0

Dolcan Ząbki

1

• Koniec meczu. Sensacja stała się faktem.

• Sensacja! W polu karnym faulował Udarević i Stańczyk z rzutu karnego zdobywa bramkę dla Dolcanu!

• Druga zmiana w Dolcanie. Zapaśnik zmienia Buśkiewicza.

• Trzy minuty doliczone.

• Żółta kartka dla Misana.

• Goście zaczynają grę na czas. Mają do tego w rezerwie aż trzy zmiany. Na początek Robaszek w miejsce Kosiorowskiego.

• Szczupakiem strzelał najlepszy strzelec pierwszej ligi, Charles Nwaogu, jednak instynktem bramkarskim wykazał się Miszta, który ratuje swój zespół.

• Komplet zmian we Flocie. Dylewski za Ostalczyka.

• Żukowski w pojedynku z zawodnikiem gości ratuje swój zespół przed utratą bramki.

• Ciesielski ukarany żółtą kartką. To już trzeci kartonik dla zawodnika gości.

• Druga zmiana we Flocie, która za wszelką cenę chce wygrać. Na boisku Misan, który zmienił Niedzielę.

• Stańczyk ukarany żółtą kartką za faul.

• Pierwsza zmiana w spotkaniu. Chi Fon za Bodzionego.

• Ostalczyk wrzucał piłkę w pole karne, ale zrobił to za mocno.

• Żółta kartka dla Falisiewicza.

• Ciągle dużo niedokładności w grze, akcje zatrzymują się na granicy pola karnego, a celnych strzałów jest jak na lekarstwo.

• Nerwowy początek drugiej połowy, mało składnych akcji, sporo kopaniny.

• Strzelał Buśkiewicz, ale Udarević blokuje strzał.

• Grę wznawia Dolcan.

• Koniec pierwszej, bezbramkowej i mało emocjonującej połowy.

• Flota była blisko objęcia prowadzenia! Po centrze Bodzionego w dogodnej sytuacji mógł znaleźć się Niedziela, ale w ostatniej chwili został uprzedzony przez obrońcę.

• Żółta kartka dla Chylaszka.

• Strzelał Niedziela, ale ponownie dobrze broni bramkarz Dolcanu.

• W dobrej sytuacji Nwaogu uderza po ziemi, ale broni z trudem Misztal.

• Chylaszek w mur z rzutu wolnego. Dolcan gra coraz śmielej.

• Krajanowski próbował obsłużyć podaniem Nwaogu, ale ten uprzedzony przez Wróbla.

• Szarżował skrzydłem Tomasik, ale stracił kontrolę nad piłką.

• Z okazji próbował skorzystać Ostalczyk, ale jego strzał z woleja bardzo niecelny.

• Teraz szansę wykazania się miał Żukowski, który sparował na róg strzał Chylaszka.

• Misztal ratuje swój zespół po strzale głową Pruchnika. Duże brawa dla bramkarza gości!

• Stańczyk faulowany blisko pola karnego Floty. Po strzale Cieselskiego z rzutu wolnego obrońcy zażegnują niebezpieczeństwo.

• Nwaogu odegrał do Pruchnika, jednak ten bardzo niecelnie uderzył.

• Pierwsze minuty dla Floty. Na razie goście grają defensywnie, a "Wyspiarze" starają się konstruować ataki.

• Od razu szansa dla Floty. Przed polem karnym faulowany był Nwaogu. W mur trafił Tomasik, a po dobitce piłka wyszła na rzut rożny.

• Początek spotkania.

• Rezerwowymi Floty są Alan Wesołowski, Daniel Dylewski, Marek Niewiada, Damian Misan, Ferdinand Chi Fon i Łukasz Mickiewicz. Na ławce Dolcanu zasiadają natomiast Rafał Leszczyński, Piotr Dziewicki, Maciej Osłowski, Hubert Robaszsek i Michał Zapaśnik.

• Już za kilka minut rozpocznie się spotkanie pomiędzy ciągle mająca szansę na awans Flotą Świnoujście, a wciąż marzącym o utrzymaniu Dolcanem Ząki. Kto dziś przybliży się do zamierzonego celu?