• Lavezzi brzydko sfaulował Albę i ogląda kartkę

• Ibrahimović do Lavezziego ale ten drugi na spalonym

• Kwadrans nadziei dla podopiecznych Ancelottiego

• Teraz to Barcelona jest stroną dominującą na boisku.

• 20 minut mieliśmy w Barcelonie sensację. Teraz to Barcelona jest w półfinale i to gospodarze z pewnością spróbują strzelić kolejne bramki aby definitywnie rozstrzygnąć losy tego dwumeczu.

• G o o o o l l l ! ! ! ! Pedro po akcji Villi i Messiego uderzeniem z 16 metrów pokonuje bramkarza PSG !!

• 22 minuty do zakończenia spotkania. Czy będziemy świadkami sensacji?

• Kolejny stały fragment gry dla zespołu z Paryża

• Strzał Pastore z 20 metrów lewą nogą przelatuje obok słupka bramkarza

• Ostatnie 3-4 minuty to spora dominacja gospodarzy. Czy jednak Barcelonie starczy pomysłu na grę? A może uratuje Barcelonę geniusz Messiego?

• Odważnie Iniesta wpada w pole karne PSG. W ostatnim momencie zostaje jednak zatrzymany. Po chwili mamy ogromne zamieszanie pod bramką gości bez efektu jednak dla graczy z Camp Nou

• Czy Argentyńczyk odmieni grę Barcelony?

• ...a Fabregasa zmienia nie będący w pełni sił Messi

• Kontuzjowany Adriano opuszcza boisko....

• Ibrahimović pod polem karnym Barcelony staranował Pique

• Strzał Lucasa z wolnego jednak za słaby i Valdes łapie futbolówkę

• Verratti faulowany około 25 metrów od bramki Valdesa.

• David Villa uderza na bramkę PSG. Strzał ten jednak jest niedokładny i nieprecyzyjny

• Barcelona jeżeli marzy o awansie zdecydowanie musi przyspieszyć rozgrywanie akcji

• Messi ruszył do rozgrzewki.

• Znów doskonała akcja gości i piłkę w ostatniej chwili wybija Adriano.

• Ależ ta bramka nam powinna otworzyć spotkanie. Co to będą za emocje!!

• G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Sensacja na Camp Nou !! Doskonale zagrał Ibrahimović do Pastore, który wpadł w pole karne i pewnie pokonał Valdesa.

• Poza jednym rzutem rożnym dla Barcy nic ciekawego się na razie nie wydarzyło

• Zaczynamy 2 połowę

• Za moment wracamy na Camp Nou

• Koniec pierwszej połowy spotkania. Ta część z pewnością nie zachwyciła ale także nie zawiodła. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie doczekamy się bramek

• 1 minuta doliczona

• A w Turynie nadal 0:0

• Kapitalne zagranie Lucasa faulem przerywa Adriano i ogląda żółta kartkę, która eliminuje go z następnego meczu

• Przepiękne zagranie Pastore do Ibrahimovića. Szwed wyszedł sam na sam z Valdesem ale golkiper Barcelony był o ułamek sekundy szybszy i wygarnął spod nóg piłkę snajperowi PSG

• Okazję miała Barcelona ale Villa uderzył ponad bramką z 12 metrów

• Christophe Jallet cierpi na boisko po uderzeniu przez Pedro. Po chwili jednak wszystko wskazuje na to, że będzie mógł kontynuować grę.

• Indywidualna akcja Davida Villi. Piłka po uderzeniu Hiszpana mija jednak bramkę PSG

• Ostatnie minuty to walka w środku boiska o przejęcie inicjatywy.

• Kolejny korner wywalczył Lucas

• Dani Alves wraca na boisko po zmianie obuwia

• Po pół godzinie obaj trenerzy już na stojąco oglądają ten mecz

• Ostatnie minuty i to trzeba z całą stanowczością podkreślić to przewaga gości z Francji

• Zlatan Ibrahimović z lewej strony wrzuca wprost na głowę Lucasa, którego uderzenie z okienka wybija bramkarz Barcelony

• Atak pozycyjny Barcelony przerwany jednak po kilku podaniach przez obronę gości.

