• Wszyscy czekają już na końcowy gwizdek, w tym meczu już nic się wydarzyć nie może

• Nokaut!! Koeln rozbite!! Perisic jak w masło wchodzi w obronę i pokonuje po raz 6. bramkarza

• i ostatnia zmiana w tym meczu

• i ostatnia zmiana w zespole BVB

• Golll!!! Piszczek do Kagawy a ten trafia po raz drugi do bramki !! To jest pogrom!!!

• Gollll!!! Gundogan po akcji całego zespołu trafia do pustej bramki!!

• Mamy zmianę w BVB

• 30 minut do końca spotkania - BVB uspokojona kontroluje spotkanie a Koeln na razie nie umie przebić się przez mur obronny mistrzów Niemiec

• Po nokaucie w wykonaniu BVB chwila spokoju na boisku. A w dzisiejszym meczu mamy już 2 bramki i 2 asysty Polaków :)

• BVB dominuje teraz na boisku - wydaje się, że to jeszcze może nie być koniec bramek w tym spotkaniu

• Ale popis Polaków - Kuba rozpoczyna akcję, Kagawa zagrywa piętą do Lewego, który w końcu trafia do siatki!!

• Za odkopnięcie piłki po gwizdku

• Kontra gospodarzy - Peszko dobrze podaje do Podolskiego ale ten źle próbuje wrzucić piłkę w pole karne i obrońcy wybijają piłkę

• Ale piękna bramka!!!! Kagawa wykorzystał przepiękne podanie od Piszczka, który dostał podanie od Kuby i trafi z powietrza pod poprzeczkę bramki Koeln!!

• I mamy jedną zmianę w przerwie

• Gramy!

• BVB po strzeleniu bramki na 1:1 złapała chyba właściwy rytm. Piłkarze Kloppa już nie wyglądali na zagubionych jak to miało miejsce na początku spotkania

• Zawodnicy wracają na boisko

• Ani minuty nie doliczył do pierwszej połowy sędzia. Do przerwy więc 1-1.

• Lewandowski podaje w pole karne do Bendera ale ten nie potrafi opanować piłki, BVB zaczyna zdecydowanie lepiej grać

• Bender po podaniu Piszczka trafia znów głową do siatki...ale sędzia odgwizduje pozycję spaloną

• Lanig z dystansu uderza na bramkę gości ale piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką

• Roman Weidenfeller świetnie nogami odbija uderzenie Podolskiego z 10 metrów.

• Akcja Peszko przeciw Piszczkowi - górą gracz Koeln, który piłki nie stracił ale celnie podał do kolegi z drużyny.

• Mecz znowu toczy się głównie w środkowej strefie boiska, gdzie obie drużyny próbują konstruować akcje ofensywne

• Podolski pada w polu karnym, arbiter pozostaje niewzruszony

• Ależ okazja Piszczka!!! Po podaniu Bendera Polak z woleja uderzył zdecydowanie za mocno!!

• Podolski zagrywa ręką przy próbie przejęcia piłki, wolny dla BVB

• Mamy wyrównanie!! Schmelzer idealnie podał na głowę Polaka, który pewnie pokonał bramkarza gospodarzy!!

• Błaszczykowski wywalczył rzut wolny zaraz przy bocznej chorągiewce

• Gundogan, strzelec zwycięskiej bramki we wtorek tym razem z 30 metrów uderza bardzo niedokładnie

• Kagawa próbuje wyrwać gości z marazmu. Jego akcja jednak została świetnie powstrzymana przez obrońców

• Kolonia kontroluje jak na razie ten mecz, goście wydają się bardzo zagubieni szczególnie w środkowej strefie boiska

• Pierwsze uderzenie głową Lewandowskiego ale spokojnie broni Rensing

• Co teraz zrobi Borussia? Mistrzowie Niemiec mają w nogach 120 minut wtorkowej dogrywki w Pucharze Niemiec.

• Golllllllllllllllll!!!! Novakovic po błędzie bramkarza wykorzystuje dobrą centrę partnera z zespołu !! Gospodarze wychodzą na prowadzenie !!