• Koniec meczu!!! Real Madryt wygrywa na Camp Nou!

• Chyba ostatnia akcja Barcelony! Arda Turan zablokowany w polu karnym!

• Tylko dwie minuty doliczone do tego spotkania.

• Zmiana w Realu. Schodzi Bale, wchodzi Vazquez.

• Nieudana kombinacja Barcelony w polu karnym rywala.

• Grający w dziesiątkę Real wychodzi na prowadzenie!!! Dośrodkowanie Bale'a Ronaldo przyjął na klatkę piersiową i z ostrego kąta pokonał Bravo! 2:1 dla Realu!

• GOOOOOOOOOL!!! Cristiano Ronaldo!!!

• Piłka w pole karne do Suareza, ale ten ponownie skiksował przy próbie oddania strzału.

• Druga żółta i czerwona kartka dla Sergio Ramosa, który pracował na to wykluczenie cały mecz! Real w dziesiątkę!

• Bale sam na sam z Bravo! Walijczyk posłał piłkę obok bramkarza, ale dopadł do niej jeszcze Alba!

• Poprzeczka! Piękny strzał Ronaldo z narożnika pola karnego tylko musnął poprzeczkę bramki Barcy!

• Nieuznany gol Realu! Po centrze Ronaldo głową do siatki trafia Bale, ale zdaniem sędziego Walijczyk faulował przy tym Albę!

• Groźnie! Piłka za linię obrony do Suareza, ten z ostrego kąta uderza z powietrza - minimalnie niecelnie!

• Indywidualna kontra w wykonaniu Ronaldo, którego tuż przed polem karnym zablokował Mascherano.

• Zmiana w Realu. Schodzi Benzema, wchodzi Jese.

• Fatalny przerzut Ronaldo omal nie skończył sie dla Realu źle! Pepe zatrzymał jednak w polu karnym Suareza.

• Nie wychodzą kolejne kombinacje gospodarzom. Reaguje więc Luis Enrique. Arda Turan za Ivana Rakiticia.

• Po centrze Alvesa, Messi zgrał piłkę głową do Suareza! Strzał Urugwajczyka z powietrza został zablokowany!

• Ronaldo złapany na metrowym spalonym.

• W kontrze Realu Madryt piłkę z Benzemą rozegrał Bale, po czym uderzył płasko z 20 metrów! Złapał piłkę Bravo!

• Długa piłka za linię obrony w kierunku Suareza, Pepe zmuszony do wybicia jej na rzut rożny.

• Piłka za linię obrony do Neymara, ten przewracany w polu karnym przez Carvajala, ale karnego nie ma, bo Brazylijczyk był na spalonym.

• Ależ gol!!! Szybki atak Realu rozpoczął Marcelo, zagrał na prawą stronę pola karnego, gdzie zablokowany został Kroos, ale piłka spadła tak, że Benzema nożycami wpakował ją do siatki!

• GOOOOOOOL!!! Remis! Karim Benzema!

• Pędził z kontratakiem Ronaldo, ale został kapitalnie zatrzymany przez Sergio Busquetsa. Tymczasem Camp Nou już czasem świętuje. Pojawia się słynne 'ole!'

• Żółta kartka dla Rakiticia za faul na Marcelo.

• Barca wychodzi na prowadzenie po rzucie rożnym. Świetne dośrodkowanie Rakiticia na piąty metr, gdzie był Pique i strzałem głową nie dał szans Navasowi! 1:0!

• GOOOOOOOOOOL!!! Gerard Pique!

• Rzut rożny dla Barcy, zgranie piłki głową przez Busquetsa i wybicie Ramosa na kolejny korner.

• Składna akcja Barcy! Techniczne i niezwykle dokładne uderzenie Messiego, ale fantastycznie wyjął to Navas!!!

• Uderzenie z dystansu Modricia. Piłka jeszcze odbija się od jednego z piłkarzy Realu i ląduje w rękach Bravo.

• Ramos zdzielił łokciem Alvesa w polu karnym Barcelony, a sędzia tego nie widział. Nieprawdopodobne, że Hiszpan wciąż jest na boisku.

• Benzema i Marcelo zablokowany w polu karnym Barcelony! Rzut rożny.

• Neymar szukał podania w pole karne do Messiego, ale zagrał nieco niedokładnie. Kontra Realu...

• Messi, podobnie jak w pierwszej połowie, uderza z rzutu wolnego ponad bramką.

• No i znowu Ramos bliski drugiej żółtej kartki. Sędzia ponownie go jednak oszczędza po faulu na Suarezie. Rzut wolny dla Barcy z około 25 metrów.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Piłkarze obu drużyn wracają na plac gry. Za chwilę początek drugiej połowy.

• Frekwencja na Camp Nou - prawie 100 tysięcy kibiców.

• Nie jest to na razie wielkie spotkanie. Schowany Real i Barcelona, która nie próbuje bardziej zaryzykować, sprawiają, że bezbramkowy remis nie jest tu żadną niespodzianką. Może po przerwie będzie lepiej. Czekamy na to!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bez bramek w El Clasico.

• Strzał z dystansu Rakiticia poszybował wyraźnie obok bramki Navasa.

• Minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Zamieszanie w polu karnym, Ramos próbował uderzać przewrotką, ale trafił tylko w Rakiticia. Faul obrońcy Realu, który jeszcze ucierpiał w tym starciu.

• Bale zdobywa rzut rożny dla Realu.

• Dwa kolejne dośrodkowania Carvajala w pole karne. Drugie trafia na nogę Benzemy, który w bardzo dobrej sytuacji uderza z powietrza wysoko w trybuny!

• Alves!!! Po akcji Iniesty z Neymarem na lewym skrzydle piłka trafia na linię pola karnego do Alvesa, który huknął ponad poprzeczką!

