GKS Tychy

0

- 1 połowa

- 2 połowa

• Flota obroniła honor, strzeliła jednego gola więcej i tym samym utrzyma pozycję lidera. Dla GKS wynik oznaczać może że na dłużej zakotwiczą w strefie spadkowej.Za uwagę dziękują Sebastian, Krystian oraz Bartosz

• Koniec spotkania, trzeba przyznać że bardzo nudnego! Flota ogrywa beniaminka 1-0

• Kartka dla Bartosza Babiarza

• Olszar otrzymuje prostopadłe podanie, ale Misztal intuicyjnie wyciąga piłkę. Sędzia dolicza 3 minuty.

• Ataki GKSu ale Kasprzik na posterunku!

• strzał Wawocznego z 30m ale nad bramką!

• Dośrodkowanie na bramkę Kasprzika, ale bramkarz ze spokojem ratuje Flotę.

• Prawdziwa "Górska" pogoda, rano 30 stopni a teraz ulewa z niczego!

• 3 zmiana w GKS, tym czasem nad nami małą ulewa.

• Akacja pod bramką Floty, ale nic z tego! Na boisku leży Udarevic

• Kolejny rożny. Oszar nie sięgnął piłki.

• Zmiany kartkowanych zawodników.

• Pierwsza w ekipie GKS

• Rzut wolny dla Floty, strzał głową Zalepy mija słupek.

• GKS nie wychodzi nawet z własnej połowy!

• Szyba kolejna akcja GKS się "zgubił"

• Folta jak taran! Fryc pudłuje na pusta bramkę!

• Rożne dały rezultat. FLOTA strzela GOLA!!

• Seria rzutów rożnych, to już 3 w odstępie kilki minut.

• Flota się budzi! Tychy nie wychodzą nawet z własnej połowy.

• Dobre rozegranie Floty, piłka o kilka centymetrów mija słupek.

• Kolejny faul, ponownie Bizacki, do bramki Misztala jakieś 30 m.

• Flota wybija piłki, grają tak jakby to Tyszanie byli liderem.

• Mańka otrzymuje podanie od Bizackiego, dośrodkowanie, ale nikt nie zamyka akcji.

• Jarka na przebój, sam na sam z bramkarzem!!! Przewraca się!

• Nad stadionem małą chmurka... oby bez deszczu bo loża prasowa nie posiada zadaszenia.

• Bizacki w Środku pola rozgrywa piłkę, ale podaje do przeciwnika.

• Flota się rozkręca kolejne prostopadłe podanie, ale za mocne.

• Dobra akcja Floty, Olszar zgrywał do Śpiączki ale ten był na pozycji spalonej

• Głową uderza na bramkę Śpiączka, ale bramkarz ponownie w stanie gotowości.

• Mamy wywołaną wcześniej zmianę.

• Szykuje się trzecia zmiana u gospodarzy. Śpiączka gotowy do gry.

• Próba prostopadłego podania w kierunku bramki, ale Misztal szybszy.

• Groźnie z narożnika dośrodkowuje Olszar, ale Mańka ponownie na posterunku.

• Jasiński o mało nie stracił piłki w obrębie pola karnego. Ale sędzie uzna łże Mańka faulował.

• Groźnie pod bramką GKS, Niedziela strzela, ale widzę że zapoczątkowane strzały Bukowca są dziś ulubionymi!

• Masternak wyprzedza Arifovica, piłka dla GKS i tym razem oni grają Barcelonę.

• MKS się rozkręca... defensywa Tyszan dziś jednak dobrze dysponowana. Tym razem popisał się Zunic.

• Mańka fauluje w ataku. Szybko wznawia Flota ale nic...

• Fryc oddaje strzał, chyba polubił metodę Bukowca z przed kilku chwil.

• Tym razem Mączyński ratuje GKS z opresji.

• Bukowiec strzela w... właściwie to w trybuny. Problem w tym że za bramką trybun niema!

• Dobra akcja Bukowca, odgrywa do Bizackiego, ale sędzia gwiżdże faul Udarevica i kartka

• Tyszanie zmotywowani atakuję od 45 minuty.

• Ze strzału nici. GKS nadal rozgrywa piłkę

• W pole karne wbiegał Tyszanin, ale faulem ratuje się Opałacz. Sędzia pokazuje jednak że faul był poza obrębem 16m.

• Zaczynamy II połowę, oby szybszą, żwawszą, i z golami!

• Na płycie melduje się także Bodziony.

• Mamy pierwsze zmiany wśród piłkarzy gospodarzy.

• Piłkarze pojawiają się na placu gry.

• Tyszanie za pewnie 0-0 wzięli by w ciemno, "ciułanie" oczek może być ważne w końcowym rozrachunku.

• Cóż pierwsza połowa maksymalnie wolna. W przerwie mocno się rozgrzewa się Olszar i Bodziony, może oni coś pomogą i rozruszają spotkanie.

• Koniec pierwszej (nudnej) połowy.

• Opałacz na 20 metrze pod bramką GKS traci piłkę, ale Tyszanie nie zdołali wykorzystać prezentu.

• Opałacz wrzuca piłkę z autu w pole karne, ale Misztal szybszy od wiatru wyłapuje piłkę.

• MKS mozolnie buduje akcje. Grają jak Barcelona, na tysiąc podań.

• Bizakci otrzymuje kartkę za niesportowe zachowanie. Złapany na spalonym nie umiał pogodzić się z decyzją sędziego.

