FC Nuernberg

2

Hannover 96

2

• Koniec meczu! FC Nuernberg-Hannover 96 2-2. Za uwagę dziękuje Michał Kopciński.

• Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska piłka trafia do wprowadzonego 10 minut wcześniej Poltera, który uderzeniem prawą nogą wyrównuje wynik spotkania.

• Niesamowite!Mamy wyrównanie w doliczonym czasie gry! Polter!

• Kiyotake uderza z dystansu i Zieler broni z najwyższym trudem!

• Goście zamknięci w zamku hokejowym przez Norymbergę. Póki co nic z tego nie wynika.

• I mamy Artura Sobiecha na boisku! Reprezentant Polski zmienia Dioufa

• Pinto strzela z 18 metrów centymetry obok słupka!

• Abdellaoue faulowany w pobliżu linii bocznej na wysokości pola karnego. Będzie stały fragment gry.

• ... i Polter za Pekharta.

• Dwie ofensywne zmiany w szeregach Hannoveru. Mak w miejsce Feulnera.

• Ten mecz obserwuje 36101 kibiców.

• Dużo walki na boisku- gospodarze starają się za wszelka cenę wyrównać.

• Kolejna zmiana. Schmiedebach w miejsce Ya Konana.

• Pinto podaje prostopadle do Dioufa, który w sytuacji sam na sam trafia piłką w Schafera. To powinno być 3-1 dla przyjezdnych.

• Wstrzelenie piłki z lewej strony boiska przez Abdellaoue- piłka trafia do napastnika gości który nie ma problemów z umieszczeniem jej w siatce.

• Hannover znów na prowadzeniu! Ya Konan!

• Zmiana w drużynie gości. Rausch w miejsce Pandera.

• Czerwona kartka dla trenera Mirko Slomki. Prawdopodobnie szkoleniowiec gości skierował kilka nieprzyjemnych słów w stronę sędziego technicznego.

• Groźna akcja gospodarzy- Kanazaki podawał do Feulnera, który uderzył w stronę bramki. Piłka przeszły obok prawego słupka.

• Debiut Mu Kanazaki w barwach Norymbergi. Japończyk wchodzi w miejsce Frantza.

• Żółta kartka dla Sakai.

• Kopia akcji po której padła wyrównujący. Dośrodkowanie Kiyotake, uderzenie głową- tym razem piłka wpada w ręce Zielera. Strzelał Pekhart.

• Piłkarze gości najwyraźniej są oszołomieni po stracie bramki. To Norymberga stara się konstruować kolejne ataki.

• Klose wykorzystał bardzo dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego Kiyotake. Piłka po uderzeniu głową wpada do bramki obok bezradnego Zielera.

• Wyrównujący gol! Timm Klose!

• Bardzo dobre uderzenie z dystansu Abdellaoue- futbolówka przechodzi centymetry nad bramką.

• Na razie spokój na murawie- Hannover się nie śpieszy, Norymberga próbuje rozgrywać atak pozycyjny.

• Obie drużyny przystąpiły do drugich 45 minut bez zmian.

• II połowa rozpoczęta

• Koniec I połowy. FC Nuernberg-Hannover 96 0:1

• Tyleż mocny, co niecelny strzał Balitscha z dystansu.

• Niefrasobliwość obrony gospodarzy- Huszti z łatwością ogrywa Klosego i w sytuacji sam na sam z bramkarzem pewnym strzałem umieszcza piłkę w siatce.

• Gol dla gości!Huszti!

• Szansa dla Hannoveru! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka trafiła do Dioufa który z ostrego kąta trafia w bramkarza.,

• Kolejne niecelne uderzenie. Tym razem szczęścia próbował Pinto.

• Niewiele dobrego można powiedzieć do tej pory o tym spotkaniu... Trener gości chyba ma podobne zdanie- wysłał już na rozgrzewkę swoich rezerwowych.

• Uderzenie Abdellaoue z liniipola karnego. Bez problemu broni Schafer

• Próba szybkiego kontrataku Norymbergi. Pinola nie opanował jednak piłki przy próbie przerzutu.

• Chwila spokoju na boisku.

• Uderzenie z 25 metrów Chandlera nieudane.

• Gospodarze w natarciu- dośrodkowanie Pinoli przechodzi przez pole karne- nikt nie potrafił zamknąć tej dobrej próby.

• Fantastyczna akcja gospodarzy. Prostopadłe podanie do Kiyotake, który ograł z jednego rywali i oddał strzał na bramkę. Piłka przeszła centymetry obok lewego słupka bramki gości.

• Pierwsza groźna akcja w tym meczu- Abdellaoue nie trafił w piłkę po dobrym dograniu Dioufa.

• Dobra akcja Kiyotake- jego próba prostopadłego podania do wychodzącego na czystą pozycję kolegi z zespołu przerwana przez rywala.

• Ostatnie 4 mecze pomiędzy tymi zespołami zakończyły się zwycięstwami Hannoveru 96. Czy dziś będzie podobnie?

• Dużo walki, zero emocji. Tak można podsumować pierwsze 10 minut spotkania.

• Zbyt mocna próba prostopadłego podania do Ya Konana.

• Na razie dużo niedokładności- zawodnicy obu drużyn najwyraźniej nie weszli jeszcze w to spotkanie.

• Na początku meczu przewaga w posiadaniu piłki należy do gospodarzy. Próbują narzucić swoje tempo gry.

• Pierwszy, niecelny strzał Pekharta.

• Będzie pierwszy korner dla gospodarzy.

• Gospodarze grają dziś w czerwonych koszulkach i czarnych spodenkach, goście w jednolitych, białych strojach.

• Rozpoczynamy!

• Już za chwilę pierwszy gwizdek arbitra tego spotkania.

• Mecz zostanie rozegrany na stadionie Norymbergi, który od czwartku nosi nazwę Grundig Stadium.

• Ławki rezerwowych: Nurnberg: Polter, Mak, Plattenhardt, Rakovsky, Dabanli, Kanasaki, Esswein. Hannover: Haggui, Schmiedebach, Sobiech, Schlaudraff, Miller, Chahed, Rausch

• Po 21 kolejkach obie drużyny dzielą 4 punkty. Gospodarze dzisiejszego spotkania mają na koncie 25, a goście 29 "oczek".

• Znamy już składy wyjściowe. Reprezentant Polski zacznie mecz na ławce rezerwowych.

• Już o 15.30 rozpocznie się spotkanie 22. kolejki Bundesligi, w którym FC Nurnberg podejmie na własnym boisku Hannover 96 z Arturem Sobiechem w kadrze meczowej,