5

3 1 połowa

Osasuna Pampeluna

1

• Koniec meczu. Barcelona gromi, praktycznie mecz zakończył się już w 28 minucie, kiedy to Arribas otrzymał czerwoną kartkę, a Messi pokonał bramkarza z 11 metrów. Goście z Pampeluny nie byli w stanie zagrozić Barcelonie grając w 10.

• Alexis wyłożył piłkę dla Villi, ale po raz kolejny w ostatniej chwili wybijają obrońcy sprzed nóg napastnika.

• Uderzeni z dystansu Thiago, wysoko nad bramką.

• Messi dogrywa w pole karne, skład się do przewrotki Thiago i w ostatniej chwili zgarnął mu sprzed nosa piłkę Nano.

• Song dogrywa w pole karne, uprzedził Alexisa Nano.

• Przedzierał się przez kolejnych rywali Alexis, ostatecznie traci piłkę.

• Alves dośrodkowuje w pole karne, wybija Lolo.

• Fabregas wyłożył piłkę do Alexisa w polu karnym i w ostatniej chwili wybija jeden z obrońców.

• Alexis do Messiego w polu karnym, zablokowany Argentyńczyk.

• Adriano krótko do Villi, strzał ze skraju pola karnego, w trybuny.

• Fabregas do Alexisa w pole karne, świetnie przyjął piłkę i obrócił się Chilijczyk, ale piłka po jego strzale przeleciała obok słupka.

• Ostatnia zmiana w Blaugranie. Song zmienia Busquetsa.

• Już wznowiona gra, a Osasuna w komplecie.

• Zwija się z bólu Oier, konieczna przerwa w grze.

• Ostatnia zmiana w Osasunie.

• Przejął pod własnym polem karnym Bertran i popędził z piłką, jednak jego rajd zakończył się już na połowie boiska.

• Fabregas pojawia się na boisku, opuszcza je Xavi.

• Wychodziła z kontrą Osasuna, jednak już bez przekonania ich ataki i tracą piłkę.

• Messi do Villi w pole karne, przełożył sobie jeszcze piłkę napastnik, ale jego uderzenie pewnie łapie Fernandez.

• Alexis zmienia Pedro.

• Była groźna sytuacja dla Barcy, ale na spalonym Alves.

• Adriano dograł piłkę w pole karne i tuż przed bramkarzem dopadł do niej Messi i pokonał go z najbliższej odległości.

• GOLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!MESSI!!!!!!!!!!!!!

• Villa do Messiego, wyszedł z bramki Fernandez, jednak po raz kolejny mija go Argentyńczyk i pakuje piłkę do pustej bramki.

• GOLLLLLLLL!!!!!!MESSI!!!!!!!!!!!!

• Dośrodkowuje Masoud, ale tylko Llorente był w polu karnym rywali wśród kilku obrońców i nie miał prawa dojść do tej piłki.

• Piłka w siatce, ale na spalonym był Pedro.

• Alves dośrodkowuje w pole karne, głową zgrać do partnerów chciał Thiago, ale zablokowany przez jednego z obrońców.

• Przy piłce Barcelona, ale nie potrafi skonstruować groźnego ataku.

• Adriano dośrodkowuje w pole karne, ale piłka nie trafia do żadnego z jego kolegów.

• Rozpoczynamy drugą połowę.

• Podwójna zmiana w Osasunie.

• Sędzia kończy I połowę spotkania.

• Alves w pole karne, Villa na świetnie zgrał do Messiego i w ostatniej chwili wmieszał się w to Loe i wybił piłkę.

• Długie podanie w pole karne do Llorente, jednak fauluje w walce o piłce napastnik Osasuny Puyola.

• Świetnee dogranie Xaviego do Alvesa, Brazylijczyk znalazł się w sytuacji oko w oko z bramkarzem, ale odegrał jeszcze do Pedro który miał przed sobą już tylko pustą bramkę i nie mógł zmarnować tej sytuacji.

• GOLLLLLLLLLL!!!PEDRO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Kolejny raz dogrywa w pole karne Alves, tym razem po ziemi, ale nie dochodzi piłka do żadnego z jego partnerów.

• Alves dośrodkowuje w pole karne. Wyskoczył do strzału głową Messi i tylko słupek ratuje Osasune.

• Cejudo dośrodkowuje z rzutu wolnego. Pewnie wychodzi Valdes i łapie piłkę.

• A tymczasem na trybuny odesłany trener Osasuny.

• Zablokowane uderzeni Messiego, będziemy mieli korner.

• Nie spieszy się Barcelona, spokojnie rozgrywają piłkę.

• GOL!MESSI! Nie wyczuł Argentyńczyka Fernandez.

• Do piłki podchodzi Messi.

• Ukarany drugą żółtą kartką za zagranie ręką w polu karnym Arribas.

• Ładna klepka Barcy zakończona fatalnym strzałem Pedro w trybuny.

• Dośrodkowuje w pole karne Oier, wybija przed pole karne piłkę Mascherano, niefortunnie trafiła ona pod nogi Loe, który mocnym uderzeniem umieścił piłkę przy słupku bramki Victora Valdesa.

• GOLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!LOE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Villa znalazł się w sytuacji oko w oko z bramkarzem, ale pierwszy do piłki dopadł Fernandez.

• Dośrodkowuje Messi z rzutu wolnego. Piąstkuje Fernandez przede pole karne, jeszcze o uderzenie zza pola karnego pokusił się Xavi, ale niecelnie.

• Żółta kartka Arribasa za zagranie piłki ręką.

• Rzut rożny dla Osasuny. Dośrodkowanie Oiera nie trafiło do żadnego z kolegów.

• Dośrodkowuje Nano z rzutu wolnego, ale nic z tego nie wyszło.

• Żółta kartka dla Adriano, ten faul zatrzymał groźną akcję gości.

• Dograł w pole karne Xavi do Argentyńczyka, Messi położył bramkarza w polu karnym i spokojnie wpakował piłkę do pustej bramki.

• GOLLLLLLL!!!!!!!!!!!MESSI!!!!!!!!!!

• Villa dostrzegł niepilnowanego Pedro w polu karnym, za mocne podanie i piłka w rękach bramkarza. Jednak jak pokazały powtórki Pedro był na wyraźnym spalonym.

• Świetne podanie Puyola do Thiago, ten z dwoma obrońcami na plecach zdołał oddać strzał , wyciągnął się Fernandez i sparował strzał.

• Kontra Osasuny .Osaczony przez obrońców Llorente traci piłkę.

• Rozpoczynają od środka boiska piłkarze gospodarzy.

• Osasuna znajduje się w strefie spadkowej, ale do bezpiecznego 17 miejsca traci jedynie 2 punkty, więc na pewno goście będą odpowiednio zmotywowani w dzisiejszym meczu.

• -To zespół solidny w defensywie, czwarty pod względem najmniejszej liczby straconych bramek w Lidze. Ich forma wciąż rośnie, a my wróciliśmy z ciężkiego meczu, będzie to skomplikowany pojedynek, ale my jesteśmy przygotowani, aby powalczyć na najwyższym poziomie

- tak o dzisiejszych rywalach mówił Jordi Roura, który dziś ponownie będzie zastępował na ławce Tito Vilanove.

• Witam wszystkich na relacji live spotkania 21 kolejki La Liga, FC Barcelona-Osasuna.