Mecz FC Kopenhaga - Manchester City ONLINE. Grabara kontra...

Mecz FC Kopenhaga - Manchester City ONLINE. Grabara kontra Haaland w Ldize Mistrzów. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Mistrzów, 1/8 finału
2024-02-13 21:00

FC Kopenhaga

1

Manchester City

3

• Sędzia od razu po golu Fodena zakończył spotkanie! Manchester City do rewanżu u siebie będzie przystępować z dwubramkową zaliczką! Dziękuje za uwagę i miło spędzony czas! Kłaniam się nisko!

• GOOOOOL!!!!!

Piekna koronkowa akcja Phila Fodena z Kevinem De Bruyne i Anglik zdołał wykończyć podanie belgijskiego artysty! Mamy 3:1 dla City!

• ALEŻ SYTUACJA HAALANDA!!!

Kamil Grabara stanął na wysokości zadania. Przed sobą Polak miał tylko Norwega, a mimo to zdołał interweniować kapitalnie nogami!

• Arbiter doliczył nam trzy minuty do końcowego gwizdka!

• Emocjonalny szkoleniowiec gospodarzy obejrzał żółtą kartkę za zbyt gwałtowne reagowanie na wydarzenia boiskowe!

• Kolejna zmiana w szeregach gospodarzy!

Wchodzi Larsson za strzelca gola - Mattssona!

• Zmiana w Kopenhadze!

• Zmiana w szeregach City!

Nunes wchodzi, Silva schodzi!

• Ależ piękna, składna akcja "The Citizens"! Multum podań podopiecznych Guardioli, ale nie zdołał tego sfinalizować Erling Haaland. Norwerg uderzył głową nad bramką!

• Kolejna kartka dla Kopenhagi! Ukarany tym razem Diks za faul na Silvie!

• Pierwsza żółta kartka dla Falka! Faul na Erlingu Haalandzie. Norweg został położony przez niego na boisku. Szok na Parken!!

• Wchodzi Oscar Hojlund, schodzi Goncalves!

• Jeremy Doku popisał się kapitalnym strzałem prawą nogą z lewej strony boiska! Belg perfekcyjnie uderzył, ale Grabara stanął na wysokości zadania. Brawo Kamil!

• Tym razem nikt strzału "Obywateli" nie zablokował. Rodri uderzył na tyle niecelnie, że nawet nie trzeba było tego robić. Grabara odprowadził piłkę wzrokiem.

• City utrzymuje się na połowie gospodarzy! Konsekwencją takiego stanu rzeczy był strzał Fodena sprzed pola karnego. McKenna jednak zdołał wybić futbolówkę na rzut rożny!

• Kolejny korner dla City! De Bruyne dośrodkował, a piłka... mija wszystkich i nie trafia pod nogi jakiegoś piłkarza gości!

• Cornelius blisko oddania strzału, lecz Nathan Ake był szybszy i wybił futbolówkę. Duńczyk nie miał szans dojścia do piłki!

• Dobre zablokowanie strzału Manchesteru City i "Obywatele" mieli tylko rzut rożny

• Dobra wrzutka gości, ale czujny był Grabara! Polak złapał piłkę

• Zmiana w szeregach Kopenhagi!

Cornelius zameldował się na placu gry!

• Kevin De Bruyne oddał kapitalny, mierzony strzał, ale Kamil Grabara zdołał zbić to uderzenie na rzut rożny. Polski bramkarz ratuje swój zespół!

• Za mocne podanie do Eliasa Achouri'ego i Ederson okazał się szybszy! Mogła być szybka kontra, ale zabrakło cierpliwości

• Jeremy Doku wjechał w pole karne, ale jednak znowu lepsi obrońcy Kopenhagi!

• Rzut rożny dla Kopenhagi! Jednak Vavro nie oddał takiego strzału jakim postraszył własnego bramkarza w pierwszej połowie...

• City od razu przeszło do konkretów. Próba De Bruyne jednak zablokowana!

• Zaczynamy drugą połowę! Od środka Manchester City!

• Nic już się nam nie wydarzyło. City przeważało i zasłużenie wygrywają po pierwszych 45 minutach. Ekipa Guardioli mogła skończyć mecz w pierwszych minutach, ale gospodarze postawili się faworytom i wyrównali stan rywalizacji. Można powiedzieć, że pechowo stracili bramkę w samej końcówce połowy!

• Trzy minuty doliczone do pierwszej połowy!

• CO ZA BŁĄD KOPENHAGI!!!

