FC Barcelona

4

Villarreal CF

1

• Dzięki temu zwycięstwu FC Barcelona odskoczyła Realowi na 3 punkty. Przypomnijmy, że Real Madryt jeszcze dzisiaj rozgrywać będzie swój mecz, także wszystko jest jeszcze możliwe i końcówka sezonu w Hiszpanii zapowiada się niezwykle emocjonująco! Za relację z tego mecz dziękuje Bartłomiej Modzelewski i życzę miłego wieczoru!

• Sędzia gwiżdże po raz ostatni! Barcelona pewnie pokonuję Villarreal!

• Strzał Neymara ląduje na murze zawodników gości.

• Faul przed polem karnym gości. Będzie szansa na podwyższenie wyniku.

• O 3 minuty dłużej trwać będą męki Villarrealu.

• Strzał Luisa Suareza z powietrza leci obok bramki Fernandeza.

• Mocny strzał Andresa Iniesty, który ląduje w rękach golkipera gości.

• A zaraz potem Cedrica Bakambu zmienia Adrian.

• Ostatnie zmiany w obu drużynach. Najpierw Ivana Rakiticia zmienia Andre Gomes.

• Cóż za wykonanie Lionela Messiego! Idealnie wykonana Panenka przez gwiazdora Barcelony! Mamy już 4:1!

• Oczywiście za to ukarany został żółtą kartką.

• Jorge Costa zagrywa ręką w polu karnym i mamy rzut karny dla Barcelony!

• Javier Mascherano zmienia Sergiego Roberto!

• Mateo Musacchio ukarany żółtą kartką.

• Bakambu minął już Ter Stegena, ale w ostatniej chwili bramkarza gospodarzy ratuje Gerard Pique!!

• Neymar wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale świetnie broni Fernadez.

• Zmiana także w ekipie FC Barcelony. Lucasa Digne zmienia Jordi Alba.

• Na boisku melduje się także Samuel Castillejo, który zmienia Roberto Soriano.

• ...... opuszcza boisko, a zmienia go Nicola Sansone.

• Roberto Soldado otrzymuje żółtą kartkę i.....

• Luis Suarez udowodnił swoje umiejętności dryblingu. Położył na ziemi dwóch obrońców rywali, by później oddać mocny strzał. Dzisiaj strzeliło całe Trio MSN!

• GOOOL! Luis Suarez podwyższa prowadzenie gospodarzy!

• Dobra akcja Villarrealu, ale na spalonym Soldado!

• Tuż nad poprzeczką poleciała piłka po strzale Dos Santosa.

• Anders Iniesta fauluje i otrzymuje żółtą kartkę.

• Ostatnie 5 minut to ostra walka w środku pola. Owszem żaden zawodnik nie odstawia nogi, ale nie ma to przełożenia na strzały.

• Strzał Rodrigo Hernandez ląduje na drugim piętrze trybun Camp Nou.

• Znakomita wymiana podań Barcelony, zakończona potężnym strzałem Messiego. Tym razem jednak świetnie broni Fernadez.

• Nieprecyzyjne podanie Neymara i od bramki zacznie Villarreal.

• Po raz kolejny świetnie do akcji ofensywnej podłączył się Luca Digne. Tym razem Francuz zgrał w pole karne, gdzie piłkę przejął Luis Suarez, ale strzał Urugwajczyka blokuje Musacchio.

• Dobre podłączenie Luca Digne. Strzał lewego obrońcy gospodarzy leci ponad bramką.

• Świetna indywidualna akcja Neymara, która kończy się złapaniem piłki przez Fernandeza

• Wracamy na Camp Nou! Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy to FC Barcelona górą w tym pojedynku, ale Villarreal stawia Mistrzom Hiszpanii wysokie warunki! Z niecierpliwością czekamy na drugą odsłonę!

• Messi zrobił to co robi najlepiej! Po prostu przejął piłkę i uderzył zza pola karnego tak, że bramkarz nawet się nie poruszył mamy 2:1!!

• GOOOOL! Lionel Messi zdobywa gola do szatni!

• Uderzał z rzutu wolnego Manuel Trigueros, piłka odbiła się od jednego z zawodników Barcelony i ląduje w rękach Ter Stegena!

