Flota Świnoujście 2 - 1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Flota Świnoujście

2

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

1

• Koniec spotkania. Flota pokonuje KSZO. Świetny debiut zaliczył Tomasz Ostalczyk, który zdobył dwie bramki.

• Ostatni zryw KSZO. Gevorgyan zdobywa kontaktową bramkę! Na wyrównanie zabraknie już czasu.

• Zmiana. Misan za Bodzionego. Flota kontroluje przebieg spotkania.

• Łatkowski ukarany za faul.

• Komplet zmian w KSZO. Czarnecki za Kanarskiego.

• Pierwsza zmiana we Flocie. Bodziony zastąpiony przez Niewiadę.

• Kolejna zmiana w KSZO. Łatkowski zmienia Sambę Ba. Czy zmiany pomogą zespołowi Czesława Jakołcewicza?

• Pierwsza zmiana w spotkaniu. Na boisku Gevorgyan w miejsce Bzdęgi.

• Flota uskrzydlona dwiema bramkami ciągle w natarciu. KSZO rozbite, nie umie wyjść z własnej połowy.

• Mogło byc 3:0, jednak tym razem tylko rzut rożny po strzale Niedzieli i interwencji Dymanowskiego.

• Druga bramka Ostalczyka! Tym razem świetnie uderzył po podaniu Tomasika!

• Goool! Tomasz Ostalczyk! Flota 1:0 KSZO!

• Tomasik dośrodkowuje w pole karne, jednak nie sięgnął do piłki Bodziony.

• Ależ okazja Floty! Niedziela sam na sam z bramkarzem, ale lepszy w tym starciu Dymanowski!

• Mazurkiewicz uderza z rzutu wolnego, jednak strzał za słaby żeby zagrozic bramce gości.

• Kardas zagrywa piłkę ręką. Rzut wolny i kartonik.

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy. Na razie ze wskazaniem na Flotę, jednak bez bramek.

• Po zagraniu w pole karne źle piąstkuje Dymanowski, jednak strzał Pruchnika za mocny i niecelny.

• Rzut wolny dla KSZO sprzed pola karnego. Strzał Nawrocika broni jednak bramkarz gospodarzy.

• Flota przeważa, jednak bez swojego asa w ataku, Charlesa Nwaogu nie jest taka groźna w ataku. Sławomir Mazurkiewicz próbuje dośrodkowań do kolegów, jednak nie dochodzą one do celu.

• Spokojniejszy okres gry. Na boisku niewiele się dzieje.

• Rzut rożny dla Floty, jednak wrzutka Bodzionego wprost na głowę defensora gości.

• Alan napisał:
    Dziwi mnie brak Kolarova od pierwszych minut, ale myśle ze Czeslaw wie co robi i wprowadzi go późnie, to on dzisiaj moze byc bohaterem.

Kolarov, podobnie jak pozostali Serbowie Cokorilo i Pavlović jeszcze nie zostali zarejestrowani przez KSZO. Dlatego nie ma ich dzisiaj nawet na ławce rezerwowych.

• Michał Stachurski ukarany żółtą kartką.

• Strzał Kanarskiego pewnie roni Żukowski.

• Rzut wolny dla Floty po faulu na Niedzieli. Centrę Bodzionego piąstkuje bramkarz KSZO.

• Rzut wolny dla KSZO, jednak bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

• Ostalczyk dobijał piłkę po rzucie wolnym, jednak trafił prosto w Dymanowskiego.

• Srachurski faulowany w pobliżu pola karnego. Rzut wolny wykonany przez Cieciurę jednak prosto w ręce Żukowskiego.

• Na strzał zdecydował się Tomasz Ostalczyk, jednak zrobił to równie mocno co niecelnie i piłka minęła bramkę.

• Zaskakujące dośrodkowanie Nowosielskiego o mały włos nie znalazło drogi do bramki zaskoczonego Żukowskiego.

• Dobra akcja Floty. Arifović zagrywał piłkę do Krajanowskiego, który zdołał oddać strzał, jednak nie ma bramki.

• Dymanowski łapie piłkę po za mocnym prostopadłym podaniu Tomasika.

• Początek spotkania.

• Witamy w relacji ze spotkania Floty Świnoujście z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Znamy już składy obu zespołów. Niedługo pierwszy gwizdek arbitra.