• Koniec spotkania! Sensacja stałą się faktem.

• Ostatnia zmiana w spotkaniu. Kominiak za Madejskiego.

• Jeszcze cztery minuty nadziei Floty.

• Okazję miał teraz Chi Fon! Z bliska jednak nad bramką!

• Coraz bliżej końca i coraz bliżej sensacji. Czy Flota zdoła jeszcze zdobyć bramkę? Nie zanosi się na to.

• Jeszcze okazja Floty. Po dośrodkowaniu Dylewskiego próbował Arifović, jednak jego strzał głową niecelny.

• Rado w miejsce bohatera gości, Sochy.

• Losy meczu próbował odwracać Niedziela, jednak jego strzał z dystansu wysoko nad bramką.

• Zszedł Nwaogu. W jego miejsce Misan.

• Pierwsza zmiana w Kolejarzu. Mężyk za Zawiślana.

• Petr Nemec próbuje coś zmienić. Niewiadę zmienia Bodziony.

• Nwaogu próbował coś zdziałać w polu karnym, ale wyraźnie dziś nie ma szczęścia. Dobrze gra defensywa Kolejarza.

• Ostalczyk zmieniony przed Dylewskiego.

• Na uderzenie zza pola karnego zdecydował się Jarosiewicz, jednak niecelnie. A Flota nie potrafi stworzyć składnej akcji.

• Robi się nerwowo. Żołta kartka dla Udarevicia.

• Uderzał Madejski, ale broni Żukowski. Flota przeważa, ale nie ma okazji bramkowych, natomiast Kolejarz skutecznie kontratakuje.

• Socha zdecydował się na strzał, jednak piłka przeleciała nad bramką. Dobra próba Kolejarza.

• Początek drugiej połowy.

• Niespodziewanie do przerwy Flota przegrywa z Kolejarzem 0:1. Po stracie bramki Wyspiarze biją głową w mur, choć aktywny w ataku stara się być zwłaszcza Nwaogu. Szykuje się ostra rozmowa w szatni gospodarzy.

• Koniec pierwszej połowy.

• Żółta kartka dla Ciećko.

• Atak Floty. Obrońcy wybijają piłkę z pola karnego, ale uderza jeszcze Niedziela, ale obok bramki.

• Trzy okazje Nwaogu w przeciągu kilku minut. Dwa razy obronił Zarychta, za trzecim razem po podaniu Arifovicia Nwaogu nie trafił.

• Flota odzyskała przewagę i atakuje, na razie jednak bije głową w mur. Kolejarz broni korzystnego wyniku.

• Pruchnik z wolnego z boku pola karnego uderzył nieco nad bramką.

• Do 20 minuty przeważała Flota, jednak po stracie bramki wyraźnie nie potrafi się pozbierać. Coraz śmielej poczynają sobie zawodnicy Kolejarza.

• Strzał Jarosiewicza, jednak bez efektu.

• Bartłomiej Socha po szybkiej kontrze wyprowadził Kolejarza na prowadzenie!

• Atak Kolejarza skończył się przed polem karnym. Flota pewnie w defensywie.

• Nwaogu miał doskonałą sytuację, miał jednak nic z niej nie wyszło. Miał przed sobą pustą bramkę, ale za bardzo przekombinowała Flota.

• Pierwsze groźniejsze ataki Floty, nieskuteczne. Wyspiarze za to pewnie w obronie, nie pozwalają na zbyt wiele gościom ze Stróży, którzy wyraźnie przyjechali się bronić.

• Pierwsze minuty bez wyraźnej przewagi obu zespołów. Oba zespoły grają zachowawczo.

• Początek spotkania!

• Na rezerwie w zespole gospodarzy pięciu zawodników: Alan Wesołowski, Krzysztof Bodziony, Łukasz Mickiewicz, Daniel Dylewski i Damian Misan. Na ławce gości natomiast tylko czterech piłkarzy: Łukasz Lisak, Łukasz Kominiak, Mariusz Mężyk i Kamil Rado.

• Witamy w relacji ze spotkania walczącej ciągle o awans do ekstraklasy Floty Świnoujście z broniącym się przed spadkiem Kolejarze Stróże. Znamy już składy obu zespołów. Za chwilę początek spotkania!