2

• Koniec meczu.

• Śpiączka wychodził jeszcze na dobrą pozycję, ale był na spalonym.

• Cztery minuty doliczone.

• Maciej Tataj po dośrodkowaniu Sierpiny strzałem głową wyprowadza Dolcan na prowadzenie!

• Za Świerblewskiego wszedł Grzelak.

• Żółta kartka dla Bazera.

• Damian Falisiewicz za Kalinowskiego.

• Ostalczyk z dystansu, jednak piłka minęła bramkę.

• Flota mogła szybko odpowiedzieć! Po strzale Bodzionego piłka trafiła jednak w poprzeczkę.

• Kosiorowski pewnie egzekwuje "jedenastkę". Remis!

• Kalinowski fauluje w polu karnym! Rzut karny!

• Stachyra zmienił Jasińskiego.

• Pulkowski uderzył obok bramki po dośrodkowaniu Kosiorowskiego.

• Bodziony zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka przeszła obok bramki.

• Rzut rożny dla Dolcanu, ale Kosiorowski dośrodkowywał zbyt mocno i nie było zagrożenia.

• Zmiana także w zespole Floty. Nnamaniego zastępuje Śpiączka.

• Druga zmiana w Dolcanie. Osolińskiego zmienił Sierpina.

• Nnamani wychodził na dobrą pozycję, ale sędzia odgwizdał spalonego.

• Dolcan w natarciu. Próbował Świerblewski, ale strzelił obok bramki.

• Strzał Bazlera minął bramkę Floty.

• Żółta kartka dla Udarevicia za uderzenie rywala łokciem.

• Nnamani strzelił wślizgiem z siedmiu metrów, jednak nie trafił w światło bramki.

• Dobra okazja Floty. Przed szansą stanęli najpierw Broź, a później Nnamani, jednak doskonale zachował się Humerski, broniąc oba strzały.

• Początek drugiej połowy.

• Zmiana w Dolcanie. Pulkowski zmienia Piesia.

• Koniec pierwszej połowy.

• Dwie minuty doliczone.

• Żółta kartka dla Nnamaniego za faul na własnej połowie.

• Na strzał zdecydował się Chylaszek, jednak zrobił to bardzo niecelnie.

• Dośrodkowanie Bodzionego z rzutu rożnego nie znalazło nikogo w polu karny.

• Wesołowski bez trudu broni strzał Bazlera. Nie najlepsze zachowanie obrońców Floty, którzy źle wybijali piłkę.

• W odpowiedzi Bodziony uderzał sprzed pola karnego, jednak ponad bramką.

• Dolcan przycisnął. Gra wysokim pressingiem przynosi efekty. W dogodnej sytuacji znalazł się Świerblewski i tylko ofiarny powrót Kieruzela uchronił Flotę od straty bramki.

• Żółta kartka dla Niewiady za faul na Kosiorowskim.

• Wesołowski broni strzał Kosiorowskiego z 19 metrów.

• Piesio ukarany żółtą kartką za dyskusję z sędzią.

• Kieruzel ukarany żółtą kartką za faul.

• Goście mogli szybko odpowiedzieć. Strzał Bazlera minął jednak bramkę. Było groźnie.

• Ciągle więcej fauli niż ładnych akcji. Kończy się to kolejnymi urazami. Kolejnym poszkodowanym był Bazler, jednak chyba będzie w stanie grać dalej.

• Dobrze rozpoczął się ten mecz dla gospodarzy. Z gry niewiele wynikało, jednak Flota potrafiła i tak wypracować sobie bramkę. Czy Dolcan zdoła odpowiedzieć? Pogoda bardziej sprzyja obronie rezultatu, niż składnym atakom.

• Rzut karny dla Floty! Pewnym wykonawcą Bodziony!

• Po wrzutce w pole karne Wełna faulował Nnamaniego i sędzia nie wahał się, dyktując rzut karny.

• Na razie na boisku więcej walki niż gry w piłkę. W ciężkich warunkach mnożą się faule. Ucierpiał Broź, który wymagał pomocy masażysty.

• Na boisku trwa zacięta walka, bez klarownych okazji. A tymczasem pada coraz bardziej.

• Groźna akcja Floty. Wrzutka Ostalczyka do Brozia wybita jednak przez obrońcę Dolcanu.

• Początek spotkania.

• Deszcz ciągle pada. Oba zespoły wychodzą na murawę. Oby na tym podmokłym boisku widowisko nie straciło na atrakcyjności.

• Na ławce Dolcanu natomiast Rafał Leszczyński, Marcin Hirsz, Michał Pulkowski, Piotr Głowacki, Łukasz Sierpina, Marcin Grzelak i Piotr Charzewski.

• Znamy już składy obu zespołów. Na rezerwie w zespole Floty Pawel Waśków, Damian Hanisiewicz , Damian Misan, Ferdinand Chi-Fon, Łukasz Mickiewicz, Bartosz Śpiączka i Kamil Stachyra.

• Pogoda do gry jest nie najlepsza. Wczoraj padało, dziś także siąpi deszcz. Boisko jest jednak w dobrym stanie i gotowe na inaugurację sezonu w Świnoujściu. Przypomnijmy, że w pierwszej kolejce Flota nie grała, ponieważ z powodu przedłużenia procesu licencyjnego KS Polkowice został przełożony mecz z tą drużyną.

• Witamy w relacji ze spotkania Floty Świnoujście z Dolcanem Ząbki. W poprzednim sezonie murowanym faworytem byłaby Flota. Teraz jednak wynik meczu ciężko jest przewidzieć.