FC Porto - FC Barcelona ONLINE. Robert Lewandowski i spółka...

FC Porto - FC Barcelona ONLINE. Robert Lewandowski i spółka wygrają w Portugalii? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Mistrzów, Grupa H
2023-10-04 21:00

FC Porto

0

FC Barcelona

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

• W drugiej odsłonie meczu Porto miało zdecydowaną przewagę, ale nie potrafiło przekuć tego na wynik meczu. Zabrakło również szczęścia, bo sytuacja z potencjalnym rzutem karnym dla Porto bardzo kontrowersyjna.

• Koniec meczu na Estadio do Dragao! Barcelona wygrywa z Porto 1:0 po bramce Ferrana Torresa!

• Kolejne dośrodkowanie w pole karne Barcelony, ale tym razem pewnie interweniował Marc-Andre ter Stegen.

• Francisco Conceição ruszył prawą stroną boiska, zagrał w pole karne, ale nie zdołał wywalczyć nawet rzutu rożnego.

• Francisco Conceição zdecydował się na strzał z narożnika pola karnego, ale piłka trafiła tylko w boczną siatkę.

• Gavi ukarany drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką!

• Joao Cancelo ruszył z akcją ofensywną, ale przy dobrym kontrataku zagrał piłkę wprost nad nogi rywala.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej sześć minut.

• Francisco Conceição dostał piłkę w polu karnym Barcelony, ale przegrał pojedynek z Marc-Andre ter Stegenem.

• Sergi Roberto ukarany żółtą kartką.

• Natomiast Ivan Jaime zmienił Wendersona Galeno.

• Nico Gonzalez zastąpił Joao Mario

• Danny Namaso pojawił się w miejsce Mehdi Taremiego

• Cztery zmiany w drużynie Porto. Francisco Conceicao zmienił Alana Varelę

• Mehdi Taremi zdobywa pięknego gola przewrotką, ale arbiter odgwizduje spalonego!

• Porto wywalczyło faul na połowie rywala po faulu Ilkaya Gundogana.

• Arbiter po analizie VAR cofa swoją decyzję i odgwizduje zagranie ręką gracza Porto!

• Rzut karny dla Porto po zagraniu ręką Joao Cancelo!!!

• Ponownie piłka w polu karnym Barcelony, ale tym razem bez zagrożenia.

• Zbliżamy się do ostatniego kwadransa. Gospodarze próbują naciskać coraz mocniej.

• Wenderson Galeno popędził lewą stroną boiska i oddał bardzo mocny strzał, ale świetnie interweniował Marc-Andre ter Stegen!

• Natomiast Sergi Roberto pojawił się w miejsce Oriola Romeu.

• Dwie zmiany w Barcelonie. Fermin Lopez zmienił Joao Felixa

• Lamine Yamal wpadł w pole karne Porto, ale uderzył wprost w rywala.

• Kolejne świetnie podanie do Mehdi Taremiego, ale ten uderzył wprost w bramkarza gości.

• Zakotłowało się w polu karnym Barcelony, ale skutecznie interweniował Marc-Andre ter Stegen.

• Zmiana w zespole Porto. Evanilson zmienił Romario Baro.

• Świetne dośrodkowanie w pole karne Barcelony, gdzie był Mehdi Taremi, ale jego strzał głową okazał się niecelny.

• Złe dośrodkowanie z narożnika boiska, bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

• Po akcji Alexa Balde goście wywalczyli rzut rożny.

• Dużo walki w środku pola. Żaden z zespołów nie chce odpuścić walki i punkty w dzisiejszym meczu.

• Kolejna efektowna interwencja gracza Barcelony we własnym polu karnym! Tym razem świetnie interweniował Ronald Araujo!

• Barcelona powoli zaczyna przejmować inicjatywę. Na razie nie wygląda to jednak przekonująco.

• Mehdi Taremi wyszedł sam na sam z bramkarzem Barcelony, ale w momencie oddawania strzału, piłkę spod nóg wyłuskał mu Jules Kounde!

• Koronkowa akcja Barcelony, ale w decydującym momencie Ferran Torres niedokładnie zagrał w kierunku Joao Felixa.

• Joao Felix ukarany żółtą kartką.

• Lamine Yamal zagrał w pole karne Porto do Joao Felixa, ale ten uderzył zbyt lekko, by pokonać bramkarza.

• Drugą połowę lepiej rozpoczęli gospodarze. Porto ma przewagę w środku pola.

• Jules Kounde ukarany żółtą kartką po niebezpiecznym zagraniu na własnej połowie.

• Joao Mario zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka o niewielką odległość minęła bramkę gości.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę Estadio do Dragao. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Tak prezentują się rezultaty do przerwy.

