2

• Alex Song za Busquetsa.

• Zmiana w Betisie. Benat za Molinę.

• Koniec spotkania.Barcelona ratuje zwycięstwo w dużych mękach.

• Messi przedarł się prawą stroną w pole karne. Starał się rozegrać wzdłuż, lecz Adrian przerwał jego zamiary nogą.

• Thiago pojawia się za Alexisa.

• Sanchez oko w oko z Adrianem. Przegrał ten pojedynek i mocno ucierpiał.

• GOOOL!! Messi po raz drugi!!! Iniesta stanął sam na sam z bramkarzem, zmylił go ruchem ciała i wystawił piłkę Messiemu, który bez kłopotów wpakował piłkę do bramki.

• Campbell za Nosę.

• Messi piekielnie mocno przymierzył z zyłz rzutu wolnego prosto w poprzeczkę!

• Messi w miejsce Villi.

• GOOOL! Messi ledwo pojawił sięna murawie, a już fantasycznym uderzeniem z 26.metrów z rzutu wolnego zapakował piłkę do bramki.

• Vadilla za Sevillę.

• Barcelona wyrównuje. Wrzutkę z prawej strony wykorzystuje(NARESZCIE!) Villa. Asturyjczyk kompletnie nieupilnowany przez Amayę.

• Perez ukarany żółtą kartką za ostre wejście w nogi Alexa Songa.

• Barcelona nie zrywa się do ataków. W ten sposób strat nie odrobi.

• Zaczynamy drugą połowę. Czy Barcelona odrobi straty?

• Koniec pierwszej połowy. Póki co mamy na Camp Nou wielką sensację.

• Warto dodać, że na trybunach Camp Nou zasiada dzisiaj liczna grupa kibiców z Fan Club Barca Polska - oficjalnego, polskiego fan clubu FC Barcelony. Póki co nie mają powodów do radości.

• Adriano otrzymuje żółty kartonik.

• GOOOL!! Niewykorzystane sytuacje się mszczą. Bomba Rubena Pereza z 27.metrów ląduje w bramce bezradnego Pinto. Sensacja wisi w powietrzu.

• Ależ szansę miała "blaugrana" Tello huknął jak z armaty, piłka trafiła w poprzeczkę i trafiła w ręce Adriana. Fatalne zachowanie Chici przy wybiciu.

• Jordi Alba z dystansu Panu Bogu w okno.

• Iniesta spróbował szczęścia z 17.metrów. Ładny, techniczny strzał przeleciał jednak nad poprzeczką.

• Fenomenalny rajd Iniesty, dogranie w kierunku Villi, ten znowu nie wykorzystuje stuprocentowej sytuacji!

• Villa wbiegł lewą stroną w polu karnym na pełnej szybkości. Uderzył piekielnie mocno, tam gdzie dobrze ustawiony był Adrian.

• Zagranie Casto znowu zmyliło obrońców Barcelony i postawiło Sevillę w sytuacji strzeleckiej. Między słupkami czujny i efektowny był jednak Pinto.

• Ależ setki marnuje Villa!! Przed momentem był kompletnie niepilnowany polu karnym, otrzymał dobre dogranie z prawej strony. Uderzył źle, prosto w rękawice bramkarza. Chwilę później huknął w trybuny będąc kilka metrów pred bramką.

• Villa mógł wyjść sam na sam, ale w wyścigu i piłke szybszy był Adrian.

• Iniesta wpadł w pole karne, w ostatniej chwili powstrzymał go jeden z obrońców, wbijając piłkę na rzut rożny.

• Tello dogrywał z lewej strony, ale nikt nie zdołał do tego dojść.

• GOOOOL!! Barcelona już remisuje. Miękka wrzutka Iniesty z prawej strony, w polu karnym najlepiej zachował się Alexis Sanchez i głową pokonał bramkarza przeciwników.

• Villa ruszył do samotnej piłki, jak się okazało był na spalonym.

• Barcelona stara się otrząsnąć. Wrzutka Albt z lewej strony, ale Villa w ostatniej chwili zablokowany.

• GOOOL!! Fenomenalny początek Betisu! Zaczęło się od złego wybicia piłki, Martinez podał wzdłuż do Pabona, który wyprzedził Albę i pokonał Valdesa z pola karnego.

• Rozpoczynamy!

• Barcelona dzisiaj w mocno rezerwowym skłądize.

• Ławka rezerwowych Betisu: J. Cambell, Vadillo, Varela, Fabricio, Benat, J. Carlos, Caro

• Ławka rezerwowych Barcelony: Messi, Thiago, Montoya, Oier, Deulofeu, Busquets, Bartra

• Znamy już składy obu zespołów. Wiadomość wieczoru? Leo Messi na ławce rezerwowych.

• Messi szukał hat-tricka, wybieł oko w oko z bramkarzem, ale Adrian nie dał się zwieść.