ACF Fiorentina

4

Inter Mediolan

1

• Koniec meczu. Fiorentina zasłużenie wygrywa 4-1. Kolejny mecz Wolskiego spędzony na ławce. Za uwagę dziękuję Bartosz Czekała.

• Doliczono 2 minuty.

• Ljajić znowu przed szansą! Kropnął z rzutu wolnego minimalnie nad poprzeczką.

• Świetne uderzenie Cassano z dalekiej odległości. Piłka nabrała dziwnej rotacji i wpadła przy słupku do bramki Fiorentiny!

• Cassano! 4-1!

• El Hamdaoui mógł strzelić bramkę na 5-0, ale w sytuacji sam na sam uderzył prosto w bramkarza!

• Inter stara się strzelić bramkę kontaktową, ale póki co nic im nie wychodzi.

• I ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Llama za Cuadrado. Wolski znowu bez szansy na grę....

• Akcję próbował zakończyć Ranocchia, ale brakło milimetrów aby trafił w piłkę.

• Ezequiel Schelotto zmienia Rodrigo Palacio.

• Fiorentina w natarciu.

• Schodzi strzelec dwóch goli - Jovetić, a za niego pojawia się El Hamdaoui.

• Savić ukarany kartką.

• Mohamed Sissoko debiutuje w Fiorentinie. Wchodzi w miejsce Pizarro.

• Tym razem kartka dla Pereiry.

• Inter zdemolowany! Dzień Ljajicia i Joveticia którzy strzelili już po dwie bramki! Ljajić z dystansu obok bezradnego Handanovicia!

• Ljajić!! 4-0!!

• Inter nie ma kompletnie pomysłu na grę. Gdyby nie Handanović mogłoby być spokojnie z 5-0!

• A chwilę wcześniej kartką ukarany także Guarin.

• Alvarez wrzucał z prawej strony - pewnie bramkarz gospodarzy.

• Jesus obejrzał żółty kartonik.

• Pereira za Guarina.

• Jovetić rozbija dzisiaj Inter! Aquilani świetnie dograł piętą do Joveticia, a ten przy słupku pokonuje Handanovicia po raz trzeci!

• 3-0!!!

• Cuadrado uderzył w długi róg, ale piłka odbiła się od któregoś z graczy.

• W drugiej połowie oglądamy jak na razie dużo strzałów z dystansu.

• Cuadrado daleko obok bramki.

• Fiorentina gra bardzo fajną ofensywną piłkę. Inter ma ogromne problemy z przedostaniem się pod bramkę gospodarzy.

• Ranocchia z 30 metrów bardzo niecelnie.

• Pizarro ukarany kartką.

• Mogło być już 3-0!!! Valero przed szansą! Handanović ratuje przed utratą bramki.

• Świetny mecz Joveticia. Fiorentina dyktuje warunki w tym meczu.

• Bramka stadiony świata!! Jovetić z dystansu strzałem mierzonym nie daję szans bramkarzowi Interu!

• Co za gol!!! JOVETIĆ!!!

• Pasqual ukarany żółtym kartonikiem.

• Ljajić prosto w Handanovicia!

• Mecz się wyrównał, ale przewagę optyczną ma Fiorentina.

• Teraz strzał Pasquala obok słupka!

• Ljajić z dystansu wysoko nad bramką!

• Valero znowu na spalonym!

• Kolejna szansa! Jovetić dostał piłkę na 16 metr, uderzył, ale jego strzał broni Handanović! Mogło być 2-0!

• Viviano wyłapuje piłkę po wrzutce Jesusa.

• Świetna wrzutka Pasqual na głowę Joveticia który nie daję żadnych szans!

• GOL dla Fiorentiny! Adem Ljajić

• I tempo meczu trochę siadło. Piłka toczy się głównie w środku.

• Fiorentina dość nieźle sobie od początku poczyna. Jest więcej przy piłce i zagraża co raz częściej bramce Interu.

• Znowu świetna okazja dla Fiorentiny, ale Valero na spalonym.

• Niecelne podanie do Palacio.

• Ależ szansa! Jovetić sam na sam z bramkarzem Interu! Golkiper gości w tym pojedynku górą!

• Fiorentina od początku atakuje bramkę Interu.

• Początek meczu. Przy piłce Fiorentina.

• Fiorentina zajmuje 6 miejsce w tabeli, a Inter piąte.

• Pokaz pirotechniczny na trybunach gospodarzy.

• Piłkarze już wychodzą na murawę.

• Piłkarze już w tunelu oczekują na wyprowadzenie na środek murawy.

• Piłkarze już za chwilę będą udawać się do szatni na ostatnią odprawę przedmeczową.

• Zapraszam także do przeczytania: Zapowiedzi spotkania

• Bilans pięciu ostatnich spotkań przemawia zdecydowanie za Interem. Wygrywali oni 4 razy tylko raz remisując.

• W kadrze gospodarzy ponownie znalazł się Rafał Wolski. Czy nareszcie zadebiutuje w barwach Fiorentiny?

• Witam serdecznie na relacji live z 25 kolejki Serie A gdzie Fiorentina na własnym boisku podejmie Inter Mediolan.