Bernado Silva zachował się najprzytomniej w polu karnym, wbiegł w "jedenastkę" i musnął piłkę odbitą od obrońcy Duńczyków! MAMY 2:1!!!!

• Gra tym razem przeniosła się na prawą stronę. De Bruyne próbował dośrodkować, ale koledzy Grabary sobie z tym poradzili!

• Szarża Doku na lewej flance, ale obrońcy poradzili sobie z błyskotliwym Belgiem!

• City jednak cały czas dominuje pod względem posiadania piłki! Ekipa Guardioli próbuje COŚ ciekawego stworzyć!

• Kolejna kontra Kopenhagi! Gdyby strzelec pierwszego gola lepiej się złożył miałby dublet! Jednak... piłka po uderzeniu z woleja poszła w trybuny!

• City podrażnione ruszyło na gospodarzy. Ostatnie minuty należały do duńskiego zespołu, ale wracamy do początkowej gry "Obywateli"!

• MAMY WYRÓWNANIE!!!!!

Kopenhaga atakowała i atakowała, ale dopięła swego. Wykorzystali swój moment i i niefrasobliwość Edersona. Brazylijczyk chciał wybić piłkę, ale podał ją rywalom. Kapitalnym strzałem popisał się Magnus Mattsson!

• Kopenhaga nareszcie z piłką przy nodze. Duński zespół wywalczył stały fragment gry!

• Foden potem jeszcze sprzed pola karnego spróbował swojego szczęścia, ale strzał zdołali obrońcy zablokować!

• Doku kapitalnie z lewej strony dośrodkował do nabiegającego Haalanda. Norweg złożył się w stylu KUNG-FU, ale zdecydowanie zabrakło precyzji! Piłka poszła w trybuny!

• Denis Vavro był blisko trafienia samobójczego! Obrońca trafił w poprzeczkę i mógł bardzo nieprzyjemnie zaskoczyć polskiego bramkarza!

• Kolejne problemy zdrowotne! Tym razem Phil Foden leży na ziemi i zwija się z bólu!

• Pierwszy rzut rożny dla Kopenhagi! City musiało się w końcu bronić!

• Grealish jednak nie wejdzie na boisko. Anglik poobijany nie wejdzie na plac gry. Wchodzi Doku!

• Sprytna próba ataku na piłkę atakujących gospodarzy. Dias i Stones jednak czujni w defensywie!

• W dziesiątke przez chwilę City. Grealish czeka na zezwolenie arbitra na powrót

• Jack Grealish znowu leży na boisku. Anglik po raz kolejny brutalnie potraktowany przez obrońcę duńskiego zespołu

• Kopenhaga nie istnieje w pierwszym kwadransie gry. Podopieczni Guardioli mają już powyżej 80 procent posiadania piłki. PRZEPAŚĆ!

• Cały czas Manchester City. Długie dośrodkowanie w pole karne Kopenhagi, ale Haaland nie dał rady doskoczyć do piłki. Obrońcy przejmują futbolówkę!

• Belg znakomicie odnalazł się w polu karnym, zagarnął piłkę i kropnął nie do obrony w kierunku dalszego słupka. Płaski strzał pomocnika daje prowadzenie w tym dwumeczu. Grabara był absolutnie bez szans!

• GOOOOOL!!!!!!

Kevin De Bruyne po podaniu Fodena pokonuje polskiego bramkarza!

• De Bruyne w swoim stylu spróbował swojego szczęścia wolnego, ale Belg uderzył tylko w mur i futbolówka pod nogami gospodarzy!

• Kolejna szansa ze stałego fragmentu gry! Faulowany Grealish

• Ależ kapitalna okazja gości i jeszcze lepsza obrona Kamila Grabary!!!

Szybkie rozegranie rzutu wolnego do wbiegającego skrzydłowego, który dośrodkował na głowę jednego z piłkarzy przyjezdnych. Polski bramkarz jak struna sięgnął tej piłki!

• Przy piłce cały czas "The Citizens". Kopenhaga odpiera ataki

• Kapitalna centra z lewej strony na głowę De Bruyne, ale Belg nie trafił w światło bramki! Polski bramkarz wznawia grę!

• Swoją akcję buduje cały czas Manchester City. Atak pozycyjny ekipy Guardioli

• Pierwszy kontakt z piłką Kamila Grabary. Polak dobrze antycypował zachowanie Haalanda i pewnie chwycił piłkę

• Szybka próba przeniesienia piłki w pole karne Manchesteru City. Jednak od bramki Ederson!

• Zaczynamy! Grę rozpoczynają gospodarze

• Piłkarze wychodzą na plac gry! Za chwilę hymn Ligi Mistrzów i startujemy!!!

