3

GKS Katowice

1

• Koniec spotkania! Flota zasłużenie pokonała GKS 3:1!

• Wykluczenie dla Goncerza, który przerwał dobrze zapowiadającą się akcję Floty!

• Misan przegrywa pojedynek sam na sam z Gorczycą, górą bramkarz GieKSy! Dobitkę Krajanowskiego zdążyli zablokować obrońcy.

• Dośrodkowanie w pole karne Olkowskiego wybił dobrze ustawiony Udarević.

• Ostatnia zmiana w meczu. Łukasz Michniewicz wszedł za Pruchnika.

• Tym razem Misan trafił w słupek!

• Strzał z dystansu w wykonaniu Bodzionego przechodzi tuż obok słupka!

• Za strzelca ostatniej bramki wchodzi Damian Misan.

• Już 3:1 dla Floty!! Pruchnik podał do Arifovicia, którego lekki strzał kompletnie zaskoczył Gorczycę! Piłka po drodze odbiła się jeszcze od słupka.

• Krzysztof Bodziony wchodzi za Niedzielę.

• Kamil Cholerzyński ukarany za faul na przebojowym Nwaogu.

• Ryś przytomnie powstrzymał rajd Krajanowskiego. Cały czas groźniejsi są gospodarze.

• Po rzucie rożnym do piłki doszedł Cholerzyński, lecz strzał pewnie wybili obrońcy.

• Goncerz nieprzepisowo zatrzymał Pruchnika.

• Nowy kapitan gości, Jacek Gorczyca, końcówkami palców obronił mocny strzał Nwaogu! Flota bardzo blisko podwyższenia prowadzenia.

• Ależ była sytuacja dla Floty! Strzał Niewady z linii bramkowej wybił Sokołowski!

• Jacek Kowalczyk nie może kontynuować gry. W jego miejsce Mateusz Niechciał.

• Kapitan gości musi skorzystać z pomocy służb medycznych.

• W polu karnym nieszczęśliwie głowami zderzyli się Kowalczyk i Niewiada.

• Po dośrodkowaniu Olkowskiego strzelał Sadowski, jednak niecelnie.

• Żółta kartka dla Nwaogu.

• Początek drugiej połowy.

• W przerwie dwie zmiany w zespole gości. Za Chwalibogowskiego wszedł Rafał Sadowski, a za Zielińskiego Arkadiusz Kowalczyk.

• Koniec pierwszej połowy.

• Minuta doliczona.

• Tym razem Ryś nieprzepisowo powstrzymywał Arifovicia i żółtko dla piłkarza Gieksy.

• Żółta kartka dla Krajanowskiego po faulu na Pitrym.

• Było gorąco pod bramką GKS. Dobrą interwencją dwukrotnie popisał się jednak bramkarz katowiczan.

• Nieudany strzał Arifovicia z dystansu.

• Nwaogu bardzo aktywny, próbuje dryblować, podawać, strzelać. Wyróżniający się zawodnik. Czy to jego ostatni mecz w Świnoujściu? W oknie transferowym na pewno zapytają o niego kluby ekstraklasy.

• Na prowadzeniu znowu gospodarze! Nwaogu dobrze dograł do Pruchnika, a ten nie miał problemu ze zdobyciem bramki z kilku metrów!

• Gorczyca łapie piłkę po nieudanym strzale Arifovicia.

• Strzał Pitrego zablokowany.

• Wyrównanie! Po wrzutce Dziedzica Zieliński pakuje piłkę do bramki. Nie popisał się w tej sytuacji Żukowski.

• Pierwszy strzał GKS w spotkaniu. Po uderzeniu Chwalibogowskiego Żukowski nie musiał nawet interweniować.

• Niedziela był blisko pokonania Gorczycy po rykoszecie, jednak bramkarz GKS wybrnął z opresji.

• Zbyt mocne dośrodkowanie Zielińskiego mija pole karne.

• Rzut rożny dla Floty po akcji Nwaogu, jednak po wrzutce radzą sobie obrońcy GKS.

• Pruchnik dośrodkowywał z rzut wolnego, ale Olkowski głową wybija piłkę.

• Goncerz próbował znaleźć w polu karnym Dziedzica, ale ubiegli go obrońcy.

• Żółta kartka dla Mazurkiewicza. Za ostro faulował Dziedzica i sędzia Złotek nie miał wątpliwości.

• Kolejna dobra okazja Floty, jednak po strzale Arifovicia dobrze broni Gorczyca.

• GKS próbuje się otrząsnąć po szybkiej stracie bramki. Próbował wrzucać Olkowski, ale niedokładnie.

• Ależ początek gospodarzy! Nwaogu doskonale zagrał do Krajanowskiego, a ten pokonał Gorczycę! 1:0 dla Floty!

• Rozpoczęcie meczu. Od środka gospodarze.

• Witamy w relacji ze spotkania "o pietruszkę" pomiędzy Flotą Świnoujście a GKS Katowice. Znamy już składy obu zespołów. Za nieco ponad dziesięć minut początek spotkania. W Świnoujściu pogoda idealna do gry, miejmy nadzieję, że będziemy świadkami dobrego widowiska.