• Ciekawy i wyrównany mecz w pierwszej połowie. Barcelona wykorzystała błąd w wyprowadzeniu piłki i prowadzi zasłużenie. Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Barcelona prowadzi z Porto 1:0.

• Ilkay Gundogan zagrał prostopadle do Ferrana Torresa, a ten z zimną krwią, precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w bramce rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Ferran Torres zdobywa bramkę "do szatni"!!!

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

• W odpowiedzi potężny strzał oddał Ferran Torres! Ale również bramkarz Porto na miejscu.

• Mehdi Taremi oddał strzał na bramkę Barcelony, ale spokojnie interweniował Marc-Andre ter Stegen.

• Dobra wrzutka Ilkaya Gundogana, ale żaden z jego partnerów nie zdołał oddać celnego strzału.

• Lamine Yamal znów wziął grę na siebie, ale tym razem niedokładnie podał do Ferrana Torresa.

• Mehdi Taremi świetnie wpadł w pole karne Barcelony z lewej strony boiska, ale jego podanie wyłapał Marc-Andre ter Stegen.

• Teraz Gavi ukarany żółtą kartką. Coraz ostrzejsza gra na Estadio do Dragao.

• Robert Lewandowski opuszcza boisko z powodu kontuzji. W jego miejsce pojawia się Ferran Torres!

• Alex Balde popędził lewą stroną boiska, ale jedynie wywalczył rzut rożny.

• Znowu piłka w polu karnym Porto, ale tym razem bez oddanego strzału.

• Ronald Araujo z żółtą kartką za krytykę decyzji arbitra.

• Fabio Cardoso z żółtą kartką.

• Znakomita wrzutka z lewej strony do Gaviego, ten jednak uderzył wprost w rywala.

• Znowu inicjatywę przejmuje Porto. Barcelona ma problem z grą w środku pola.

• Barcelona przyśpiesza swoje akcje. Joao Felix wpadł w pole karne Porto, ale w ostatniej chwili został zablokowany.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Porto bez zagrożenia.

• Przebojowa akcja Lamine Yamala, zagrał do Roberta Lewandowskiego, który stracił piłkę. Ta jednak trafiła do Joao Felixa, który oddał mocny strzał, ale świetnie interweniował bramkarz!

• Robert Lewandowski ucierpiał po faulu rywala w środku pola.

• Kolejna szansa gospodarzy, tym razem nie doszło do groźnego strzału, ale zakotłowało się w polu karnym Barcelony.

• Znakomita akcja gospodarzy, do piłki w polu karnym Barcelony dopadł Stephen Eustáquio i oddał mocny strzał, ale świetnie interweniował Marc-Andre ter Stegen.

• Zła wrzutka z narożnika boiska nie zagroziła bramce Barcelony.

• Nieudane, krótkie rozegranie rzutu wolnego przez Porto, ale będzie jeszcze rzut rożny po strzale Alana Vareli.

• Joao Cancelo ukarany żółtą kartką po taktycznym faulu na własnej połowie.

• Nieudane dośrodkowanie z narożnika boiska w pole karne Porto.

• Lamine Yamal dwukrotnie odebrał piłkę rywalom i ostatecznie zdołał wywalczyć rzut rożny.

• Joao Mario popędził prawą stroną boiska, ale dośrodkował fatalnie.

• Mehdi Taremi świetnie zagrał w pole karne rywali, ale tam jego partner nie zdołał przyjąć piłki.

• Barcelona po raz kolejny łatwo straciła piłkę podczas jej wyprowadzania.

• Koronkowa akcja gospodarzy, ale pogubili się w decydującej fazie.

• Joao Felix dostał piłkę w polu karnym Porto i oddał strzał, który został zablokowany. Jednak Portugalczyk był na spalonym.

• Teraz Gavi stracił piłkę w środku pola, ale arbiter uznał że gracz gości był faulowany.

• Goście stracili piłkę pod własnym polem karnym, ale Porto nie zdołało tego wykorzystać.

• Barcelona spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola.

• Rozpoczynamy pojedynek Porto z Barceloną!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na Estadio do Dragao. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację

• Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Anthony Taylor z Anglii.

• Natomiast oto zestawienie FC Barcelony:

• Tak prezentuje się skład FC Porto na dzisiejsze spotkanie:

• W 1. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów FC Porto wygrało w Hamburgu z Szachtarem Donieck 3:1 po dwóch bramkach Galeno i trafieniu Mehdi Taremiego. Natomiast FC Barcelona rozbiła u siebie Royal Antwerp aż 5:0 po dwóch golach Joao Felixa, trafieniach Gaviego, Roberta Lewandowskiego i jednym samobójczym trafieniu.

