Tottenham Hotspur

2

2 2 połowa

1 karne

• Po wspaniałym, niesamowitym, pełnym zwrotów akcji meczu i serii rzutów karnych FC Basel pokonał Tottenham i awansował do 1/2 Ligi Europejskiej. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

• Koniec meczu!!

• GOOOOOOL!! Marcelo Diaz

• Uderzał Emmanuel Adebayor, ale fatalnie przestrzelił!

• GOOOOL!! Fabian Frei

• GOOOL!! Gylfi Sigurdsson

• GOOOOL!! Marco Streller

• Uderzał Tom Huddlestone, ale jego strzał obronił bramkarz!

• GOOOOOL!! Fabian Schar

• Rozpoczynamy serię rzutów karnych!!

• Koniec drugiej części dogrywki!!

• Sędzia doliczył minutę do drugiej połowy dogrywki

• Po dośrodkowaniu A. Frei'a z rzutu rożnego piłkę poza pole karne wyekspediowali gracze gości

• Z dystansu uderzał Steinhöfer, ale piłka została zablokowana przez gracza Tottenhamu

• Po dośrodkowaniu w polu karnym najlepiej znalazł się A. Frei, ale w doskonałej sytuacji oddał strzał, który pewnie wyłapał Friedel!

• Po dobrym podaniu A. Frei znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale za długo zwlekał z oddaniem strzału i został zablokowany przez obrońce!

• A. Frei za Salaha

• Dośrodkowanie Dempseya wyszło poza pole gry i od bramki rozpoczną goście

• W pole karne dośrodkował Steinhöfer, ale za mocno i piłka wyszła poza plac gry

• Tottenham rozpoczyna drugą połowę dogrywki!!

• Koniec pierwszej połowy dogrywki!!

• Z dystansu uderzał Diaz, ale obok bramki gości

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę głową uderzał Dawson, ale pewnie interweniował bramkarz

• Za faul na Adebayorze żółtą kartką ukarany Elneny

• Z rzutu rożnego dośrodkowywał Sigurdsson, ale piłkę poza pole karne wybili obrońcy gospodarzy

• Rozpędzonego Adebayora zatrzymał Elneny, ale uczynił to tak, że goście mają rzut rożny

• Z dystansu uderzył Elneny i tylko słupek uratował gości przed utratą bramki!

• Z narożnika pola karnego uderzał Park, ale za słabo dla Friedela

• Na spalonym Degen

• FC Basel rozpoczyna pierwszą połowę dogrywki!!

• Zaraz po przerwie Szwajcarzy zdobyli bramkę. Później niemal przez całą drugą połowę mieli przewagę, jednak to "Koguty" zdobyły wyrównującą bramkę i doprowadziły do dogrywki, w której po czerwonej kartce Vertonghena, grać będą w dziesiątkę. Na pierwszą połowę dogrywki zapraszam za dosłownie kilka minut.

• Koniec drugiej połowy!!

• ... i Walker

• Za przepychanki żółtą kartką ukarany Streller.....

• Z rzutu wolnego uderzył Diaz, ale piłka poleciała wysoko nad bramką

• Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy

• Za faul na wychodzącym na czystą pozycję Strellerze, Vertonghen ukarany czerwoną kartką

• Walker zagrał piłkę wzdłuż linii bramkowej, ale żaden z jego kolegów nie wpakował piłki do pustej bramki!

• Schar przebiegł z piłką ponad pół boiska, minął trzech graczy gości, ale na czwartym się zatrzymał

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym piłkę głową uderzał Dawson i tylko dobra interwencja Sommera uratowała gospodarzy przed utratą bramki!

• Z dystansu uderzał Parker, ale po rykoszecie piłka wyszła poza plac gry

• Steinhöfer za Stockera

• Po dobrym podaniu od Elneny'iego Streller za długo czekał z oddaniem piłki co skończyło się jej stratą

• Po starciu z Vertonghenem na boisku leżał Parker, ale już wszystko dobrze z pomocnikiem "Kogutów" i może on grać dalej

• Z dystansu uderzał Elneny i tylko dobrej interwencji bramkarza goście zawdzięczają to, że nadal przegrywają tylko jedną bramką!

• Dempsey ni to dośrodkowywał, ni to strzelał, ale piłka wyszła poza boisko

• Na spalonym Streller

• A w drużynie gości Dembele został zmieniony przez Carrolla

• W drużynie gospodarzy za Die na boisku zameldował się Diaz

• Za faul na Parkerze żółtą kartką ukarany Die

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego najwyżej w polu karnym wyskoczył Dragovic, uderzył piłkę głową i ta o milimetry minęła spojenie słupka z poprzeczką!

• Tottenham rozpoczyna drugą połowę!!

• Za nami pierwsza połowa tego emocjonującego spotkania, w której to żadna z drużyn nie osiągnęła znaczącej przewagi. Jednak zważywszy na remis, który aktualnie awansem premiuje Szwajcarów to po przerwie możemy być świadkami jeszcze większych emocji. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut.

• Za faul na Salahu żółtą kartką ukarany Naughton

• Z linii pola karnego uderzał Dempsey i tylko świetna interwencja Sommera uratowała gospodarzy przed utratą bramki!

• Tottenham miał szanse na szybkie wyjście z własnej połowy, ale uniemożliwił mu to Die, który dobrze zablokował Dembele

• W polu karnym Die zagrał do Strellera, a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem zamiast strzelać próbował podawać co zakończyło się stratą piłki!

• Z rzutu rożnego dośrodkował Sigurdsson. W polu karnym najwyżej wyskoczył Dempsey, ale jego strzał głową pewnie obronił bramkarz

• Dembele zagrał na prawą stronę do Dempsey'a, ale uczynił to niedokładnie i piłka wyszła na aut

• Po błędzie Dembele piłkę przejął Streller. Szwajcar od razu zagrał na prawą stronę do Salaha, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie dał mu szans na skuteczną interwencję

• FC Basel rozpoczyna mecz!!

• Obie jedenastki są już na murawie St. Jakob-Park, a z głośników dobiega hymn Ligi Europejskiej. Oznacza to, że tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia spotkania.

• Ławka rezerwowych Tottenhamu: Hugo Lloris, Benoit Assou-Ekotto, Steven Caulker, Tom Huddlestone, Jake Livemore, Thomas Carrol, Shaquile Coulthirst

• Ławka rezerwowych FC Basel: Germano Vailati, Gaston Sauro, Markus Steinhöfer, David Degen, Marcelo Diaz, Cabral, Alexander Frei

• Tottenham również podzielił się punktami w swoim ostatnim meczu ligowym. Dzięki zdobytemu punktowi, "Koguty" zrównały się z trzecią w tabeli Chelsea, ale mają na swoim koncie jeden, rozegrany mecz więcej.

• W swoim ostatnim meczu FC Basel zaledwie zremisował z FC Sankt Gallen. Bramkę, która dała punkt mistrzom Szwajcarii zdobył Marco Streller. Remis ten sprawił, że przewaga podopiecznych trenera Yakina nad drugim w tabeli Grasshoppersem Zurych stopniała do jednego punktu.

• Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

• Czy FC Basel wykorzysta dobry wynik z Londynu i awansuje dalej? Czy też Tottenham odrobi straty i wyeliminuje mistrza Szwajcarii? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach

• Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z rewanżowego meczu 1/4 Ligi Europejskiej, w której to FC Basel na własnym stadionie podejmować będzie Tottenham Hotspur. Obszerną zapowiedź tego spotkania można przeczytać TUTAJ