FC Barcelona

4

Osasuna Pampeluna

0

• Od początku do końca Barcelona kontrolowała przebieg spotkania. Po bramkach Cesca i Messiego, Barcelona wygrywa 4:0. Katalończycy przed rewanżem w Pampelunie są niemal pewni awansu. Kibice Barcelony dziś Manity się nie doczekali, ale z pewnością mogą być zadowoleni z gry Dumy Katalonii. Dziękuję za uwagę i życzę Państwu spokojnej nocy.

• Koniec meczu. Barcelona pokonuje Osasunę 4:0.

• Ładne, techniczne uderzenie zaprezentował nam Messi na zakończenie spotkania. Dogrywał oczywiście Xavi.

• Goooooool

• Sędzia dolicza 3 minuty.

• Ładna akcja Barcelony, Alexis odegrał piłkę do Messiego, Argentyńczyk uderzył piłkę w poprzeczkę, ale w momencie podania znajdował się on na pozycji spalonej.

• Posiadanie piłki (%): 76-24 na korzyść gospodarzy.

• Zmiana również w drużynie Barcelony, strzelca dwóch bramek - Cesca, zmienił Keita.

• Zmiana w drużynie gości, boisko opuścił Annunziata, w jego miejsce pojawił się Ibrahima.

• Ładny strzał jednego z zawodników Osasuny, ale piłka przeleciała obok słupka gospodarzy.

• Mecz powoli zbliża się ku końcowi, drużyna Osasuny stara się nie stracić większej ilości bramek.

• Piękna klepka w wykonaniu Blaugrany. Xavi w polu karnym podawał do niepilnowanego Alexisa, ten z pierwszej piłki zagrywał do Messiego, ale strzał Argentyńczyka z najbliższej odległości fenomenalnie wybronił bramkarz gości.

• Kolejna zmiana w drużynie gospodarzy. Aktywny dziś Cuenca zostaje zmieniony przez Alexisa.

• Oblężenie bramki Osasuny w końcu przynosi bramkę dla Blaugrany. Po zamieszaniu w polu karnym, Xavi precyzyjnie zagrywał w pole karne do wbiegającego Messiego, a ten głową podwyższa wynik na 3:0 dla Dumy Katalonii.

• Gooooooooooool

• W międzyczasie zmiana w drużynie Osasuny.

• Faul na szarżującym Dani Alvesie, dobra okazja do uderzenie z rzutu wolnego.

• To powinno być 3:0. Messi wymienił dwa podania z Dani Alvesem, znalazł się sam przed bramkarzem, ale podciął piłkę na milimetry obok słupka.

• Jeden z nielicznych strzałów Osasuny. Groźnie uderzał Cejudo, ale piłka poszybowała obok słupka bramki strzeżonej przez Pinto.

• Cuenca z lewej flanki zagrywa po ziemi w pole karne. Puyol strzela jednak wysoko nad poprzeczką.

• Z boiska schodzi Pedro, a zastępuje go idol kibiców Barcelony - Leo Messi.

• Osasuna stara się naciskać graczy Blaugrany na ich połowie, póki co nie przynosi efektów ta taktyka.

• Tym razem faulowany Pique, rzut wolny wykonywał Daniel Alves. Bardzo mocne uderzenie odbija się od muru i mamy korner.

• Faulowany Fabregas, rzut wolny dla Barcelony.

• Cuenca faulowany w polu karnym, ale arbiter faulu nie widział.

• Cuenca dryblował w polu karnym rywali ale ostatecznie stracił piłkę.

• Ładna kombinacja Cesca, zagrał wzdłuż linii bramkowej ale nikt nie zdołał zamknąć akcji.

• Rozpoczynamy drugą połowę.

• Sędzia zakończył pierwszą połowę meczu.

• Xavi nad poprzeczką.

• Przed przerwą będziemy mieć jeszcze rzut wolny dla Barcy sprzed pola karnego. W tej samej akcji jakiegoś urazu doznał jeden z graczy Osasuny.

• Podcinkę Cesca chciał skopiować Daniel Alves, ale czujnie broni bramkarz. Rzut rożny.

• Za faul na Danim Alvesu, żółtą kartkę otrzymuje Sergio.

• Posiadanie piłki (%): 79-21 na korzyść Katalończyków.

• Sprzed pola karnego uderzał Pedro, z drobnymi kłopotami broni Riesgo.

• Prostopadłe zagranie do Cuenci, ale ten zostaje uprzedzony przez wybiegającego bramkarza gości.

• Z dystansu strzelał Cuenca, został jednak zablokowany. Rzut rożny.

• Tiki-taka w wykonaniu Barcelony.

• Żółtą kartką ukarany Cuenca.

• Żółta kartka, ukarany gracz Osasuny - Nekounam

• Barcelona całkowicie zdominowała mecz.

• W napastnika próbował zabawić się Puyol, ale przegrał pojedynek jeden na jednego z Asierem Resgo.

• Bramka na 3-0 wisi w powietrzu. Olbrzymie zamieszanie pod bramką Osasuny, dobijał Thiago ale wybronił bramkarz. Obrońcy wybijają piłkę na rzut rożny.

• Barca zdecydowanie wrzuciła piąty bieg. Xavi minimalnie tuż obok słupka.

• Fenomenalna bramka, Xavi posyła prostopadłą piłke do Cesca wbiegającego między środkowych obrońców, a tam już cudowną podcinką Cesc lobuje bramkarza gości. 2-0 !

• Goooooooooooooool

• Strzelcem bramki jest Cesc Fabregas. Dani Alves w polu karnym odgrywa do Xaviego, ten przekłada piłkę na lewą nogę i wykłada piłkę na lewe skrzydło do niekrytego Cesca. Bramkarz był bez szans.

• Gooooooooooooool

• Z lewego skrzydła uderzał Pedro, jednak nie trafił on czysto w futbolówkę.

• 12 minut gry za nami. Gracze Osasuny starają się walczyć z rywalem jak równy z równym.

• Gracze z Pampeluny próbują wysokiego pressingu pod bramką Barcelony, jednak póki co nie przynosi to efektów.

• Strzał po ziemi Daniego Alvesa, ale piłka przelatuje obok lewego słupka Asiera Riesgo.

• Barca zaczyna się rozkręcać. Piłka krąży od nogi do nogi.

• Rzut wolny dla Osasuny sprzed pola karnego, ale prosto w mur.

• Rozpoczyna Barca.

• Pomimo wcześniejszych doniesień o grypie Leo Messiego, Argentyńczyk znajduje się na ławce rezerwowych.

• Obie drużyny wyjdą w następujących zestawieniach:

FC Barcelona: Pinto, Alves, Piqué, Puyol Mascherano; Xavi, Busquets, Thiago, Pedro, Cesc, Cuenca

Osasuna: Asier Riesgo, Damiá, Lolo, Sergio, Raitala, Cejudo, Nekounam, Timor, Annunziata, Torres, Leka

• Szczegółowa zapowiedź meczu znajduje się TUTAJ

• Zdecydowanym faworytem dzisiejszego pojedynku jest drużyna gospodarzy. Zawodnicy Pepa Guardioli chcą zagwarantować sobie jak największą przewagę przed rewanżowym meczem w Pampelunie.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania 1/8 Pucharu Króla. Na Camp Nou, Barcelona podejmuje Osasunę.