• Taktyczna zmiana trenera Stawowego

• 3 minuty doliczone

• Boczna siatka po strzale Krzysztofa Bodzionego!!

• Zamieszanie w polu karnym Cracovii wyjaśnia Krzysztof Pilarz

• G o o o o o o l l l l l !!! Adam Marciniak z najbliższej odległości pokonuje Grzegorza Kasprzika !!!! Czyżby byliśmy świadkami pierwszej porażki Floty?

• Mateusz Wrzesień zmienia doświadczonego Sebastiana Olszara

• Arifović do Olszara ale napastnik ze Świnoujścia na pozycji spalonej

• Indywidualna akcja Olszara i strzał na bramkę Pilarza jednak zostaje zatrzymany przez bramkarza Cracovii

• Krzysztof Bodziony z 20 metrów strzela 30 metrów nad poprzeczką...bez komentarza...

• Nnamani za Niedzielę

• Pierwsza zmiana w zespole gości. Danielewicz na boisku.

• Nudny i bardzo przewidywalny staje się ten mecz. Cracovia gra piłką i prowadzi grę ale nic z tego nie wynika

• Po kolejnej kontrze Sebastian Olszar uderza z 18 metrów obok prawego słupka

• Źle w dobrej sytuacji pod bramką Pilarza zagrał Arifović i wydawało się, że goście wyjdą z szybką kontrą ale Dudzic zagrał niedokładnie

• Strzelec zwycięskiej bramki z Wartą Poznań Bartosz Śpiączka opuszcza boisko

• Dobra akcja dwójki Udarević -Olszar dał gospodarzom rzut rożnypo którym Niewiada uderza z 8 metrów bardzo wysoko nad bramką

• Ajjj...Edgar Bernhardt z 16 metrów bardzo wysoko nad bramką

• I znów powtarza się sytuacja z pierwszej połowy. To Cracovia prowadzi grę i organizuje większość akcji a gospodarze biegają za rywalami próbując im odebrać piłkę

• Niezwykle aktywny w tym meczu Boljević strzela z 16 metrów ale pewnie łapie tym razem Kasprzik

• Walka w środku boiska - Udarević fauluje rywala i od rzutu wolnego rozpoczyna Cracovia

• Udarevic zablokował Bartłomieja Dudzica i mamy rzut rożny

• Mgła opadła więc jest spora szansa, że będzie lepsza widoczność poczynań obu drużyn

• Sędzia Kwiatkowski rozpoczął drugą połowę meczu

• Ciekawe spotkanie w Świnoujściu. Wydawało się, że Cracovia jest dziś tak dobrze dysponowana, że przełamie fenomenalną passę zwycięstw lidera 1. ligi. Czym dłużej trwał mecz, tym więcej do powiedzenia miała jednak miejscowa Flota. "Pasy" muszą cieszyć się, że pierwsza połowa skoczyła się remisem, po tym jak tuż przed przerwą fatalny błąd popełnił Pilarz.

• Sędzia nie doliczając nawet minuty kończy pierwszą połowę meczu

• Fatalny błąd Pilarza, który przy wyjściu poza pole karne minął się z piłką i Olszar z 20 metrów uderzał na pustą bramkę ale piłka przeleciała koło słupka

• Bodziony strzela z półobrotu z 7 metrów ale zbyt lekko aby zaskoczyć Pilarza

• Znów błąd popełnia Kasprzik po strzale Boljevica ale tym razem nikogo nie było blisko aby dobić to uderzenie

• Boljević zablokowany w polu karnym przy próbie oddania strzału. Było naprawdę groźnie!!

• Wracamy do gry

• Trzyma się za brzuch Szeliga leżąc na murawie. Mamy przerwę w grze

• Żółta kartka dla Strausa za próbę wymuszenie rzutu wolnego.

• Niedziela oddaje piłkę przed pole karne do Krzysztofa Bodzionego, który oddaje uderzenie z 20 metrów nad poprzeczką bramki

• Pół godziny za nami i obraz gry niewiele się zmienił. Goście cały czas są dłużej przy piłce, mają więcej z gry ale brakuje im skuteczności pod bramką Floty

• Kolejne nieudane zagranie Marciniaka. Widać chęci u gracza Pasów ale nie ma on dziś szczęścia

• Chwila przestoju na boisku po szybkich 15 minutach pierwszej części meczu

• Sebastian Olszar faulowany w środku pol po zagraniu piłki z rzutu wolnego ten sam zawodnik, który był faulowany skacze do piłki ale źle uderza głową i od bramki Pilarz

• Cracovia prowadzi grę w tym meczu natomiast Flota oczekuje na możliwość skontrowania rywali

• Znów Marciniak nie dochodzi do mocno podanej piłkę z głębi pola

• Bernhardt ładnie rozpoczął kolejną akcję ale po wymianie piłki z Marciniakiem piłka wychodzi poza końcową linię boiska

• Prostymi środkami radzi sobie Flota z atakami gości. Obrońcy z wyspy Uznam nie patyczkują się i wybijają każdą piłkę daleko w trybuny

• Dąbrowski do Dudzica ten wychodzi sam na sam z bramkarzem Floty ale sędzia odgwizduje spalonego

• Znów próbował Boljević ale tym razem Zalepa dobrze przeciął to podanie

• G o o o o l l l l !!! Sebastian Zalepa wykorzystuje dośrodkowanie z rzutu wolnego i głową pokonuje Pilarza!! Ale odpowiedź Floty!!

• Adam Marciniak ogląda kartkę za faul

• G o o o o l l l l l !!! Rok Strauss uderza z daleka na bramkę Kasprzika, były bramkarz Lecha i Piasta odbija piłkę wprost pod nogi Boljevica, który kieruje ją do siatki!!!

• W pierwszych minutach zdecydowaną przewagę osiągają gości. Flota schowana na swojej połowie

• Ależ dobrą okazję zmarnował Rok Strauss, który po świetnym zagraniu Bernhardta zamiast strzelać z 17 metrów podawał do Dąbrowskiego i obrońcy wybili piłkę

• Pierwsza dobra akcja Bojlevica z Bernhardtem ale obrońcy ze Świnoujścia dobrze zatrzymali graczy z południa

• Spokojny początek meczu w wykonaniu obu drużyn

• Gramy!!!

• Przywitanie, losowanie i Z A C Z Y N A M Y ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

• Witamy na boisku piłkarzy obu zespołów

• Spora grupa kibiców "Pasów" zjawiła się w Świnoujściu. Ci, którzy się na to nie zdecydowali mogą obejrzeć spotkanie w Centrum Kultury „Rotunda", współnie z tymi piłkarzami Cracovii, którzy nie pojechali do Świnoujścia. To akcja klubu z Krakowa, która po raz pierwszy odbędzie się właśnie podczas dzisisiejszego spotkania.

• - Nie mówię, że to spotkanie o 6 czy o 9 punktów, bo to łatwo brzmi. Gramy o 3 punkty, a ewentualne zwycięstwo pozwoli nam uwierzyć w siebie i utrzymać kontakt z drużynami ze środka tabeli - powiedział przed meczem Wojciech Stawowy.