• Koniec spotkania. Flota wygrywa z Olimpią i zapewnia sobie utrzymanie.

• Mawo za Ostalczyka.

• Doliczone cztery minuty.

• Bobek zmienia Lisieckiego.

• Zółta kartka dla Banasiaka za faul.

• Rzut rożny z prawej strony. Wrzucał w pole karne Bodzione, Niewiada uderzył głową, ale piłka trafiła w słupek, odbiła się przed bramkę i z kilku metrów dobił ją Zalepa.

• Zalepa po raz drugi i Flota prowadzi 2:1!

• Żółta kartka dla Opałacza

• Gra się wyrównała, niewiele ciekawego dzieje się na boisku. Remis nie daje jeszcze Flocie pewnego utrzymania.

• Zmiana we Flocie. Szlamberidze za Nnamaniego.

• W natarciu teraz znowu Flota. Strzał Misana jednak obok bramki.

• Niepilnowany Chałas uderzył z 20 metrów po długim słupku. Zasłużone wyrównanie gości.

• Olimpia wyrównuje! Strzelcem bramki Chałas!

• Ostalczyk wszedł w pole karne, uderzył, ale prosto w bramkarza.

• Gra toczy się głównie w środku pola. Na razie nie oglądamy wielu ciekawych sytuacji.

• Za faul ukarany również Ljubenow.

• Żółta kartka dla Ichima za faul na Misanie.

• Bodziony oddał strzał z lewej strony z około 30 metrów i na rzut rożny sparował piłkę bramkarz.

• Kontra Floty. Misan do Nnamaniego, ten zbiegł na prawe skrzydło i dośrodkował niedokładnie.

• Po rzucie rożnym z prawej strony Kołosow uderzał głową, ale nad bramką.

• W drugiej połowie od początku dominuje Olimpia. Co prawda z tej przewagi niewiele wynika, ale mamy zupełnie inny obraz gry niż w pierwszej połowie.

• W odpowiedzi w końcu dobra akcja Floty. Ostalczyk zagrał mocną piłkę wzdłuż bramki z prawej strony, ale nikt nie zdołał wykończyć.

• W ataku dalej goście. Kołosow z prawej strony uderzył w boczną siatkę.

• Ljubenow uderzał z około 30 metrów, ale piłka powędrowała nad bramką.

• Początek drugiej połowy. Od środka Olimpia.

• W przerwie mieliśmy kilkuminutowe opady, a tymczasem piłkarze wracają do gry. Najpierw jednak zmiana, Misan zmienia Jasińskiego.

• Koniec pierwszej połowy. Flota prowadzi 1:0 i dominowała w większej części pierwszych 45 minut gry, ale pod koniec do roboty wzięła się Olimpia i miała nawet świetną okazję do wyrównania. Zapowiada się ciekawa druga połowa.

• Wrzutka z autu w pole karne ale Zalepa faulował bramkarza Olimpii.

• Cztery minuty doliczone.

• Olimpia wzięła się za grę i zaczęła dominować. Gra nie toczy się już tylko na jej połowie.

• Kontuzjowanego Czoskę zmienia Matwijów.

• Kolosow wyszedł sam na sam z bramkarzem i tylko interwencja Waśkówa uratowała Flotę przed stratą bramki!

• Nnamani wrzucał piłkę w pole karne z prawej strony, ale prosto w ręce bramkarza Olimpii.

• Olimpia stara się walczyć, ale na razie trudno wróżyć gościom sukces.

• Śpiączka zdecydował się na strzał z prawej strony, ale uderzył prosto w bramkarza.

• Bodziony wpadł w pole karne, jednak zbyt długo bawił się z piłką w polu karnym i ostatecznie ją stracił.

• Flota cały czas w ataku, obraz gry się nie zmienia, jednak na razie nie przekłada się to na dogodne sytuacje bramkowe.

• Wrzutka z autu na głowę Bodzionego, jednak ten uderzył nad bramką. Mogło być 2:0.

• Rzut rożny dla Floty. Piłka wycofana przed pole karne i Niewiada uderzył z 20 metrów, ale ponad bramką.

• Flota cały czas atakuje. Sunie atak za atakiem. Wyspiarze mieli już kilka okazji. Aż chce się oglądać ich grę. Po zmianie trenera gra zespołu jest zupełnie inna.

• Wrzutka z prawej strony z autu, piłka wprost na głowę Zalepy, który uderzył po długim słupku i wyprowadził gospodarzy na prowadzenie!

• Zalepa goooool! 1:0 dla Floty!

• Dobra okazja Floty. Ostalczyk dośrodkował z rzutu rożnego, strzał głową oddał Nalepa, ale piłka trafiła w słupek!

• Chałas z 30 metrów uderzył wysoko nad bramką.

• Wrzutka z rzutu wolnego w pole karne Olimpia, Budaković łapie z problemami.

• Flota póki co dominuje na całej szerokości boiska. Wyraźnie przytłacza rywali.

• Jasiński przedzierał się lewym skrzydłem, wpadł w pole karne, ale jego odegranie było niedokładne i sytuacja zmarnowana.

• Pierwsza okazja dla Floty. Z około 20 metrów uderzał Arifović, ale obok bramki.

• Początek spotkania. Od środka gospodarze.

• Zespoły już rozgrzewają się na boisku. Dzisiaj pogoda nie rozpieszcza, jest spore zachmurzenie, ale nie pada. Mamy więc nie najgorsze warunki do gry.

• Znamy już składy obu zespołów. Na ławce rezerwowych Floty: Bielecki, Chi-Fon, Mawo, Misan, Okińczyc, Szalamberidze i Wesołowski. Rezerwowi Olimpii: Bartosiak, Bobek, Kołodko, Matwijów, Talik, Tiszkiewicz i Lisecki.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania w Świnoujściu, gdzie miejscowa Flota podejmuje zdegradowaną już Olimpię Elbląg. Zwyciężając Wyspiarze ostatecznie przypieczętują swoje utrzymanie. W przypadku porażki musieliby walczyć o pewność do ostatniego spotkania.