• Po raz ostatni oba zespoły spotkały się w meczu o Superpuchar Europy w 2011 roku i wtedy na Stede Louis II FC Barcelona wygrała z FC Porto 2:0 po bramkach Lionela Messiego i Cesca Fabregasa. Dzisiaj FC Barcelona wydaje się być dużo słabszym zespołem.

• Robert Lewandowski w dwóch ostatnich spotkaniach znowu nie miał liczb, ale wydaje się, że forma Polaka powoli rośnie. Po przerwie reprezentacyjnej RL9 zdobył cztery gole i zaliczył trzy asysty. Pomógł mu w tym Joao Felix, z którym Polak rozumie się naprawdę nieźle. Zobaczymy, czy również dzisiaj ta współpraca będzie widoczna.

• Natomiast FC Barcelona nie przegrała w tym sezonie ligowego spotkania. "Duma Katalonii" jest jednak dopiero na drugim miejscu w tabeli EA Sports LaLiga z powodu dwóch remisów z Getafe i Majorką. W ubiegły piątek Barcelona wygrała z Sevillą CF 1:0 po bramce samobójczej Sergio Ramosa. Dzisiaj faworytem wydaje się być zespół z Hiszpanii, ale nie będzie to łatwa rywalizacja.

• Do ostatniego weekendu można było powiedzieć, że FC Porto świetnie radzi sobie na krajowym podwórku. Jednak w ostatni piątek w ligowym klasyku przegrało na wyjeździe z SL Benficą 0:1. Jednak nie zmienia to, że Porto wciąż jest w czołówce ligowej tabeli i będzie w tym sezonie walczyć o najwyższe cele.

• Arena dzisiejszej rywalizacji prezentuje się imponująco!

• Witamy serdecznie! W jednym z najciekawszych środowych spotkań 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów FC Porto na Estadio do Dragao zmierzy się z FC Barceloną. Na relację na żywo z tego pojedynku zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb.

©EPA/Enric Fontcuberta

FC Porto - FC Barcelona ONLINE. Dziś FC Barcelona Roberta Lewandowskiego zagra na wyjeździe z wicemistrzem portugalskiej ekstraklasy. Czy drużyna kapitana reprezentacji Polski pokona rywali, czy to gospodarze sprawią sensację? Gdzie oglądać mecz FC Porto - FC Barcelona na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online. Pierwszy gwizdek o godz. 21:00. Zapraszamy do relacji LIVE w GOL24!

FC Porto - FC Barcelona ONLINE

Dziś FC Porto stanie w szranki z mistrzem Hiszpanii, FC Barceloną. Ewidentnym faworytem tego starcia będzie zespół z Katalonii. Czy jednak Robertowi Lewandowskiemu i spółce podwinie się noga? Przekonamy się wkrótce.

FC Porto radzi sobie w tym sezonie przyzwoicie.
Kilka dni temu drużyna z Porto przegrała pierwszy ligowy mecz w tym sezonie: mowa o prestiżowym starciu z Benfiką (0:1). W pierwszym meczu grupy Ligi Mistrzów z kolei Portugalczycy pokonali Szachtar Donieck 3:1.

Jak radziła sobie FC Barcelona? Drużyna Roberta Lewandowskiego pokonała wysoko, bo aż 5:0 z Antwerp. Robert Lewandowski w tym meczu trafił bramkę, a także zanotował asystę. Łącznie kapitan reprezentacji Polski uzbierał już 6 goli i 4 ostatnie podania.

Z pewnością "Duma Katalonii" będzie faworytem tego meczu. Rywale z Portugalii będą chcieli postawić twarde warunki gry, jednak bez wątpienia to Katalończycy będą chcieli dopisać kolejne trzy punkty i umocnić się na pozycji lidera grupy H.

Przewidywany skład FC Porto: Diogo Costa - Joao Mário, Pepe, David Carmo, Wendell - Romario Baro, Alan Varela, Stephen Eustaquio, Galeno - Pepe, Mehdi Taremi.

Przewidywany skład FC Barcelony: Marc-Andre Ter Stegen - Joao Cancelo, Jules Kounde, Andreas Christensen, Alejadro Balde - Ilkay Gundogan, Gavi, Fermin Lopez - Lamine Yamal, Robert Lewandowski, Joao Felix.

Gdzie oglądać FC Porto - FC Barcelona w telewizji?

Spotkanie między FC Porto a FC Barceloną będzie transmitowane w Polsacie Sport Premium 1 oraz w Polsat Box Go. Pierwszy gwizdek o godz. 21:00. Zapraszamy także do śledzenia tekstowej relacji LIVE w GOL24!