• Niezwykła atmosfera na stadionie w Kopenhadze. Kibice szaleją, a jeszcze nie wyszli na boisko piłkarze. Uroczyście odśpiewany hymn klubowy!

• Równo za dziesięć minut start tego niezwykle emocjonującego dwumeczu na Parken. Kamil Grabara zatrzyma potężną angielską maszynę?

• Każdy inny wynik niż zwycięstwo Manchesteru City zostanie uznany za sporą niespodziankę. FC Kopenhaga umie jednak stale zaskakiwać. W grupie potrafiła ograć po szalonym meczu Manchester United 4:3, dzięki czemu awansowała z drugiego miejsca. Ciężko miał z nią w dwumeczu także Bayern Monachium, który w Danii wygrał ledwie jedną bramką, a u siebie bezbramkowo zremisował.

• W przeciwieństwie do City Kopenhaga w tym roku nie rozegrała jeszcze żadnego meczu o stawkę, bo runda wiosenna w lidze duńskiej rusza w weekend. Tak o rywalach mówi Pep Guardiola: - Są głodni rywalizacji, mają świeże nogi i umysł. Mieli dużo czasu na przygotowanie się do meczu. Miejmy nadzieję, że będziemy w stanie rywalizować na dobrym poziomie.

• A w takim ustawieniu wyjdą podopieczni Pepa Guardioli na Parken!

• Obrońca Ligi Mistrzów udał się do Danii w najsilniejszym składzie, z Erlingiem Haalandem na czele, który przełamał właśnie niemoc strzelecką sięgającą... listopada. Teraz na jego drodze ponownie staje Kamil Grabara. Polak błysnął z City w październiku 2022 roku, kiedy w meczu fazy grupowej (0:0) obronił jedenastkę wykonywaną przez Riyada Mahreza. Nokautem 0:5 zakończyła się natomiast wcześniejsza wizyta na Etihad.

• O to zestawienie gospodarzy na wieczorne starcie z Manchesterem City!

• Po dwóch miesiącach czekania nareszcie wraca elitarna Liga Mistrzów. We wtorek zaczynamy dwoma meczami. FC Kopenhaga podejmuje u siebie Manchester City, a RB Lipsk - Real Madryt. W tej relacji skupimy się na starciu pomiędzy Kamilem Grabarą, a maszyną Pepa Guardioli!

Z tej strony Jakub Jabłoński, kłaniam się nisko! Za chwilę miejmy nadzieję niezwykle emocjonujące i pasjonujące widowisko!

FC Kopenhaga - Manchester City LIVE! Grabara kontra Haaland w Lidze Mistrzów

FC Kopenhaga - Manchester City LIVE! Grabara kontra Haaland w Lidze Mistrzów ©PAP/EPA

Mecz FC Kopenhaga - Manchester City ONLINE. Kamil Grabara spróbuje powstrzymać Erlinga Haalanda w pierwszym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Początek we wtorek o godzinie 21:00 w Danii. Relacja LIVE w GOL24.

Liga Mistrzów. Mecz FC Kopenhaga - Manchester City ONLINE

Kopenhaga - Manchester City. Gdzie oglądać? Transmisja, stream online

- Zdajemy sobie sprawę z tego, że Manchester City to naprawdę dobra drużyna, ale podobnie jak Bayern Monachium, Manchester United i Galatasaray, ich piłkarze też są tylko ludźmi. Zagramy ze świadomością, że mamy szansę na wygraną - zaznaczył trener FC Kopenhagi, Jacob Neestrup.

Przewidywane składy na mecz FC Kopenhaga - Manchester City
FC Kopenhaga: Grabara - Ankersen, McKenna, Diks, Jelert - Mattsson, Falk, Diogo Gonçalves - Elyounoussi, Claesson, Achouri.
Manchester City: Ederson - Walker, Stones, Ruben Dias, Ake - Rodri - Bernardo Silva, De Bruyne, Foden - Alvarez, Haaland

Nie zagrają w meczu FC Kopenhaga - Manchester City
FC Kopenhaga: Lerager, Sander, Choczolawa, Boilesen
Manchester City: - - - - -

Mecz FC Kopenhaga - Manchester City TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo na kanale Polsat Sport Premium 1. W internecie mecz dzięki aplikacji oraz stronie Polsat Box Go, a także m.in. w Canal+ Online. Komentują Bożydar Iwanow i Przemysław Łagożny. Relacja LIVE z meczu od godziny 21:00 w GOL24 - zapraszamy!