siebie 1:0 Villarreal (bramka: Stuani), a Real Madryt ograł na wyjeździe Sporting Gijon 3:0 więcej o tym meczu tutaj.

• Na ławce Levante zasiądą: Keylor Navas, Gustavo Cabral, Héctor Rodas, Miguel Pallardó, Nabil El Zhar, Rubén Suárez i Wellington Silva.

• Rezerwowymi Barcelony są dziś: José Manuel Pinto, Maxwell, Dani Alves, Seydou Keita, Thiago, David Villa i Pedro.

• W lewym okienku dostępne są już wyjściowe składy obu zespołów.

• Obie drużyny dzieli w tej chwili 5 punktów w ligowej tabeli. Gospodarze zajmują 2. miejsce, a goście 4.

• Już za około kwadrans rozpocznie się spotkanie na Camp Nou - Barcelona podejmie rewelacyjne w tym sezonie Levante.