• Była to pierwsza od jakiegoś czasu warta odnotowania akacja.

• Strzał Niewiady, piłka po rękach Misztala odbija się od słupka.

• kolejny atak skrzydłem, ale Niedziela zabawił się w Brazylijczyka i stracił piłkę w okolicach 16 metra.

• Bramkarze podają sami do siebie.

• Tyszanie wypychają Wyspiarzy z własnej połowy. Niewiada rozgrywa piłkę przez bramkarza.

• Bąk fauluje w środku pola. Nnamani leży.

• Bąk z rożnego, chciał chyba bezpośrednio wstrzelić piłkę, ale ta wylądowała na górnej siatce.

• Niedziela wrzuca na Nnamaniego ale Misztal ponownie ratuje gości.

• Bizacki atakuje skrzydłem. Ale centrostrzał nie wyszedł i Kasprzik chwycił piłkę lecącą w stronę Bąka.

• Tyszanie chyba chcą wciągnąć na własna połowę rywali, klepiąc piłkę w okolicy pola karnego.

• Kolejny corner i kolejny raz Misztal.

• Niewiada troszkę samolubnie. Ale akcja groźna zakończona strzałęm Arifovica

• Witam wszystkich.Szanowny panie redaktorze ilu braci z Tych,Bydgoszcz síę kłania z kibicoskim pozdrawieniem.

- Kibiców gości na sektorze około 100

• Nnamani chciał piłkę po dośrodkowaniu zagrać ręką.

• Niedziela ponownie bryluje na skrzydle.

• Bąk oddaje strzał, nabity gracz Floty i kolejny rzut rożny.

• Jarka groźnie, mamy kolejny corner

• Goście się rozkręcają, coraz częściej goszczą na połowie Floty.

• Niedziela po rajdzie oddaje strzał, ale Misztal dziś w formie.

• Mańka pociągnął grę. Oddał strzał ale wysoko nad bramką.

• Bukowiec traci piłkę w środku pola, ale sędzie odgwizduje faul i grę kontynuują Tyszanie

• Na boisku leży Tyski piłkarz. Kupczak na szczęście się podnosi i może kontynuować mecz.

• Zalepa, spokojnie rozgrywa przez swojego bramkarza

• Faul Zunica, i niestety kartka

• Pierwsze minuty wyraźnie pokazują które miejsca w tabeli zajmują ekipy.

• Mańka fauluje Niedzielę. Na razie bez kartki.

• Balul popełnia błąd w okolicy pola karnego, zaspali Wyspiarze i nie wykorzystali okazji

• Opałacz ostro męczy Mańkę. Piłkarz GKS ratuje się wybiciem

• Na stadionie chwilowo cisza!

• Tyszanie zabrali się za atak, Ale Bukowiec złapany na spalonym

• Tyszanie zamknięci na własnej połowie.

• Słabe dośrodkowanie, ale pod bramką Misztala gorąco.

• Rzut wolny, dla Floty, dośrodkowuje Fryc, ale obrońcy wybijają na corner

• Zaczynamy szybkim przerzutem piłki w pole GKS, Mańka jednak wybija w aut

• Zaczynamy! Pierwszą połowę zaczynają Wyspiarze

• Pan Lyczmański wyprowadza piłkarzy obu klubów na płytę boiska.

• Piłkarze zeszli do szatni. Za około 5 minut pierwszy gwizdek

• Pojawiają się pierwsi kibice GKSu Tychy.

• Na stadionie pojawiają się kibice Floty, niestety dziś prawdopodobnie nie będzie prowadzony doping. Kibice protestują przeciwko kierownikowi do spraw bezpieczeństwa, ten zakazał wieszania flag na płotach w meczu Pucharu Polski z Krakowską Wisłą w zeszłym sezonie.

• Piłkarze meldują się na rozgrzewce przed meczowej. do rozpoczęcia mecze nieco ponad 30 minut. Miejmy nadzieje że podróż przez cały kraj nie wymęczyła Tyszan i będą dziś równorzędnym rywalem dla lidera.

• Dziś sędzią głównym będzie Adam Lyczmański z Bydgoszczy, pomagać będą mu na liniach Dariusz Ignatowski oraz Maciej Daszkiewicz.

• Poznaliśmy już składy. Na ławce rezerwowej u gospodarzy: Paweł Waśków, Paweł Bielecki, Koba Shalamveridze, Sebastian Olszar, Daniel Chyła, Krzysztof Bodziony oraz Bartosz Spiączka natomiast na ławce "zielono-czarno-czerwonych" Michał Kojdecki, Marcin Folc, Bartłomiej Babiarz Łukasz Tumicz, Mateusz Wawoczny, Łukasz Kopczyk, Adrian Chomiuk

• Flota Świnoujście na swoim koncie ma 9 pkt. po zwycięstwach nad Olimpią Grudziądz, Sandecją Nowy Sącz oraz Polonią Bytom. Tyszanie natomiast zajmują miejsce w strefie spadkowej a na swoim koncie mają 2 punkty po remisie na inaugurację z Kolejarzem Stróże oraz cennym remisie na terenie Zawiszy w Bydgoszczy.

• Witamy, z Ośrodka Sportu i Rekreacji "Wyspiarze", za mniej niż godzinę rozpoczęcie meczu I- ligi Polskiej. Liderująca Flota Świnoujście podejmuje Tyski GKS.