• Ezequiel Lavezzi przegrał pojedynek z bramkarzem Barcelony w sytuacji sam na sam. Napastnik gości był naciskany jeszcze przez Pique. Goście z Francji zauważyli, że Barca dziś nie jest w nadzwyczajnej formie i próbują to wykorzystać.

• Po pierwszych prawie już 25 minutach spotkania można jednoznacznie powiedzieć, że przewagę z pewnością mają gospodarze. Jednak PSG schowane czeka na kontry i z pewnością cały czas defensywa Barcelony musi być czujna

• Pedro miał dwukrotnie szansę na celne uderzenie. Za pierwszym razem został zablokowany a dobitka trafia w boczną siatkę

• Niewiele dzieje się na boisku w Barcelonie. Z nadzieją czekamy aż oba zespoły zaczną grać!

• Kolejne uderzenie Lucasa z dystansu i kolejny raz niecelne

• Goście konstruują kolejną akcję jednak piłka cały czas jest daleko od bramki Barcelony

• Trener gości przy linii bocznej. Tito Vilanova na razie z ławki ogląda ten mecz

• PSG zdając sobie sprawę, że aby myśleć o awansie musi strzelić bramkę próbuje zaskoczyć Valdesa. Przed chwilą uderzał z dystansu Lucas Moura ale bramkarz był na posterunku.

• Chwila spokoju na Camp Nou

• Fabregas długim podaniem uruchomił Pedro, który próbował uderzyć z 18 metrów. Trafił jednak w obrońcę

• Gerard Pique rozgrywa dziś 50 spotkanie w Lidze Mistrzów. Jaki sobie sprawi prezent?

• Bardzo niepewnie w pierwszych minutach gra defensywa PSG

• Za długo kombinowali gospodarze jak wybić korner co ostatecznie skończyło się błędem i od bramki rozpocznie golkiper gości.

• Fabregas upadł w polu karnym PSG. Sędzia nie zareagował choć zawodnik Barcelony prawdopodobnie był faulowany jak pokazały powtórki.

• Zarówno bowiem piłkarze z Hiszpanii jak i z Monachium w pierwszych spotkaniach teoretycznie osiągnęli korzystniejsze rezultaty od swoich rywali

• Przypomnijmy, że w półfinale jest juz Borussia po wczorajszym horrorze z Malagą oraz Real, który mimo że przegrał to zaliczka z pierwszego meczu spokojnie pozwoliła na awans

• Czy dziś do półfinałów awansuje Barcelona i Bayern uzupełniając tym samym stawkę półfinalistów?

• Do rozpoczęcia spotkania zaledwie 30 minut

• Miejmy nadzieję, że dzisiejsze spotkania nie będę obfitować w takie kontrowersje sędziowskie jak to miało miejsce wczoraj

• Leo Messi na treningach pokazał, że jest w stanie grać, ale ostatecznie podjęto decyzję, że mecz rozpocznie na ławce. Jeśli spotkanie ułoży się po myśli Barcelony, nie będzie musiał nawet pojawić się na boisku. Leo Messi

• Ławka rezerwowych PSG: Douchez, Sakho, Armand, Van der Viel, Chantome, Beckham, Gameiro

• Ławka rezerwowych FC Barcelony: Pinto, Bartra, Montoya, Thiago Alcantara, Song, Alexis Sanchez, Messi

• Witamy w relacji na żywo z rewanżowego spotkania FC Barcelony z PSG w ramach ćwierćfinału Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu padł remis 2:2 i dzisiaj to gospodarze są w lepszej pozycji wyjściowej do awansu. Na ich niekorzyść przemawia jedynie fakt, że nie w pełni dysponowany jest Leo Messi, który zacznie dzisiejszy mecz na ławce rezerwowych.