• Messi zagrywa za linię obrony w kierunku Alby, a sędzia odgwizduje faul Hiszpana w ofensywie na Ronaldo. Chyba trochę przesadził sędzia w tej sytuacji.

• Prostopadłe podanie w pole karne Barcy, którego nie sięga Bale. Na aut piłkę musiał wybić Pique.

• Spadło nam trochę tempo tego meczu. Teraz przerwa w grze, bo w starciu z Messim ucierpiał Casemiro.

• Na spalonym złapany Neymar.

• Ronaldo na lewym skrzydle zakręcił Alvesem, ale jego płaskie zagranie pada łupem obrońców Blaugrany.

• Ronaldo z rzutu wolnego uderza wyraźnie ponad poprzeczką.

• Żółta kartka dla Mascherano za faul na rozpędzonym Bale'u około 30 metrów od bramki Barcelony.

• Wygląda na to, że Ramos faulował Messiego, ale tuż przed szesnastką. Teraz z kolei Suarez ukarany kartką za trafienie ręką Pepe.

• Indywidualna akcja Ronaldo! Portugalczyk z prawego skrzydła ściął do środka w pole karne, ale uderzył prosto w Bravo! Po chwili piłka trafia w pole karne do Bale'a, a ten z powietrza uderza wysoko nad bramką!

• Messi w akcji Barcelony przewracany na linii pola karnego przez Ramosa. Sędzia nie dyktuje jedenastki!

• Wow, Bale z autu wykonał niemalże dośrodkowanie w pole karne Bravo. Chilijczyk łapie piłkę na raty.

• Teraz kombinacja w polu karnym Suareza z Neymarem kończy się bardzo niecelnym uderzeniem z 15 metrów Brazylijczyka. Jęk zawodu na Camp Nou.

• Próba akcji dwójkowej Kroosa z Benzemą w kontrze Realu. Niemiec zagrywał jednak do Francuza niecelnie.

• Rakitić!!! Chorwat przejął piłkę na połowie rywala i rozpoczął akcję, po której piłka trafiła do niego samego w polu karnym. Płaski i precyzyjny strzał Rakiticia odbija Navas!

• Messi uderza nieznacznie ponad poprzeczką bramki Navasa! Było groźnie!

• Żółta kartka dla Carvajala za bardzo ostry faul na Inieście. Rzut wolny dla Barcy około 23 metrów od bramki rywala.

• Atak pozycyjny Barcy! Suarez w pole karne do Neymara, ten wycofuje przed linię do Iniesty, a strzał z dystansu Hiszpana zablokowany!

• Pierwsza lepsza akcja Realu! Bale wpadł prawym skrzydłem w pole karne, ale po jego zagraniu w kierunku Ronaldo, piłkę zablokował Pique!

• '14' na zegarze. Minuta braw dla Johana Cruyffa.

• Realizator sugerował, że Suarez przy wybiciu Bravo był na pozycji spalonej, ale bramkarz Barcy wznawiał grę 'z piątki', a wtedy nie ma mowy o szukaniu spalonego.

• Jeszcze żółta kartka dla Sergio Ramosa za protesty. Obrońca Realu domagał się odgwizdania faulu Suareza.

• Ależ kiks Suareza!!! Piłkarze Barcy wyszli we dwóch na jednego obrońcę Realu, ale po podaniu Neymara, Suarez skiksował mając pustą bramkę!

• Prostopadłe podanie w pole karne do Suareza, ale szybszy od Urugwajczyka okazał się Keylor Navas.

• Długa piłka na wolne pole w kierunku Bale'a, ale ten zdaniem sędziego był na spalonym.

• Sędzia dopatrzył się faulu Alvesa na Ronaldo w środku pola. Gdyby nie gwizdek, Barca miałaby szansę na groźną kontrę.

• Rzut wolny dla Barcy. Gospodarze krótkim rozegraniem chcieli zaskoczyć rywala, ale podanie Iniesty zostało zablokowane.

• Podanie Messiego w pole karne w kierunku jednego z napastników przerywa skutecznym wślizgiem Modrić. Piłka w rękach Navasa.

• Już pierwsze bardzo ostre starcie Busquetsa z Pepe w środku pola. Przerwa w grze.

• "Siadamy wygodnie w fotelach, zapinamy pasy i startujemy!" Rozpoczęło się El Clasico!

• Mozaika dla Johana Cruyffa.

• Minuta ciszy dla Johana Cruyffa.

• Trwa hymn Barcy śpiewany a'cappella przez wypełnione po brzegi Camp Nou. Sędzią tego spotkania będzie pan Alejandro Hernandez Hernandez.

• Wielka mozaika z koszulką z numerem 14 i hasłem "Gracies Johan". Wszystko to w hołdzie zmarłemu niedawno legendarnemu zawodnikowi i trenerowi Barcy - Johanowi Cruyffowi.

• Piłkarze przygotowani już do wyjścia na plac gry! Za chwilę wielki piłkarski spektakl się rozpocznie!

• Rezerwowi Realu: Casilla, Nacho, James Rodriguez, Vazquez, Jese, Isco, Danilo.

• Rezerwowi Barcelony: ter Stegen, Turan, Rafinha, Bartra, Munir, Sergi Roberto, Vermaelen.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu FC Barcelona - Real Madryt!

• GRAN DERBI JUŻ W SOBOTĘ!

W sobotni wieczór na Camp Nou FC Barcelona podejmie Real Madryt. W pierwszym spotkaniu tych drużyn w ramach ligowych rozgrywek w tym sezonie "Blaugrana" zwyciężyła na Estadio Santiago Bernabeu 4:0. Czy Real będzie w stanie zrewanżować się "Dumie Katalonii?". Komentujcie.