• Cios za cios! Teraz to Neymar wyszedł sam na sam z bramkarzem rywala, ale nieczysto trafia w piłkę!

• Roberto Soldado marnuję 100% okazję! Soriano zagrał idealnie na głowę Hiszpańskiego napastnika, który uderza ponad bramką!

• Strzał Gerarda Pique z 3 metra! Defensor Barcelony uderza jednak nad poprzeczką! Była to wymarzona szansa dla gospodarzy!

• Luis Suarez próbował uderzać przewrotką, ale robi to nie dokładnie i piłka dla gości.

• Błąd Ter Stegena, ale tym razem bez konsekwencji.

• Roberto Soldado zagrał idealną prostopadła piłkę do Bakambu, a napastnik gości wykorzystał swoją szybkość, wyprzedził obrońców rywali i spokojnie pokonał Ter Stegena!

• GOOOOL! Cedric Bakambu wyrównuje stan tego meczu!!

• Mocne plasowane uderzenie Leo Messiego, które leci obok słupka bramki Fernandeza.

• Fatalne podanie Bakambu do Soldado. A mogła być znakomita okazja dla gości.

• Znakomite wstrzelenie piłki przez Dos Santos, kis Gerarda Pique, który na szczęście dla Blaugrany kończy się tylko rzutem rożnym!

• Strzał z dystansu Andresa Iniesty. Matteo Musachio spokojnie jednak blokuje lecącą piłkę.

• Najpierw świetnie do Messiego zagrał Luis Suarez. Argentyńczyk próbował uderzyć, piłka odbiła się od jednego z obrońców gości, ale ostatecznie trafiła pod nogi Neymara, który z najbliższej odległości zdobywa gola.

• GOOOOL! Neymar otwiera wynik meczu!

• Pierwszy celny strzał w tym meczu. Bezpośrednie z rzutu wolnego próbował Leo Messi, ale tym razem zrobił to za lekko i spokojnie łapie bramkarz gości.

• Ręka tuż przed polem karnym zagrał Gonzalez Alvaro i za to zagranie otrzymuje żółtą kartkę. Będzie świetna okazja dla gospodarzy.

• Za taktyczny faul żółtą kartką ukarany Sergi Roberto.

• Po raz kolejny spokojnie zatrzymany Lionel Messi. Trudny początek dla Argentyńczyka.

• Dobra centra w pole karne Barcelony. W ostatniej chwili sytuacje ratuje Umtiti.

• Przebitka Luisa Suareza. Tym razem Urugwajczyk nie zdołał oddać strzału.

• Dobrze zorganizowana obrona Villarealu nie daje szansy nawet uderzenia zawodnikom gospodarzy.

• Nieudana próba indywidualnej akcji Messiego. Argentyńczyka powstrzymał Mateo Mussachio.

• Obie drużyny bez pomysłu na początku spotkania. Oglądamy tylko długie nieudane podania.

• Rozpoczynamy mecz! Czy MSN znowu pokaże swoją siłę!?

• Rozbrzmiał hymn Barcelony, a zawodnicy opuszczają tunel!

• Do składu powrócił Andres Iniesta. Kapitan Katalońskiej drużyny ostatnio leczył uraz.

• Dla Dumy Katalonii po odpadnięciu z Ligi Mistrzów, tytuł Mistrz Hiszpanii jest bardzo ważne. Jest to ostatni sezon Luisa Enrique w Barcelonie więc cała drużyna jest mocno zmotywowana aby godnie pożegnać swojego szkoleniowca.

• Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest FC Barcelona. Blaugrana w tej chwili zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli, lecz ich najwięksi rywale - Real Madryt mają tyle samo oczek przy jednym mniej rozegranym meczu. Villarreal na pewno nie będzie odpuszczał ponieważ cały czas ma realne szansę na zajęcie 4 miejsca, które da im szansę gry w eliminacjach Ligi Mistrzów.

• Skład i ławka rezerwowych Villarrealu!

• Składy obu drużyn są już znane, a zobaczyć mogą je Państwo po prawej stronie panelu! Poniżej ławka rezerwowych FC Barcelony.

• Witam wszystkich państwa bardzo serdecznie! Punkt godzina 18:30 zabrzmi pierwszy gwizdek na Camp Nou, gdzie walcząca o Mistrzostwo Hiszpanii FC Barcelona podejmie Villareal!