FC Barcelona

5

Szachtar Donieck

1

• Koniec. 5:1. Oczywiście Szachtar nie jest jeszcze bez szans, zawsze może ograć u siebie Barcę 4:0..., no dobra żartowałem. Pozdrawiam i dziękuje za dzisiejszy mecz, Wojciech Radunc.

• Schodzi zdobywca pierwszego gola.

• Gramy w trójkąty. Xavi - Alves - Xavi i bramka, 5:1!

• Wydawało się, że gospodarze znowu skarcili gości za nieskuteczność, jednak sędzia odgwizdał spalonego po trafieniu Messiego.

• Adriano! Tylko słupek!

• Alves - Pedro - Iniesta - kaczka przelatująca nad stadionem, droga piłki w ostatniej akcji Barcy.

• Dani Alves znowu za mocno centrował.

• Maxwell melduje się na murawie.

• Z boiska schodzi aktywny w pierwszej połowie Willian.

• Próba ataku pozycyjnego Szachtara, wszystko kończy się pozycją spaloną Rata.

• Alves z wolnego wysoko na bramką.

• Pedro za Villę.

• Fernandinho za Jadsona.

• Żółta kartka dla gości.

• Cóż za bomba Messiego. Piatow broni, tylko rzut rożny.

• Co za odpowiedź Barcy! Messi do Keity, a ten w samo okno.

• Gol! Rakicki wykorzystuje podanie z wolnego Srny.

• Hiszpan ukarany za przeszkadzanie w rozegraniu rzutu wolnego.

• Korner rozegrany po ziemi i piłkę w bramce umieszcza Pique! Błąd zarówno defensywy jak i bramkarza gości.

• Xavi z wolnego, z odległości 23m wprost w ręce Piatowa.

• Rakicki ukarany kartką za faul na Alvesie.

• Messi wolejem z pierwszej piłki, ale wprost w bramkarza Ukraińców.

• Pierwsza okazja dla gości - Luiz Adriano źle przyjmuje na piątym metrze.

• Piłkarze gospodarzy rozpoczynają drugą połowę spotkania.

• Koniec pierwszej, ciekawej połowy. Gra cały czas w szybkim tempie, no może ostanie 5 minut trochę słabsze.

• Przerwa w grze, leży na murawie Alves.

• Srna nabił Adriano, ale goście zmarnowali rzut rożny.

• Długa piłka zza linię obrony adresowana przez Xaviego, zostaje wykorzystana przez Brazylijczyka.

• Bramka! Alves uprzedza Piatowa.

• Aktywny w zespole Szachtara jest dziś Willian, tylko ciągle brakuje mu "tego czegoś".

• Znowu zza pola karnego próbował Villa, tym razem w światło bramki, ale za lekko. Jak to mówią, do ilu razy sztuka?

• Goście wyszli dwa na dwa, ale Busquets doskonale przeciął podanie.

• Villa z dystansu, piłka mija bramkę Piatowa.

• Dobra akcja Barcelony. Messi wbiegł w pole karne, zagrał na prawo do Alvesa, ten dośrodkował, ale piłka nie doszła do żadnego z jego kolegów.

• Jak na razie spotkanie bardzo ciekawe, prowadzone w szybkim tempie.

• Błąd obrońcy Szachtara. Piłkę przejął Messi, próbował lobować bramkarza, ale Piatow obronił.

• Indywidualnie Messi. Faul. Rzut wolny dla Barcy z 25m. Sam poszkodowany uderza metr obok słupka.

• Valdes wychodzi z bramki, wybija piłkę, ta trafia pod nogi Williana, ten strzela, ale nad bramką.

• Piękna prostopadła piłka Costy do Adriano, ale ten marnuje okazję.

• Faul Messiego w ataku, tym razem jeszcze bez kartek.