FC Kaiserslautern

0

FC Koeln

1

• Koniec bardzo słabego spotkania. W tym meczu nazywanym w naszym kraju "polskim" z powodu Peszki, Borysiuka oraz Świerczoka zdecydowanie najlepiej pokazał się ten pierwszy. Były gracz Legii po 40 minutach zszedł z murawy z powodu czerwonej kartki a Świerczok był zupełnie niewidoczny. Za uwagę dziękuje Szura Bartłomiej.

• 3 minuty dolicza sędzia

• Ostatnia zmiana w tym meczu

• Zagranie ręką Świerczoka w polu karnym gości

• Ishak znów przed szansą-znów jednak nad poprzeczką

• Ishak w dogodnej sytuacji strzela mocno i Trapp musiał wykazać się sporymi umiejętnościami aby odbić to uderzenie

• Świerczok nie doszedł do piłki po zagraniu Sahana będąc w dogodnej sytuacji. Wydaje się, że piłkarze gospodarzy nie mają już sił na zaangażowanie się większą ilością zawodników w akcje ofensywne.

• Ostatnie 10 minut spotkania przed nami.

• Ostatni z Polaków na murawie !!

• Za protesty po odgwizdaniu pozycji spalonej

• Słabą wrzutkę spokojnie wybijają obrońcy

• Rzut wolny z narożnika pola karnego dla gospodarzy

• Czy doczeka się w tej sytuacji na swoją szansę Kuba Świerczok?

• Po 90 sekundach pobytu na murawie Albańczyk świetnie po wrzutce Clemensa przykłada głowę i pokonuje bramkarza!!

• i od razu druga zmiana

• Polak schodzi

• Sahan podaje do Wagnera a ten będąc w polu karnym Kolonii zostaje w ostatniej chwili zablokowany! To była pierwsza groźna akcja gospodarzy w tej części meczu!

• Poziom 20 minut drugiej połowy zdecydowanie poniżej oczekiwań. Dużo, zdecydowanie więcej można było spodziewać się po gościach, którzy przecież od samego początku grają z przewagą jednego zawodnika.

• Druga zmiana w zespole gospodarzy

• Novaković trzyma się za głowę, chwilowa przerwa w grze

• Bugera wybija piłkę z pola bramkowego w ostatniej chwili po dobrej centrze Sereno

• Słabe pierwsze 15 minut drugiej połowy oglądaliśmy do tej pory

• Jajalo próbował przed momentem chyba wjechać z piłką do siatki ale obrońcy Klautern wybili piłkę napastnikowi gości

• Po akcji Jajalo i Novakovica ten ostatni trafia do siatki ale sędzia odgwizduje pozycję spaloną

• Kolonia bardzo wolno rozgrywa piłkę na swojej połowie.

• Peszko na spalonym

• Milivoje Novaković dostaje prezent od rywala w polu karnym ale zaskoczony tą sytuacją uderza bardzo niedokładnie

• Po rzucie rożnym uderzenie głową przechodzi wysoko nad poprzeczką bramki Trappa.

• Riechter w środkowej strefie boiska fauluje rywala, wolny dla gospodarzy

• Z animuszem rozpoczęli gospodarze, kotłuje się pod bramką Kolonii

• Zaczynają gospodarze!

• Pierwsza zmiana

• Piłkarze wracają na boisko

• Nie o takim debiucie marzył z pewnością Borysiuk. Choć wydaje się, że arbiter międzynarodowy Stark nie wszystkie faule traktuje równorzędnie.

• Koniec pierwszej połowy. Mecz walki, co będzie w drugiej połowie?

• Za dyskusje z sędzią

• Peszko po nodze Rodneia i mamy kolejny korner

• Nie o takim debiucie marzył Borysiuk z pewnością...

• Czerwony debiut Polaka!! Stark wyrzuca Polaka z boiska po drugiej żółtej kartce!

• Niezbyt pewnie Trapp po wrzutce z wolnego ale obrońcy pomogli swojemu bramkarzowi.

• Kolejny rzut wolny dla gości.

• Fenomenalna interwencja Rensinga po główce Shechtera!!! Fenomenalnie!!!!