FC Barcelona

2

Valencia CF

0

• Koniec spotkania!! Barcelona zasłużenie pokonuje Valenice i awansuje do finału Pucharu Króla, w którym to zmierzy się z Athletic Bilbao. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje państwu Marcin Rogowski.

• Alves w miejsce Sancheza

• Messi uderzył z rzutu wolnego i tylko fenomenalna interwencja Alvesa ratuje gości przed utratą bramki!

• Parejo w miejsce Albeldy

• Piatti faulował Fabregasa około 20 metrów przed bramką

• Potężny strzał Costy z rzutu wolnego i jeszcze lepsza interwencja Pinto!

• Thiago ukarany żółtą kartką za faul na Albie

• Sanchez zagrał wzdłuż pola karnego, piłkę do Xaviego przedłużył Fabgreas i Hiszpan potężnym strzałem w samo okienko pokonał Alvesa

• GOOOOOOL!!! 2:0!! Xavi

• Aduriz minął Puyola, już składał się do strzału, ale potknął się i piłkę przejął Mascherano

• Piatti w miejsce Jonasa

• Messi do Sancheza, ale za mocno i piłka w rękach Alvesa

• Feghouli ukarany drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką, za uderzenie Puyola łokciem w twarz.

• Sanchez zagrał w pole karne, ale Miguel uprzedził Cuence i mamy rzut rożny dla gospodarzy

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego, do piłki dopadł Jonas, oddał potężny strzał i tylko genialna interwencja Pinto ratuje Barce przed utratą bramki!

• Puyol zagrał płasko w pole karne, ale tam dobrze blokowany był Pique i nie było żadnego zagrożenia bramki Alvesa

• Messi ma dzisiaj źle nastawiony celownik! Po raz kolejny Ruiz zagrał piłkę pod nogi Argentyńczyka. Messi wyszedł sam na sam z Alvesem, który sparował piłkę na rzut rożny!

• Fabregas wpadł w pole karne, ale za mocno wypuścił sobie piłkę i od bramki Alves

• Adruiz otrzymał idealne podanie od Alby. Zauważył że Pinto wyszedł daleko przed bramkę, podciął nad nim piłkę, ale w ostatniej chwili Mascherano sparował ją na rzut rożny!

• Cuenca faulował Miguela na połowie Valenci

• Messi minął 4 zawodników Valenci, oddał strzał i znów Alves ratuje swój zespół!

• Cuenca podał w pole karne do Messiego. Argentyńczyk oddał strzał, ale Rami ofiarnym wślizgiem ratuje gości przed stratą bramki!

• Strzał Messiego zablokowany przez Ruiza

• Ruiz ukarany żółtą kartką za faul na Cuence

• Aduriz faulował Puyola w polu karnym Barcelony

• Aduriz w polu karnym, ale został zatrzymany przez Pique

• Dośrodkowanie w pole karne Barcelony, do piłki najwyżej wyskoczył Adruiz i tylko fenomenalna interwencja Pinto ratuje gospodarzy przed utratą bramki!

• Alba otrzymał doskonałe podanie, wyszedł sam na sam z Pinto, ale to bramkarz Barcy okazał się lepszy!

• Gospodarze rozpoczynają drugą połowę spotkania!!

• Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

• Za nami pierwsza połowa genialnego spotkania, w którym nie brakuje emocji i sytuacji podbramkowych. Barcelona zasłużenie prowadzi po bramce Fabregasa. Jednak spotkanie nie jest jeszcze rozstrzygnięte i każda ewentualność jest jeszcze możliwa. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut.

• Groźną akcje gości powstrzymał Pique

• Fabregas wpadł w pole karne i mimo asysty czterech rywali oddał strzał, który z trudem obronił Alves!

• Tym razem to Rami zagrał pod nogi Xaviego, ale strzał zawodnika Barcy był za lekki i piłkę bez problemu złapał Alves

• Ruiz zagrał piłkę pod nogi Fabregasa. Hiszpan wyszedł sam na sam z Alvesem, ale przegrał pojedynek z Brazylijskim bramkarzem!

• Akcje dwójki Messi - Cuenca zatrzymał Ruiz

• Banega za mocno zagrał do Aduriza i piłka w rękach Pinto

• Fabregas zagrał długą piłkę do Sancheza, ale naciskany przez Ramiego, napastnik Barcy nie zdołał oddać celnego strzału

• Z rzutu wolnego Xavi zagrał do Messiego, ten uderzył z pierwszej piłki i z trudem broni Alves!

• Messi faulowany przez Ruiza, 16 metrów przed bramką gości

• Aduriz ukarany żółtą kartką za faul na Thiago

• Rami podał piłkę wprost pod nogi Messiego. Argentyńczyk wyszedł sam na sam z Alvesem, oddał strzał, który Brazylijczyk odbił przed siebie, do piłki dopadł Cuenca, ale strzelił obok bramki!

• Fabregas otrzymał idealne, długie podanie. Wpadł w pole karne i mimo obecności Miguela, który siedział mu na plecach, przelobował Diego Alvesa.

• GOOOOOOL!!!! 1:0!! Fabregas

• Przez chwilę na boisku leżał Mascherano, który został uderzony łokciem przez Aduriz. Na szczęście już wszystko jest w porządku i Argentyńczyk gra dalej

• Feghouli otrzymał idealne podanie od Mathieu, uderzył z około 16 metrów, ale trafił w słupek! W sytuacjach podbramkowych Barcelona 0:2 Valencia!

• Sanchez faulował Banega na połowie Valenci

• Cuenca w pole karne, ale dobrze ustawieni obrońcy gości wybili piłkę poza pole karne

• Sanchez faulowany w środku boiska

• Jonas zagrał w pole karne, ale wprost w ręce Pinto

• Dośrodkowanie Jordi Alby zablokowane przez Abidala, piłka odpiła się jeszcze od zawodnika gości i od bramki Pinto

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłkę głową do Mathieu zgrał Aduriz. Ten pierwszy nieczysto trafił w piłkę, która poleciała w stronę lewego słupka bramki. Tam do piłki dopadł Ruiz i niewiele brakowało by było 0:1!

• Ławka rezerwowych Barcelony: Valdes, Alves, Iniesta, Adriano, dos Santos, Bartra, Tello

• Czy Barcelona utrzyma korzystny rezultat z pierwszego meczu? Czy też to Valencia awansuje do finału Pucharu Króla? Odpowiedzi na te pytania poznamy już za około 2 godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, możecie odpowiadać na nie w komentarzach